Jump to content

Spriggs

Forumowicze
 • Posts

  2,358
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutralna

About Spriggs

 • Rank
  Task Force 141 - Wyrzeczenie.
  Skalny Troll
 • Birthday 06/24/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Ogólnie to chciałem przedyskutować prywatnie sprawę która była wspomniana w uwagach do moderatorów, ale skoro nie dostałeś PW to widać nie ma sensu. :/

 2. Powiem szczerze, i to aż do bólu ! Demo mnie naprawdę się spodobało ! Nie będę tu narzekał na grafikę, ponieważ jest po prostu piękna ! Do tego też, wybór specjalizacji. (Co na początku było trudne dla mnie) To fajna sprawa jest, moja postać z dema dawała radę kosić mieczem wrogów + podstawowy czar czyli kulę błyskawicy lub coś ten deseń. Oczekuje z wielką niecierpliwością na pełną wersję, mimo iż nie skończyłem pobocznych questów. Btw. Przy pierwszym odpaleniu gry, pojawił się komunikat że jak nabędę ME3, to dostanę pancerz z KOR:A do ME3. A jak zdobędę broń ? Nie miałem komunikatu odnośnie broni.
 3. Dziwne bo wysyłałem ci dziś PW. :/ Dobra mniejsza oto...

 4. Nic nie przyszło.

 5. Wysyłałem dziś do ciebie ? Chyba że pełna skrzynka lub coś.

 6. Trochę za ostro do tego podchodzę, ale w sumie... Demokracja zapewnia nam wolność tak ? ACTA nam tą wolność zabiera. Wolność o którą nasi pradziadowie, nasi dziadkowie oraz nasi rodzice, walczyli długo i płacąc za to wysoką cenę ! Ja sam jestem przeciwko piractwu, ale uważam że ta ustawa spowoduje więcej złego niż dobrego. Warto poczytać artykuły napisane na różnych stronach, autorzy przekonują że ustawa była opracowywana tajnie. A jeśli dochodziło do publicznych prac, to ludzie relacjonujący spotkania byli wypraszani ! Gdzie tu logika jest ? Inna sprawa, a nie lubię wypominać ale to jest wyjątek... Donald Tusk nie dawno obiecywał, że internet będzie rozpowszechniony w każdym domu w naszym pięknym kraju. Wprowadzenie tej ustawy zniszczy tą obietnicę, ponieważ narusza ona wolność o czym wspomniałem. EDIT: http://mashable.com/2012/01/20/sopa-is-dea...ith-pulls-bill/ SOPA MARTWA !
 7. Jeśli możesz to odpisz na PW. Chcę pogadać. "Pokojowo"

 8. Mam problem z steamem kolejny zresztą. Chcę pobrać demo Kingdoms Of Amalur: Reckoning ale pojawia się komunikat. "Żaden serwer zawartości Steam nie jest w tej chwili skonfigurowany dla tej gry. Wkrótce to zostanie poprawione. Spróbuj ponownie za kilka minut" I tu pytanie... Czy ktoś miał tak samo jak ja ? Czy tylko ja tak mam ? Jeśli tak to co robić ?
 9. Spriggs

  Hrabula się żeni

  Hrabula gone wild ?!
 10. Spriggs

  Hrabula się żeni

  Gratulacje ! (Wstydzi się za siebie)
 11. @LN. No fakt faktem, więcej nie znaczy zawsze lepiej i to się sprawdza w RTC2. Sam mam problemy z ukończeniem jakiejkolwiek misji w RTC2, przez co gra jest niezwykle trudna do przejścia. Już lepiej w tej kwestii wypada RTC3, ale tam masz grafikę 3D to klimat no po prostu nie ten sam.
 12. Z ostatniej chwili... ACTA ma być podpisana 26 stycznia w Polsce ! http://di.com.pl/news/42977,1,0,Polska_pod...6_stycznia.html
 13. @Black Shadow. Może powinno się o tych ustawach zrobić temat na forum ? A ja ci Berlinie życzę powodzenia w nauce.
 14. Tak czytałem że głosowanie nad SOPA ma być 23 stycznia a nad PIPA dzień później. Ale skoro stracili poparcie Białego Domu, to jest mniejsza szansa na wprowadzenie. Z drugiej też strony to podchodzi pod hipokryzję, kto czytał newsa na stronie na samym końcu, to wie o czym mówię.
×
×
 • Create New...