Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

Bardzo łatwa ta gra.Jestem na 27 poziomie pod Torchlight i jeszcze ani razu nie zginąłem.Gram na średnim poziomie trudności.Po ukończeniu gry zobaczę jak jest na trudnym poziomie.Tylko, że tym razem alchemikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że ja na trudnym tylko 2 razy padłem, mam teraz 19 :] Ale może to dlatego, że łuczniczką się strasznie łatwo gra (pet tank + wysoki dmg i nakurzasz).

Popieram, 16 lvl Vanqi i jest dość łatwo na hardzie. Trochę przegięty jest ten cały zwierzaczek przyboczny, zadaje naprawdę porządne obrażenia wrogom, gdyby nie on byłoby trudniej i ciekawiej... Tym niemniej gra wspaniała.

Co prawda zginąłem aż 9 razy, ale wszystkie te zgony zaliczyłem w dwóch piekielnie trudnych lochach ze zwojów :F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza śmierć była tragiczna...Zabił mnie zaczarowany miecz. Pojawił się znikąd a jak się zorientowałem że coś mnie atakuje to zginałem. No wstyd normalnie:) Gra jest naprawdę niezła. Faktycznie ten pies trochę na sterydach ale mi to nie przeszkadza:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Co prawda to prawda, gra faktycznie na normal'u łatwa.Ja jestem w momencie wędrówki po gryfy które pozwolą otworzyć portal.Mam już dwa, chętnie grałbym dalej ale dostałem paczkę z COD 2.Gra cudowna, i dla niej odstawiłem Torchlight.Choć nie wiedziałem że tak będzie bo przy jej instalacji miałem duuużo problemów.Nie mniej jednak do Torchlight'a wrócę i Ordraka zabiję na aktualnym i na trudnym poziomie trudności.Również gram wojem i walę najwięcej Cięciem.

POZDRAWIAM!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zmienić zdanie co do poziomu trudności.Na 30 poziomie pod Torchlight (chyba 30, to ten gdzie zaczynają się nowe lokacje, a kończy forteca).Teraz co chwilę moje hp spada do prawie zera.Ile wy macie HP?Ja mam 1500 i 31 poziom doświadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bodajże 21 lvl, coś koło 1200 HP i gram alchemikiem.

Mówicie, że na alchemiku lepiej grać różdżkami niż laską. Więc takie moje pytanie: jakie macie/mieliście/polecacie różdżki na ten mój level lub trochę wyższy? Znalazłem przed chwilą laskę i dobrym dmg, poszedłem ją ulepszyć i chyba po 5 razie całkowicie mi stats poszły :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę skończyłem parę godzin temu. 36 poziom,wojownik, normalny poziom trudności. Zginąłem tylko raz, przy walce z ostatnim bossem, po nie w porę użyłem eliksiru leczenia. Poza tym prawie w ogóle nie trzeba korzystać z eliksirów życia, dopiero na ok. 30 poziomie lochów. Sama gra dosyć ciekawa i wciągająca, choć pod koniec moim zdaniem było zbyt wiele przeciwników, przez co gra straciła na fajności i stawała się jedną, wielką rzeźnią. Nie mam już nawet ochoty grać kolejną postacią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten Orduk (czy jak mu tam) to nie koniec zabawy...

Czy wie ktoś, kiedy ma wyjść dwójka?

Podnoszę:

Mówicie, że na alchemiku lepiej grać różdżkami niż laską. Więc takie moje pytanie: jakie macie/mieliście/polecacie różdżki na ten mój level lub trochę wyższy? Znalazłem przed chwilą laskę i dobrym dmg, poszedłem ją ulepszyć i chyba po 5 razie całkowicie mi stats poszły :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten Orduk (czy jak mu tam) to nie koniec zabawy...

Teoretycznie nie, bo po jego ubiciu odblokowuje się nieskończoną Kryptę Cieni z kolejnymi levelami stworków i itemów.

Szkoda trochę, bo IMO ileż można tłuc wrogów bez żadnych questów i celu, że nie ma systemu z innych h'n's- "przechodzisz grę na niskim poziomie trudności, odblokowujesz wyższy i grasz na nim od nowa, już rozwiniętą postacią".

Co prawda, system ten akurat do Torchlight by średnio pasował, zaś jego brak umożliwia normalny wybór poziomów trudności... Ale i tak szkoda, dodaje on dużo długości, możliwości i "głębi" rozgrywce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a teraz dość ważna sprawa, bo kilka dni temu doszedłem do tego boss'a, wróciłem do miasta, porobiłem kilka questów i dziś odpalam grę, a tu co? Jestem w Estherańskich holu... Da się jakoś "przeskoczyć" przez te "kilka" plansz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Czy umiejętność specjalizacja w zaklęciach XXX zwiększa poziom zaklęć z drzewka też? I jak mam np. zwój Przywołanie Zombie I to gdy mam Specjalizację w zaklęciach zauroczenia na 1 poziomie to ten zwój działa tak jak Przywołanie Zombie II?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, nie. Będziesz miał przywołanie zombie I na poziomie 2. Te specjalizacje tylko nieznacznie poprawiają zaklęcia, np. wydłużając czas działania. Postawową różnicą między przywołaniem zombiaka I a II, III etc jest liczba przywołanych ziomków (kolejno 1,2,3,...).

Powiem, że odpaliłem Torchlight bardziej z ciekawości niż czegokolwiek innego, a wciągnęła mnie na kolejne dwa dni. Wprawdzie ostatnio napieprzam praktycznie cały czas z tego samego (eksplodujące strzały), ale mam level 31 i już jest trudniej niż wcześniej. Nie tak ciężko jak w Diablo, ale trza uważać Ogólnie okresliłbym grę jako takiego przystępniejszego i bardziej sympatycznego Diaboła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra ! Gram aktualnie kobietą, nie pamiętam już klasy. :trollface: Ale sama gra jest genialna ! Choć przyznam się, mam problem z znalezieniem nekropoli. :P Ale jakoś to będzie. :D Póki co robię zadania na sławę itp. ;) Przyjemna gierka nie ma co, i mam już pierwsze purpurowe itemy ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie - wystarczyło dodać Torchlighta na cover CDA w pełnej wersji, a tu w wątku o grze pojawiło się aż 5 nowych stron komentarzy o grze :P Na wakacjach, w oczekiwaniu na Diablo III chyba przejdę grę po raz kolejny :smile: Pisałem to już chyba nie raz, ale napiszę jeszcze raz - twórcy w tej grze udowodnili, że brnięcie w coraz to niższe poziomy podziemi (dla niektórych monotonne) może być naprawdę przyjemne :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra owszem przyjemna, ale po tych wszystkich peanach na jej cześć jestem nią trochę zawiedziony. Przede wszystkim jest za łatwa. Nawet na najtrudniejszym poziomie (poza hardcorem gdzie w ogóle nie można zginąć) ginie się 1-2 razy. Fabuła jest strasznie nieciekawa. Po początkowych próbach wciągnięcia się bardzo szybko przestałem interesować się o co tak naprawdę się biję. Questy są mega wtórne. Właściwie sprowadzają się do tego samego. W CDA Torchlight dostał 8+. Dla mnie to za wysoko, bardziej adekwatna wydawałaby mi się 7, no może 7+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie samo zdanie jak kolega UP

Jeżeli skupisz się na fabule to gra jest POTWORNIE NUDNA! Ale jako odprężowywacz, czyli wchodze znęcam sie nad potworami 5 minut i wychodze to daje mase satysfakcji. Ja niestety dałem moją postać na odpoczynek i nie moge jej odzyskać. Torchlight jest rzyczywiscie potwornie łatwy ja zginołem raz i to jak odszedłem od kompa (na poziomie hard)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem uwag na temat fabuły w Torchlight ? przecież ta produkcja to typowy hack'n'slash, którego istotą jest satysfakcjonująca walka, a nie opowiedziana historia, pełniąca rolę marginalną w grach wywodzących się z tego gatunku; koncentrowanie się na fabule nie ma w ich przypadku żadnego sensu ? od tego są gry cRPG...

Co do poziomu trudności ? faktycznie, rozgrywka jest względnie prosta, ale zawsze istnieje możliwość skorzystania z którejś z fanowskich modyfikacji podnoszących stopień trudności rozgrywki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murezor, chodzi zapewne o to, że każdy porównuję torchlight do diablo w którym fabuła była świetna a każde zadanie różniło się od drugiego. No i ten klimacik ;)

I nie sądzę aby w grach typu hack'n'slash fabuła pełniła rolę drugoplanową, tym bardziej w grze jednoosobowej jaką daje nam Torchlight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie na dłuższą metę robi się, niestety, nudnawa. Na fabule w ogóle się nie skupiałam, bo spodziewałam się, że i tak mnie nie zainteresuje, ale przyznam, że przyjemnie eksterminowało się wszelkie potworki. Jednak te zadania poboczne... Masakra. "Idź na poziom taki, przynieś to", "Idź tam i tam, zabij tego i tamtego". Gaaah, no ile można.

Ale mimo wszystko Torchlight zapewnił mi dobrą rozrywkę, przy której mogłam się nieco odstresować i dziękuję za to. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry hack'n'slash. Niestety jak każda gra tego gatunku zdąży mi się znudzić nim dojdę do końca (tak było nawet z Diablo 2). To skąd wiem, że jest dobra? Wystarczy porównać ile grałem w nią, a np. Titan Questa, Lokiego czy Legend: Hand of God(czy coś w tym stylu). Nie mam żadnych konkretnych danych, ale możecie mi wierzyć na słowo, że poprzednie szybko odinstalowałem a w tę pykałem sobie niemal tyle samo czasu co w Diablo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...