Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja ostatnio zrobiłem sobie przedpremierowe wspomnienia. Skończyłem Metro 2033 - gorąco polecam, jeżeli cena jest przystępna (ja skorzystałem z okazji na Steam w Lipcu), najlepiej przed debiutem Last Light.

Obecnie tłukę w Hitman: Blood Money, także wyciągnięty w Lipcu na Steamowej okazji. Myślę, ze to świetna okazja do przygotowania się na Hitman: Rozgrzeszenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobe dłuższą przerwę od Fallouta i odpaliłem Deus Ex Human Revolution. Gra jest niesamowita. Wiem, że podniecam się czymś, w co większość już grała, ale dopiero od niedawna mam sprzęt umożliwiający mi grę w te lepsze tytuły i nadrabiam olbrzymie zaległości. Jak wspomniałem - Deus jest genialny. Pierwszy raz mi się zdarzyło, bym autentycznie żył historią bohatera gry. Wszystko to, co dzieje się wokół Adama Jensena mnie autentycznie intryguje i staram się łapać każde słowo, by jak najwięcej z tej historii móc wyciągnąć. Mimo, że jeszcze trochę gry pewnie przede mną, to już wiem, że po wszystkim na pewno podejdę do niej jeszcze raz i spróbuję przejść całość bez wywoływania alarmu. Jeśli ktoś kiedyś myślał nad tym tytułem, ale nie był przekonany, od siebie gorąco polecam. Naprawdę warto każdej złotówki.

Nie samym Deus Exem człowiek żyje. Ostatnio skorzystałem z okazji na Steam i zakupiłem w końcu Half Life 2. W końcu, bo gra nie jest pierwszej młodości, a cena 2.38 euro sprawia, że był to "must have" dla mnie. Muszę przyznać, że na razie jest ok. Jak na grę sprzed ośmiu lat mamy sympatyczną grę za małą cenę. Wiele więcej jeszcze nie powiem, ale mam wrażenie, że sporo czasu przy tym spędzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę po raz piąty kampanię StarCraft II: Wings of Liberty. Miałem w sumie w multi pograć, np. w Kobold Tribes, ale szybko mi się odechciało. Zresztą jeżeli Blizzard szybko nie naprawi problemów z wydajnością gry po ostatnich patchach to każda próba zagrania z innymi będzie się kończyła "GTFO lagger" :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno zakupiłem Rayman Origins i muszę powiedzieć gra mnie "wsiąkła" do reszty- dużo tajemnic do odkrycia oraz zdobywania monet.

Gra jest dosyć ciężka , ale daje satysfakcje z osiągniętych sukcesów.

Ciekawe bossy oraz fajna grafika. Polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas gram w JC2, próbując zdobyć jak najwięcej terenów na mapie, więcej czasu zajmuje mi to przejmowanie baz I wiosek niż sam wątek fabularny, którego misje zresztą nie raz nie wiele różnią się od tej pobocznej rozgrywki pod względem różnorodności ;) Naprawdę sandbox na długieee godziny, ciekaw jestem kiedy będę mógł spojrzeć na całą mapę z dumą przejęcia wszystkich terytoriów (o ile do tego czasu mi się nie znudzi).

Właśnie zaczynam grać w najnowszego Fallouta, po tym jak listonosz przyniósł dzisiaj paczkę z New Vegas oraz Hexen II, którego egzemplarz dostałem gratisowo od kolesia z allegro ;) Co ciekawe jest to wersja z CD-A, nie wiem dokładnie z, którego numeru, ale jest bardzo stara, jeszcze na cd :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak cały czas pocinam w niesamowitego Skyrima. I będę pocinał aż do Elder Scrolls Online.

I nawet wtedy nie odkryjesz wszystkich jego smaczków :trollface: . Też gram w Skyrima ponad 220 godzin i nie wiem, czy kiedykolwiek go skończę. I właśnie ten bezkres mi się w tej grze najbardziej podoba. To, że zawsze mnie coś nowego w niej zaskakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z RTS-ów polecam StarCrafta II: Wings of Liberty. Szkoda, że nie mam już wolnych kluczy do 7-godzinnego triala, to bym ci dał, ale zawsze możesz pobrać demko. Znakomita gra, bardzo wciąga i ma bardzo szybkie tempo. W tym gatunku i tak nic liczącego się dawno nie wyszło...

Może to nie FPS, ale na jedno wychodzi - Gears of War jest bardzo dobre, chyba najlepsza gra ze współczesnych strzelanek.

No i Deus Ex: Human Revolution, polecam KotOR-y, może Jedi Knighta II i Jedi Academy, jeśli lubisz Star Wars. Jak kupiłeś nowego kompa, to pewnie chciałbyś produkcję wykorzystującą jego możliwości, więc może Crysis... Poczekałbym też na Far Cry 3, bo zapowiada się naprawdę nieźle i ma szansę naprawić kilka poronionych pomysłów z drugiej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władca Pierścieni: Wojna na Północy. Ja wiem, trochę późno, ale jakoś wcześniej nie miałem motywacji, a ostatnio na Władcę się napaliłem. Oprócz tego, niedługo mam zamiar się wziąć za DC Universe, ponieważ jest to mmo f2p, a że klimaty super herosów bardzo lubię, z chęcią przyjrzę się tej grze nieco bliżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...