Skocz do zawartości
wies.niak

Smugglerki - dyskusje i pytania

Polecane posty

Możliwe, że w przyszłym roku uda się coś zorganizować - zresztą można pomyśleć czy jest sens koniecznie zgrywać się ze Smugglerkami ;) - bo w tym z mojej strony nie ma na co liczyć, nie mam sił/chęci/czasu na organizowanie całej zabawy. Jak reszta chociażby Komisji? Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majster1942

Część komisji nad tym myślała, jednak nie wiem, czy ktoś się tego podejmie. Ja osobiście nie mam czasu na nadzór, czy organizację. Ewentualnie możecie znaleźć kogoś chętnego z forumowiczów, który się tym zajmie i może od moderatorów dostaniecie temat na organizację.

Inaczej temat do przemyślenia na następny rok. Pomyślimy, czy nie zrobić ankiety, z jakich gier turnieje chcielibyście widzieć za rok itd, ułatwiłoby to sprawę. Chodzi tu głównie o gry F2P(L4D nie jest f2p, lecz jeśli dużo osób byłoby chętnych to czemu nie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vel

Klasyczny spisek. Przypomnij sobie okoliczności tej rozmowy. Założę się, że Black w czasie wypowiadania tych słów prawą ręką bawił się lewym pejsem :D Ja już to dawno temu zdemaskowałem.

BTW kidy są te kwizy, bo coś ktoś pisał, że w niedziele, a gdzie indziej jest napisane, że gala jest jutro. To jakoś tak nie po kolei, albo macie bordello bum bum ;) Za moich czasów, gdy byłem w komitecie, takie szachrajstwa były nie do pomyślenia :P

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuję słów Blacka, gdyż...

@Hrabcio:

Hahaha! Lord Magister Hrabula jak zawsze w formie. Niestety, ale najwyraźniej nie pozostaje mi nic innego, jak się z Waszmością zgodzić. Co innego, że nie podejrzewałem Blacka o taką sprawność lewej ręki. W pisaniu, rzecz jasna. ; ] Człowiek uczy się całe życie...

Również słyszałem też o sobotniej gali, a tymczasem w quizowym temacie mowa jest, że quiz ma być w przeddzień gali, czyli ósmego grudnia... zaraz... to znaczy - jutro...? Albo raz wtóry imć Hrabula ma rację, albo ktoś tu z komitetu zakrzywić czasoprzestrzeń zamiarkuje. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pomieszaliście panowie :P Co prawda nie jestem z Komitetu, ale z tego co się orientuję, to quiz jest jutro o godzinie 18, jednakże Gala również jest jutro - prawdopodobnie o 20, ale nikt jeszcze oficjalnie nie podał informacji o godzinie rozpoczęcia Gali, więc myślę, że to dobra chwila ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja została już wyjaśniona i nietrafne sformułowanie poprawione zatem Ci co siali wiatr niech się nie cieszą, bo burzy z tego nie będzie wink_prosty.gif Tym samym podaję godzinę rozpoczęcia samej Gali gdzie może tegoroczna edycja zacznie się idealnie o czasie:

POCZĄTEK GALI SMUGGLERKOWEJ O GODZINIE 20:00 CZASU POLSKIEGO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie tego zamieszania, to gwoli ścisłości nie jest w żadnym razie wina Blacka, jeśli już to moja, że nie poprawiłem wstępnej daty w pierwszym poscie; w ostatniej wiadomości była podana już ostateczna data wraz z godziną rozpoczęcia, także chyba każdy powinien się domyślić, że było to niedopatrzenie.

Tak czy inaczej, zabawa zaczyna się jutro o godzinie 18:00, tak jak zostało podane w ostatniej wiadomości - tej z pierwszego grudnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POCZĄTEK GALI SMUGGLERKOWEJ O GODZINIE 20:00 CZASU POLSKIEGO (CET+1)

Nadal nie ma jasności, bo CET+1 to nie jest czas polski, chyba że UTC+1, albo CET bez przesunięcia biggrin_prosty.gif Nadal nic nie wiadomo, a potem ludzie będą musieli bilety przebukowywać i po co? tongue_prosty.gif Podaj normalnie godzinę według czasu ZULU smile_prosty.gif

Mam wrażenie, że ktoś ma za dużo wolnego czasu - BS

Edytowano przez Black Shadow
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretniej to będzie godzina 20:00 dla Sławkowa, tj. 50°17'N 19°23'E. W Warszawie będzie wtedy około 20:08 czasu słonecznego. Ciężko mieszkać w takim wielkim kraju, gdzie nawet problemy z synchronizacją zegarków występują.

Edytowano przez ...AAA...
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że parę osób zgłosiło się do mnie z zapytaniem na temat tegorocznych Smugglerków odpowiadam - NIE WIEM. Nie organizuję tegorocznej edycji (zważywszy na to, że niedługo 2014r to może i przyszłorocznej) i nie zamierzam :)

Zamiast tego po informację czy w ogóle zabawa się odbędzie a jeśli tak to kiedy można zgłaszać się do Gofra, niemniej bez szaleństw - też na niektóre pytania może nie mieć odpowiedzi, jeszcze nie w tej chwili ^_^

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak nasz ulubiony masowy spam został zorganizowany. Ale przyznam, że reklam czy jakichkolwiek innych środków promocji tego eventu w ogóle nie dostrzegłam. A temat smugglerkowy zobaczyłam przypadkiem... Coś chyba jest nie tak, panie Organizatorze. tongue_prosty.gif

Anyway, lepiej późno niż wcale! trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...