Skocz do zawartości
wies.niak

Smugglerki - dyskusje i pytania

Polecane posty

To jeszcze ostatnia propozycja. Czy nie rozważyć by nagrodą w kategorii "Ten którego nam brakuje" było zdjęcie bana? Bo taki Qbuś czy daveNWN nie chcą pisać, to trudno, nic nie zrobisz. Ale taki deBug by chciał tylko nie może. Nie bawię się w adwokata, tylko myślę, że ostatnie warunkowe zdjęcie bana byłoby logiczną nagrodą w tej kategorii.

I między innymi dlatego jestem za zakazem głosowania na zbanowanych. Kiedyś taka zasada była, niestety się z niej wycofano. Nikt (no w sumie prawie nikt, ale to i tak pojedyncze przypadki) za darmo bana nie dostał. Ta kategoria jest taka, że można z niej sobie łatwo jaja robić, głosując na banioszych, a chyba nie o to chodzi.

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kategoria nazywa się "Ten którego nam brakuje" to chyba jasne, że oni odchodzą z jakichś powodów. Albo wyrastają z forum albo dostają bana. Na to pierwsze nic nie można zrobić, na to drugie tak. Nawet jeśli ci forumowicze mieli przewiny, to jednocześnie nieźle też pisali i może zasługują na kolejną szansę. I nie przesadzajmy. W całym roku 2014 oodbanowano warunkowo 5 osób - w tym deBuga i mnie. Co to jest wobec 365 dni i setek forumowiczów? Nawet jeśli by ktoś nowy wygrał tego Smugglerka, to byłby to ewentualny 6 odbanowany na cały rok - dalej to tylko promil forumowiczów. To tylko taki mój luźny pomysł. Żeby go rozważać najpierw ktoś taki musiałby wygrać tego Smugglerka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie ma czego rozważać. Piszesz, że wróciło 5 osób, a zbanowanych było dużo więcej i masz rację, ale każdy ma prawo jeden raz warunkowo wrócić. Jeśli wtedy dostanie bana, to znaczy, że mu już nic nie pomoże, bo albo sam nie ogarnia, albo moderatorzy nie lubią go na tyle, że i tak nie pozwolą mu żyć, czyhając na najmniejsze potknięcie. Kolejna szansa za Smugglerka tylko da mu parę dodatkowych tygodni na forum i tyle. Naprawdę nie warto w ten sposób psuć resztki renomy jaką ma ta zabawa.

Poza tym spora część wraca nieoficjalnie - zakładając multikonta. W paru przypadkach moderatorzy to wyłapują, ale jeśli ktoś jest wystarczająco inteligentny, to odkrycie multikonta jest właściwie niemożliwe.

Edytowano przez Sevard
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacją tego nazwać nie można, natomiast faktycznie się sprawą interesuję. Z yojcem doszliśmy do wniosku, że zrobimy nominacje i głosowanie jak zwykle, ale bez gali, chyba że w samej Luźnej Jeździe luźne afterparty po ogłoszeniu wyników. Jakby komuś się chciało prowadzić i ma na to pomysł, może się do mnie odezwać. Myślę, że na święta ruszymy z nominacjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...