Jump to content

Murezor

Forumowicze
 • Content Count

  2,593
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Murezor

 1. Nie można, bo jeśli dobrze pamiętam to jest concept art z Dragon Age 2.
 2. Rankin M.in. za przyjemne i przystępne wpisy o chemii.
 3. Bardzo dobrze powiedziane, bo jest to dobrze powiedziane.
 4. Skoro masz już 20 level, to raczej odblokowałeś wszystkie dostępne mapy. Szukaj smoków, jeśli nie zabiłeś wszystkich 10.
 5. Da się. Też się da. Zwerbuj do Inkwizycji koniuszego, Denneta z Zaziemia.
 6. Pierwsze przejście zajęło mi 70h, bez eksplorowania 3 dużych lokacji w ogóle i z umiarkowanym zaanagażowaniem w side questy. Ogólnie Inqusition to bardzo dobra gra, mająca wszelkie cechy, których oczekiwałem od kolejnego Dragon Age'a: duże i zróżnicowane lokacje, stanowiące miłą odmianę od pamiętnych klonów z 'dwójki', barwne postacie, dobrze zaprojektowany ciąg misji fabularnych, liczne nawiązania do poprzednich części, no i świetną muzykę (Tavern Songs!). Z drugiej strony są niewspółmierne do jakości grafiki wymagania sprzętowe, słaby prolog i epilog, trochę pomniejszych bugów itd. Ale to akurat da się przeżyć. Duży plus za rolę Hawke'a (świetny patent z personalizacją wyglądu), mały za cameo Strażnika i Flemeth, choices and consequences też dają radę. Kolejne podejście zrobię po którymś z następnych patchów, tym razem bardziej przykładając się do eksploracji. PS: Czy tylko mnie ucieszyłby dodatek opowiadający o wspomnianej w trakcie rozgrywki misji Strażnika...?
 7. Na pewno pociągną, pytanie tylko, w jakim stopniu A z bety wyjdzie wg zapowiedzi jeszcze w tym miesiącu, zaś sądząc po tym, że już wygląda na praktycznie w pełni gotową, to pewnie kwestia najbliższych dni.
 8. Odchodząc od oryginalnego tematu sztampowatości DA: Origins, miałem okazję przetestować wersję beta Dragon Age Keep. Generalnie daje rade, widać, że nie pominęli żadnej istotniejszej kwestii, znalazło się też miejsce dla całkiem sporej ilości detali, o których nie pomyślałbym, że mogą znaleźć jakieś rozwinięcie w ostatniej części. Z drugiej jednak strony, nie jest aż tak rozbudowany, jak można by było sądzić po zapowiedziach, ale cóż, hype to hype. Na plus na pewno przyjemna oprawa wizualna, przejrzystość, intuicyjność, no i ogólnie, to fajna zabawa wrócić do dni chwały Strażnika i Hawka w takiej formie. Chyba niewiele osób zapłacze za importem.
 9. Zwróć uwagę w jakim miejscu Geralt spotyka się z Emhyrem. Podpowiem, że mieliśmy już okazję je odwiedzić w jednej z poprzednich części. Samego Nilfgaardu w W3 nie będzie.
 10. Nie przypominam sobie, żeby twórcy obiecywali pokazać graczom Nilfgaard ani żadną z prowincji Cesarstwa (jeśli być dokładnym, bo sam Nilfgaard to kraj i miasto położone na dalekim południu kontynentu), no chyba, że zaliczasz tutaj spustoszoną Temerię.
 11. Nie mam wielkiego doświadczenia w DLC do Mass Effect, ale Cytadelę polecam jak najbardziej. Ogromna ilość pozytywnych recenzji zachęciła mnie do wydania tych ~50zł i w ogóle nie żałuję, co więcej, w zasadzie to mógłbym bez większego żalu wydać jeszcze trochę, bo przygoda jest niemalże genialna. Pełna zabawnych dialogów, akcji i niezapomnianych obrazów, od tych humorystycznych po sentymentalne. Jedyne czego żałowałem, to że kończy relatywnie szybko (a przynajmniej takie sprawia wrażenie, ale to już właśnie zasługa tego, jak bardzo wciąga i jak bardzo chce się odkryć wszystko, co ma do zaoferowania). Gdyby Extended Cut stało na takim poziomie, chyba wszyscy wybaczyliby BioWare całą tę aferę z zakończeniem ME3. Wokalny popis Tali, przesyłka od Mordina czy Grunt w roli odźwiernego na Imprezie - to tylko niektóre z tych mocniej zapadających w pamięć fragmentów. Także nie wahać się.
 12. Murezor

  Zjazdy II

  Istotnie, do gry w GoTa chętnych brakować nie będzie...
 13. Murezor

  Zjazdy II

  Lepiej się już zastanawiaj, co ugotować na obiado-kolację.
 14. Urugwaj rozbił Anglię i jak sądzę awansuje do kolejnej rundy, aby zmierzyć się tam z Kolumbią. Oczywiście nie jest to rzecz pewna, ale z kilku przyczyn mam mocne przekonanie, że w ich meczu z Włochami padnie remis, podobnie jak w trakcie ostatniego Pucharu Konfederacji. Poza fenomenalnym Suarezem ogromny plus za nieobecność w składzie Celestes Lugano i Forlana (i Pereiry zresztą też), młody Gimenez z Atletico Madryt zagrał dobrze, jeśli w następnym meczu zamiast niego znowu wejdzie słaby Lugano, któremu aktualnie na boisku wychodzi dobrze tylko robienie śmiesznych min, będzie to świadczyło o tym, że Tabarez przekłada sentyment nad skuteczność. Pomyłka Gerrarda kuriozalna, dodatkowo tłumaczy się teraz w idiotyczny sposób, że niby należało po bramce Rooney'a grać defensywnie i na remis, jakby drugi gol Suareza padł z kontry, a nie w chwilę po wybiciu piłki przez Muslere. Brazylia gra słabo, chociaż obok Holandii, Niemiec i Belgii (ta ostatnia też dość słabo póki co, ale mają relatywnie prostą ścieżkę aż do półfinałów jeśli wyjdą z pierwszego miejsca) to ich wytypowałem do półfinałowej czwórki. Tylko zresztą dlatego, że są gospodarzami i będą najprawdopodobniej przepychani do kolejnych etapów, ale wyjątkowo nie będzie mi przykro, jeśli ktoś wyeliminuje ich wcześniej.
 15. Straszne rozczarowanie po meczu Urugwaju z Kostaryką. Zespół, któremu kibicuję od dawna, zawiódł na całej linii, grał nonszalancko i bez ducha walki, pomimo iż drugi gol dla Kostaryki padł ze spalonego to i tak wygrali zasłużenie. Sprawdza się niestety to, co pisałem już w czasie Pucharu Konfederacji, Tabarez uparcie trzyma na boisku zasłużonych graczy bez formy. Obawiam się, że przeciwko Włochom i Anglii nawet fenomenalny Suarez nie wystarczy, jeśli reszta drużyny się nie przebudzi i nie zacznie grać na miarę swoich możliwości. Awans nadal możliwy, ale mało prawdopodobny, niestety. Anglia zgodnie z oczekiwaniami uległa Azzurrim, ale nawiązała całkiem wyrównaną walkę, co zwiastuje ciekawą sytuację w tej grupie.
 16. Leliana (zwróć uwagę na pancerz), chociaż mało podobna do tej oryginalnej. Pamiętam, że w DA:O twierdziła, iż Flemeth to plugawiec. Widocznie zmienili koncept. Jak napisali przedmówcy, będzie do tego odpowiedni program, zaś czy będzie miało wpływ "na cokolwiek" - skoro można będzie ustawiać nawet takie detale, jak poparcie dla naszej postaci na Zjeździe Możnych (o ile dobrze pamiętam) w DA:O, to raczej tak.
 17. Nieźle to w większości wygląda, chociaż zupełnie nie przemawiają do mnie twarze zaprezentowanych postaci (Kassandra, Varrick, Leliana już w ogóle). Moim zdaniem każda z nich wygląda gorzej niż w poprzednich częściach, no ale, może będzie lepiej. Poza tym, po przeniesieniu premiery Wiedźmina 3 na 2015, jedyna gra w tym roku, na którą niecierpliwie czekam.
 18. Murezor

  #BUMBAP

  Sądzę, że kofeina lepsza od kodeiny.
 19. No i? Teraz to wygląda dużo lepiej, powinien być wdzięczny. Also, przywieziono właśnie na oddział nowe ofiary Bestii z Pruszkowic, więc i tak nie ma na to czasu.
 20. Państwo mają wykupioną polisę zdrowotną? Nie? To proszę opuścić tego george'a i nie blokować miejsca pacjentom.
 21. A, zapomniałem dodać, że twierdzi przy tym, iż som tak dobre a a nawet leprze niż klasyga gatunku! .kill heretic
 22. Odrzucił moją bardzo intymną propozycję, poza tym gra w jakieś dziwne cRPG, które nie istnieją.
×
×
 • Create New...