Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja się w końcu zabieram za AC : Revelations bo jakoś nie było ostatnio czasu a gra przyszła do mnie już z 2 miesiące temu ;p w międzyczasie pogrywałem w hirołsów 5 , ale do 2 czy 3 to się nie umywa imo .. a jako że z funduszami trochę lepiej to kupiłem nową kartę i zostało jeszcze na GTA 4 i Risena którego w końcu chyba przekonałem się kupić ( a jestem zagorzałym fanem Gothiców nie licząc 4 bo to imo nie gothic )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez wakacje zaliczyłem mnóstwo gierek. Między innymi genialną Sleeping Dogs, która jest moim hitem jeśli chodzi o te błogie 2 miesiące odpoczynku. No i oczywiście The Walking Dead, którą to odkryłem dzięki kumplowi. Ograłem jeszcze parę niezłych gier, m.in. The Darkness 2 ze świetną fabułą, czy też Darksiders 2, co w ogóle nie przypadł mi do gustu. Teraz czekam na Fifę 13 i jadę w demo od paru dni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed kilkoma chwilami skończyłem zabawę z "Władcą Pierścieni: Wojną na Północy". Genialna pozycja. Siekanie orków jest świetną zabawą. Doskonale odpręża i zabija czas. A do tego gierka ma niesamowity, epicki klimat, coś co bardzo lubię.

A teraz? Cóż, czekam na kuriera z Devil May Cry 4 i to właśnie w ten tytuł mam zamiar zagrać w najbliższej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w temacie o grach z Tonym Hawkiem powiedział, że skoro THPS HD ssie, to on zaczął przechodzić THPS2 od nowa.

Ja dzisiaj przeszedłem ją

tyle, że na konsoli

Custom Skaterem - wszystkie zadania i cała kasa zaliczone.

Może jak skończę resztą, to w końcu nauczę się grać w nią padem równie dobrze, co na klawiaturze... ;)

jezusmariatagranadaljestgenialna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata mnie nie było na tym forum ^^. Dosłownie pół godziny temu, skończyłem pierwszą część Kronik Riddicka, czyli Ucieczkę z Butcher Bay, gra jest świetna, bardzo dobrze się bawiłem, przejście gry zajęło mi ok. 16 godzin wraz z robieniem questów pobocznych.

Plusy:

-stosunkowo długa

-świetna grafika, zwłaszcza w wersji HD

-genialny i bardzo charakterystyczny bohater

-bardzo dobra fabuła

-ciekawie skonstruowane poziomy

-trudna

-ciekawe dialogi

-możliwość przejścia misji na dwa sposoby

minusy:

-w niektórych momentach zbyt trudna dla laika

-czasami nielogiczna

Ocena ogólna:

8+/10

Gra jest świetna, polecam zagrać każdemu szanującemu się graczowi, w niektórych momentach nie można się oderwać od monitora, polecam z całego serca. A wieczorkiem zabieram się za dwójkę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem tryb fabularny w... Zombie Driver. xD Z PoPem dałem sobie spokój, bo mi nie podszedł i ściągnąłem przez noc Deus Ex: Human Revolution (przez Steama, jakby któryś samozwańczy obrońca moralności pytał). Dzisiaj wieczorem się bardziej zagłębię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zecik

Seria Darksiders nigdy nie była i nie jest slasherem! "Darksidersom" bliżej do Prince Of Persia niż do God Of War.

ja bym sie nie zgodzil, nie wiem czy grales w nowego ds2 ;p zagadki raczej marne, moze bardziej stawialbym na explorowanie swiata ;p a tak glowna zaleta gry jest mechanika walki i ciachania przeciwnikow na plasterki ;) zostala duzo dopracowana w porownaniu do jedynki i jest podstawowym napedem gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 2 - gram Gunzerkerem. Bardzo fajna produkcja, godny następca świetnej jedynki - ogólnie cud, miód i orzeszki.

Torchlight 2 - w zasadzie to samo, co wyżej. Wszystkiego jest więcej, lepiej, mocniej.

Ze względu na dziewczynę, pracę, rodzinę i niedługo jeszcze studia idzie toto dość powoli, ale w sumie się cieszę :D Przejście obu tych gier zajmie mi czas tak do... Gwiazdki? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...