Skocz do zawartości
wies.niak

Smugglerki - dyskusje i pytania

Polecane posty

No oczywiście, że nie. Wieść się rozniesie i ludzie przybędą (chyba). Jojo, strimuj o tym na tłiczu. biggrin_prosty.gif

Można w Luźnych Gaciach założyć topic, chyba że już jest?

Znowu niespodzianka, Gofre? :<

No na ircu mnie ostatnio nie ma. Nie zauważyłeś? ;_:

Muszę dokładniej poczytać konfę...

Aaale... chyba już wiem co. Nvm then. biggrin_prosty.gif

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodź, spamuj, zakładaj.

Ja tam mam inny pomysł na promocje, w ciągu tygodnia postaram się wcielić go w życie ;)

Edit:

Żadna niespodzianka, na politbiurze i IRCu mówiłem o tym kilka razy. Dla ułatwienia powiem, że wcielimy to w życie z P_aulem ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o brakujących i nominacje dla BigDaddy'yego i deBuga. Smugglerki są z założenia czymś pozytywnym, więc moim zdaniem dawanie jakiegokolwiek Smugglerka komuś, kto wyleciał z tego forum z własnej winy byłoby umniejszeniem rangi tej zabawy.

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja deBuga nominowałem jak najbardziej poważnie :(

Ale tak na serio - nie widzę powodu, dla którego nie nalezy np. zgłaszać zbanowanego helmuda. User został zbanowany za posty w Poglądach, ale był pozytywnie aktywny w Sprzęcie (chyba, nie jestem pewien).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którzy wyróżniali się bardziej na tle innych w tym roku

Powinno być: "...którzy wyróżniali się w sposób pozytywny na tle innych". IMO bana za darmo się nie dostaje i jeżeli ktoś poleciał z forum to z własnej winy. Danie takiej personie Smugglerka... zostawia zły posmak, ale to tylko moje zdanie - ostateczna decyzja leży w gestii organizatora smile_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hakken

Czyli zgadzamy się w tym, że się nie zgadzamy (a ostateczną decyzję i tak podejmie organizator :)).

@MAGnet

Ok, tylko jedna kwestia - tej czcionki nie da się czytać bez nadwyrężania wzroku :P

Poza tym do wszystkich, którzy tutaj zajrzą a nie czytali blogowego ogłoszenia autorstwa Gofra - pośród wszystkich głosujących zostanie wylosowany jeden szczęśliwiec, który dostanie upominek [/shameless advertising off]

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szedł bym w tym kierunku. Zaraz dojdziemy do definicji "pozytywnego wyróżniania się", które podlega subiektywnej ocenie, więc nie sposób go jednoznacznie określić. A jesli ktos zacznie okreslać i to w dodatku w sposób wiążący, to mozna od razu wybrać na tej podstawie osoby, odpowiadające tej, która będzie decydować i po co w ogóle robic jakies głosowania?

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w zasadach Smugglerków było napisane, że nie wolno głosować na osoby zbanowane i moim zdaniem to miało sens, bo nie powinniśmy równać osób, które zapisały się w historii tego forum pozytywnie, z tymi, którzy nie potrafili dostosować się do prostych reguł nawet wtedy, gdy wiedzieli, że jeden błąd = wylot. Bany nie lecą za nic, na nie trzeba sobie zapracować.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdyby ban dla orga nie został cofnięty, to nie mógłbym zagłosować na niego w smuglerkach jako na tego, którego mi brakuje?

Moim zdaniem to dość dziwne, bo w sumie może mi brakować dowolnej osoby, bez względu na to, czy został zbanowany czy nie, no ale cóż - ta dyskusja zbyt konstruktywna nie jest (jak to już BS zauważył), więc chyba najlepiej poczekać aż organizator albo inna siła wyższa zadecyduje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że głosowanie jest dla KAŻDEGO użytkownika forum, ale nie sądzicie, że niektórzy użytkownicy nie powinni głosować? Mam na myśli pewnego użytkownika, który głosuje w Smugglerkach jakby tutaj siedział od dawien dawna, a jest na forum raptem cztery dni. Tak, mam na myśli Hellera.

Ja wiem, że niektóre rzeczy na forum można sprawdzić (kto i jak dużo się udzielał na przykład w dziale pomocy, albo w zagadkach), ale nawet ja, który jestem na forum już trochę czasu nie zagłosowałem w niektórych kategoriach, bo po prostu nie mam takiej wiedzy z historii forum.

Nie jest to brane trochę pod nabijanie postów? I nie, nie chcę teraz tutaj na nikogo donosić, to tylko taka moja mała uwaga. Jeśli moderatorzy/organizator "eventu" nie widzi w tym nic złego - no problemo, ale mnie to trochę kuje w oczy.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że głosowanie jest dla KAŻDEGO użytkownika forum, ale nie sądzicie, że niektórzy użytkownicy nie powinni głosować? Mam na myśli pewnego użytkownika, który głosuje w Smugglerkach jakby tutaj siedział od dawien dawna, a jest na forum raptem cztery dni. Tak, mam na myśli Hellera.

Ja nie widzę powodu do wykluczania kogokolwiek z zabawy. Tytuły są za rok 2013, ale nominacje, wiadomo, od Smugglerków do Smugglerków. Idąc tym tropem musiałbym anulować głosy na mnie w Złotym Mopie, bo w 13 nie robiłem nic a wiele głosów mam za obecne Smugglerki, głosy za avatary, które pojawiły się dopiero po sylwestrze. Nie, bawią się wszyscy i nominują jak chcą.

W sprawie głosów na użytkowników zbanowanych odpowiem jutro, bo muszę skonsultować to ze Smugglerem (w końcu jego nickiem sygnujemy nagrody). Póki nie odpowiem, głosujcie na nich, jeśli macie chęć.

PS - przypominam, spośród wszystkich głosujących wylosujemy jednego szczęśliwca, który otrzyma nagrodę-niespodziankę (bardziej lub mniej materialną ;)).

PPS - nie wiem kto pytał o grafikę na galę, ale tego w tym roku nie będzie. Będzie za to konkurs na statuetkę, muszę tylko zmontować jakiś dobry motywator .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w zasadach Smugglerków było napisane, że nie wolno głosować na osoby zbanowane i moim zdaniem to miało sens, bo nie powinniśmy równać osób, które zapisały się w historii tego forum pozytywnie, z tymi, którzy nie potrafili dostosować się do prostych reguł nawet wtedy, gdy wiedzieli, że jeden błąd = wylot. Bany nie lecą za nic, na nie trzeba sobie zapracować.

Dyskusyjne. Moim zdaniem są osoby, które formalnie słusznie wyleciały z forum, ale w praktyce ten wylot był mocno przesadzony. Mam tu na myśli głównie helmuda i 8azyliszka. Pierwszy ban dla BigDaddy'ego też uważałem za przesadzony, ale już jego powrót "na złość moderacji" sprawił, że przypieczętował swój los i "przyklepał" ban jako taki. Helmud mógł być irytujący w "Poglądach", co nie znaczy, że w "Sprzęcie" nie mógł być odbierany pozytywnie.

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...