Skocz do zawartości
wies.niak

Smugglerki - dyskusje i pytania

Polecane posty

Wyróżniać, może i wyróżnią, ale kto wpadnie na to, żeby nominować do gali, skoro ten konkursów i tak rzadko się odbywa. :(

Napiszcie jeszcze, że będzie to zależeć od tych kolorowych strzałek statusu, to pewnie przed smuglerkami przybędzie wam kilkuset użytkowników. jezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pisanie często wpisów na blogu, które czyta i komentuje dużo osób, byłoby powodem do nominacji?

BTW jak tak patrzyłem, to ta gala była swoistą sesją RPG. smile_prosty.gif

Przecież istnieje smugglerkowy Blogopis roku (który to tytuł dumnie dzierżę). Dobre prowadzenie bloga niewątpliwie zaowocuje nominacjami w tej kategorii. Zwłaszcza, że konkurencja wydaje się mniejsza niż w latach ubiegłych. Poza tym, może znów uda się zorganizować konkurs na wpis roku.

Wyróżniać, może i wyróżnią, ale kto wpadnie na to, żeby nominować do gali, skoro ten konkursów i tak rzadko się odbywa. sad_prosty.gif Napiszcie jeszcze, że będzie to zależeć od tych kolorowych strzałek statusu, to pewnie przed smuglerkami przybędzie wam kilkuset użytkowników. jezyk1.gif

Ciężko się wyróżnić na forum w tydzień czy miesiąc. A wszelkie przekręty i agitacja są w zasadzie zabronione i surowo karane (patrz Dekret).

Edytowano przez ...AAA...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna mała aktualizacja do postu Wies.niaka - ponieważ pojawiły się przypadki, gdy "paczka od listonosza" okazała się ważniejsza od "pozytywnego wyróżniania się" w ubiegłym roku redakcja i złożony z forumowiczów komitet zrezygnowali z nagród rzeczowych. W tym roku zapewne sytuacja będzie podobna chyba, że Ghost bardzo będzie chciał się pozbyć staroci z magazynu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy!

Chciałbym powiadomić wszystkich zainteresowanych - i tych niezainteresowanych pewnie też wink_prosty.gif - że skład tegorocznej Komisji Smugglerkowej został wybrany. Przedstawia się ona następująco:

...AAA...

Kathai_Nanjika

Shaker

Murezor

kruzd

Sefnir

Tym samym ogłaszamy, że prace nad Smugglerkami ruszyły pełną parą i wkrótce możecie spodziewać się wysypu trailerów, obrazków nowych informacji! Stay tuned! biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem właśnie to, lecz tam piszę ,,zabawa". wink_prosty.gif Więc o ile nie jestem aż tak zmęczony, chodzi o zabawę na forum w formie tekstów. wink_prosty.gif

EDIT: Przepraszam, już wiem. :) Byłem wczoraj za bardzo zmęczony i wykończony psychicznie, żeby o czym kolwiek myśleć. ;)

Edytowano przez Mihashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie zauważyłem informacji o chociaż orientacyjnych ramach poszczególnych etapów nominacji, głosowania i samej gali. Coś wiadomo już w tym temacie?

Edit. Moje niedopatrzenie, dzięki za oświecenie.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...