Jump to content

Revanchist

Forumowicze
 • Content Count

  845
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Znakomita

About Revanchist

 • Rank
  Elf

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

7,240 profile views
 1. Wow, czad, dzięki! Akurat szukam muzy z menu z marca 2001. Archive to jednak jest skarbnica narodów.
 2. Niektóre z pełnych wersji z CD-A, np. Timeshock!, wylądowały już na GOG-u. Tam możesz poszukać tego, co Cię interesuje. https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/009/827/maxresdefault.jpg
 3. Obawiam się, że od polityki tak samo jak od ideologii uciec nie można.
 4. W czym dyskusje o polityce są gorsze od pytań typu "jaki jest twój ulubiony baton"?
 5. Budyń czy bigos i co sądzisz o wygranej budyniu? (Podejrzewam: Gralem w Wiedzmina i to byla dobra decyzja.) Zero dyskusji o polityce. Ojej, nie czerwień się tak.
 6. GTA V szczytowym osiągnięciem branży? Niby z jakiej paki? Jak to dobrze, że macie w redakcji Crossa i Berlina.
 7. Dorabiasz po godzinach jako proktolog? A jeśli nie to jak inaczej wyjaśnić tę twoją dziwaczną fascynację cudzymi rzyciami, jaką ostatnio przejawiasz? Jestem gejem. Zadowolony? A takze lesbijka i masonem. Drugie pytanko: co sądzisz o wczorajszej debacie? (choć podejrzewam, że nie oglądałeś i masz to w d...) Gralem w Wiedzmina i to byla dobra decyzja.
 8. Revanchist

  Muzyka

  To jeszcze ja podrzucę coś od siebie, "sneak peek" nadchodzącego debiutanckiego albumu mojego projektu/mam-nadzieję-że-w-przyszłości-zespołu Shock Ti & The Beach Troopers. Pop, ale w klimatach Team Sleep, Peeping Tom, Gorillaz, itp. Dwa utwory są niedokończone (właściwie to w ogóle niezrobione), praktycznie rzecz biorąc brakuje wokali (Farisha jest tu tymczasowo) i sporo partii nagramy dopiero później, ale daje to ogólny obraz krążka, który nie zmieni się w stosunku do tego, ale myślę, że nieraz zaskoczy czymś ciekawym.
×
×
 • Create New...