Skocz do zawartości
wies.niak

Smugglerki - dyskusje i pytania

Polecane posty

Przeglądając nominacje do jednej z kategorii w Smugglerkach znalazłem interesujący post. Nie jest to jakiś problem, ale trochę mnie to nurtuje. Ogólnie mówiąc to Omas został nominowany do kategorii "Ten/Ta nowy (-a), który (-a) wydaje się tutaj być od zawsze". I tutaj następujące pytanie. Czy Omas będzie brany pod uwagę, skoro, jak napisał Stillborn...

Wiecie, że Omas ma tutaj konto od 3 lat tongue_prosty.gif? Ale udziela się od roku w sumie.

I tutaj pytanie, będzie, czy nie będzie brany pod uwagę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą nieaktywnością to bym nie przesadzał, bo w samym 2011 roku ma coś koło 70 postów w dosyć krótkim okresie czasu, co może nie jest jakąś powalającą liczbą, ale nie można stwierdzić, że był właściwie nieaktywny. ;) Z drugiej strony jednak tak naprawdę aktywny przez dłuższy okres czasu i rozpoznawalny stał się dopiero niedawno. Dlatego zresztą sądzę, że w przyszłych Smugglerkach warto nieco zmienić opis tej kategorii, żeby można było w niej głosować na osoby, które dały się poznać dopiero w okresie, który minął między wcześniejszymi, a bieżącymi Smugglerkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyliszek: Aby wejść do finalu użytkownik musi mieć minimum 2 głosy, ale czegoś takiego nie było miejsca. Czasem 6 głosów nie wystarczały, aby wejść do finału :-)

W temacie na "Najzabawniejszy użytkownik" do finału weszły aż 5 osób, bo był remis w nominacjach.

Edytowano przez grz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zdradzić, że w niektórych kategoriach był ogromny ścisk i czasem jeden głos decydował czy ktoś wejdzie czy nie do finału.

Były też kategorie gdzie nie bylo takich problemów i wszystko fajnie i szybko się liczyło.

Edytowano przez grz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ostatnia propozycja. Czy nie rozważyć by nagrodą w kategorii "Ten którego nam brakuje" było zdjęcie bana? Bo taki Qbuś czy daveNWN nie chcą pisać, to trudno, nic nie zrobisz. Ale taki deBug by chciał tylko nie może. Nie bawię się w adwokata, tylko myślę, że ostatnie warunkowe zdjęcie bana byłoby logiczną nagrodą w tej kategorii.

@DOWN

Wiem, że miał. Każdy jedną ma. Ale to i tak zagadnienie na termin ogłoszenia zwyciężcy tej kategorii.

Edytowano przez 8azyliszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie takich "nagród" jak odbanowanie czy skasowanie osta.

Wg mnie nie ma to sensu, bo zabawa stanie się niezdrową rywalizacją. Nie wspomnę o możliwości zakładaniu multikont lub podobnych akcji.

down: rzeczywiście dziwnie to wyszło :-)

Edytowano przez grz
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...