Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Torchlight (seria)

Polecane posty

Odnośnie modów
Byłbym niezmiernie wdzięczny za podanie linków :-) Szczególnie do paczek map & sprzedawcy zaklęć. Przydał by się taki bajer.

torchlight2010030612492.th.jpg

Oto i moja postać po kilku godzinach grania. Wiem, Black nie wygląda zbyt epicko, ale nie dobił nawet do 15lvl. Udało mi się za to przejść jak na razie wszystkie questy Hatcha z tymi skarbami w zapomnianych portalach. Jatka była niezła, ale nic nie pobije dodatkowych lochów ze zwojów. Rany, już w przedziale 1-10 działy się niepojęte dla mnie rzeczy na hardzie a co dopiero o przedział wyżej, 10-15 bodajże. Trup ścieli się gęsto a eliksiry schodzą niczym świeże bułeczki. Obczaiłem jednak niezłe kombo pewnych umiejętności, które daje ostro popalić: Stampede -> Titan Stomp (może przekręciłem nazwę ;P) -> Doomquake/Slash + wezwanie cienistej zbroi wojownika albo łucznika do dobicia reszty stworów. Idealnie sprawdza się na grupę, szczególnie, że idę w skill dający bonus do obrażeń przy użyciu dual-wielda... i możecie wierzyć, że sub-boss z grupą sługusów nie pociągną dłużej niż kilkanaście sekund. Poza tym, złote naramienniki jak i pas są unique a na 'dopieszczenie' miecza wydałem ciężkie pieniądze (o wiele większe niż na drugie narzędzie zniszczenia... z wyglądu przypominające skróconą kosę). Na dłuższą metę odkryłem jednak, że gra wprowadza większą monotonię tak więc na dzisiaj sobie odpuszczam. Mimo tego, jest świetnie, nawet ignorując fakt, że ktoś by stwierdził iż psuje sobie wrażenie z rozgrywki pewnym programikiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spell Dealer

Co do paczek map to ja sam nie używam bo mi to nie potrzebne. Może jak się zdarzy jakiś na prawdę ciekawy pack to się skuszę. Musisz sam poszukać. Co do innych modów to dużo ludzi używa "wysysania skillami". Czyli wszelkie skille i czary wysysające nie działają tylko z uderzeniami ale też ze normalnymi obszarówkami itp.

Poza tym, złote naramienniki jak i pas są unique a na 'dopieszczenie' miecza wydałem ciężkie pieniądze (o wiele większe niż na drugie narzędzie zniszczenia... z wyglądu przypominające skróconą kosę)

Właśnie dlatego ja ich nie ulepszam ich u tego zdziercy w mieście. Tam tylko niebieskie i czasem fioletowe itemy się opłaca. Do złotych zazwyczaj używam klapliczek.

Co do dual wielda to ja na początku preferowałem go do każdej klasy ale ostatnio się przekonałem że jednak trzeba baczną uwagę zwracać na szybkość. Np. dwa przedmioty slow są wolniejsze od jednego very fast. Dlatego Vanquesherce zabrałem 2 guny i wsadziłem łuk. Szybkość jest też bardzo ważna dla barbarzyńcy. Czasem lepiej wybrać szybszą ale słabszą broń i wsadzić w nią czaszkę wysysającą HP niż wybierać dwa wolne topory. Ogólnie dla niego to polecam koniecznie dwa zwoje - dervish i wysysanie życia. Są genialne na samych bosów gdy wytłuczesz już sługusy.

Stampede -> Titan Stomp (może przekręciłem nazwę ;P) -> Doomquake/Slash + wezwanie cienistej zbroi wojownika albo łucznika do dobicia reszty stworów. Idealnie sprawdza się na grupę, szczególnie, że idę w skill dający bonus do obrażeń przy użyciu dual-wielda... i możecie wierzyć, że sub-boss z grupą sługusów nie pociągną dłużej niż kilkanaście sekund

Na wyższych poziomach obszarówki już nie są tak efektywne. A w zasadzie są ale mobki mocno siepią i trzeba się pomagać sobie tym skillem ogłuszającym (nie pamiętam nazwy).

Ja ci jeszcze poradzę żebyś równolegle grał innymi postaciami. Nie marnują się wtedy przedmioty bo je na bieżąco przekazujesz odpowiednim postaciom i masz bogatszy wybór klejnotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ucichło tutaj wszystko :D. Postawiłem jednak na brutalną siłę i gram mięśniakiem, na trudniejszym poziomie trudności jest o wiele lepiej. Nie podoba mi się latanie z pistoletami, jak by to miało miejsce prze alchemiku (jakoś nie miałem na niego innej koncepcji). Nie po to gram w hak end slesza żeby unikać walki wręcz :). Nie wie ktoś kiedy wyjdzie multi, bo można by coś pograć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem jak wygląda easy w tej grze to za głowę się złapałem i od razu zacząłem grac na "Very Hard" :P jak na razie daję radę. Przeszedł już ktoś ta grę na tym poziomie ?

PS. Gdzie mogę znaleźć Sava mojej postaci ?? Kupiłem wersie pudełkową i nie widzę żadnego folderu "saves" czy czegoś takiego :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rankin

Hahaha dokładnie! Na hardzie jest ciężko i ginie się nieraz parę razy, szczególnie wojownikiem. Nie można zdążyć się leczyć. Poza tym ceny są wywindowane więc na lepsze rzeczy które czasem się zdarzają w sklepach nie będzie cie stać. Od razu zainstaluj mod na lepsze nagrody bo są one zaniżone i na twoim poziomie trudności długo nie pojedziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako, że jest to mój pierwszy post, witam wszystkich userów :smile: .

A moje pytanie brzmi-czy Ui, widoczne tutaj-http://www.cdaction.pl/obrazki/torchlight_bymc4.jpg

jest uzyskane za pomocą jakiegoś moda?

Widziałem screeny z takim Ui w recenzji Torchlighta w CDA, więc przed zagraniem w demko byłem pewien, że zobaczę właśnie coś takiego-a tu, niespodzianka-Ui wygląda w grze inaczej.

Jeśli ktoś wie, czy to jeden z modów, proszę o podanie jego nazwy, z chęcią bym go wypróbował :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie! otóż czy pojawiła się wersja pudełkowa? Bo tak gadali że tylko elektronicznie a tam wyżej coś mówiono o pudełeczkach więc jak jest? :smile:

wersja pudelkowa nie pojawila sie niestety w polsce. Ja kupilem sobie taka w angli ale oprocz plyty z gra w pudelku znajdziesz tylko artbook. Instrukcji nawet brak :(

Jesli bardzo bedziesz chcial miec to pudelko to polecam www.play.com jesli sie nie myle to wylylaja rzeczy do polski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś może ile łącznie jest poziomówdo zaliczenia??? ja narazie jestem na 21 + kilka zrobionych questów w osobnych portalach

Mam 70lvl, ale myślę że jeszcze się nie zbliżam się ku końcowi.

Niedługo prześlę wam wygląd postaci ze screenami itemkow.

Bez moda też da się zrobić postać full wypas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie! otóż czy pojawiła się wersja pudełkowa? Bo tak gadali że tylko elektronicznie a tam wyżej coś mówiono o pudełeczkach więc jak jest? :smile:

Można na allegro za ok 80zł dostać, ale uważam, że to zdecydowanie za dużo jak na taką grę. Już bardziej się opłaca kupić na Steamie (15,99 euro = ok 62zł), a jeszcze bardziej na Direct2Drive (12,50 euro = ok 50zł). Do ściągania dużo nie ma, jakieś pareset MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie są jakieś informacje...

http://www.cdaction.pl/news/13363

Brak abonamentu? Super! :D Mikrotransakcje, które i tak wedle słów Travisa nie mają sprawić, że ktoś będzie bardziej dopakowany od innych? Jeszcze lepiej :) Zastanawia mnie tylko czy nie spróbują dodać nowych klas, albo pozmieniać drzewka umiejętności już istniejących, żeby maksymalnie rozłożyć siły między nimi :P W końcu współpraca musi się opierać na uzupełnianiu braków, IMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...