Skocz do zawartości

Polecane posty

Z racji choroby mam więcej czasu i pykam we wszystkie Rezydenty Zła od 1 części. Właśnie jestem przy 3 i nie mogę ruszyć dalej z racji przegiętego poziomu trudności (jest tylko easy i hard- hard za ciężki, easy za łatwy). Popykałbym też w Borderlands 1, ale żaden z kumpli nie ma czasu, a singiel mnie nie rajcuje. No i czekam na info na temat nowego XCOM. Liczę na coś co mnie przekona do strategii tak jak Dragon Age do staroszkolnych RPGów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszą grą , którą przeszłem od NA PRAWDĘ długiego czasu stał si e FEAR 1. Co mogę o nim powiedzieć? Na pewno nie jest to pordukcja idealna. Zestarzała się , to widać już po pierwszych minutach gry. Twarze w tej grze są ohydne. Lokacje mało zróżnicowane , głównie chodzimy po strasznie długich korytarzach , które nie dość , że praktycznie stale wyglądają tak samo ( co sprawia , że na prawdę łatwo się zgubić) , to dodatkowo , miejsce gdzie powinno się pójść , by pchnąć rozgrywkę do przodu nie raz są tak nie jasne , że kilkukrotnie musiałem się ratować pomocą w internecie. Ale mimo tyck kilku mankametów gra nawet dziś trzyma wysoki poziom. Horror to to nie jest , ale dobry mroczny shooter. Może nie straszy zbytnio , ale na pewno ukończenie go dostarcza satysfakcji. 7+ / 10

Teraz zobaczymy dodatki Extraction Point i Perseus Mandate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nadrobiłem zaległości z Bioshock-iem.Wstyd się przyznać, że dopiero teraz się wziąłem za tę serię.Dwójka wciągająca zarówno jak pierwowzór, świetnie opowiedziana historia miasta Rapture.Gra ma naprawdę świetny klimat,ciekawe dylematy moralne podczas spotkania siostrzyczek, nasze poczynania względem nich mają wpływ na zakończenie gry.Obie gry warte tych 60 zł w ExtraKlasyce.Btw. nadal jednak nie mogę się przekonać do serii Mass Effect i Borderlands icon_frown.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozwalam (wszystko w) Just Cause 2. Wspaniała gra - pomimo licznych błędów i niedoróbek, po prostu grywalność wylewa się z monitora, a przyjemność płynąca z rozgrywki jest ogromna. Jak skończę JC2, to zabieram się albo za Kane & Lynch 2, albo w końcu zainstaluję Medievala II.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem sobie Ubuntu do 12.04 LTS, z tej okazji więc na nowo zainstalowałem The Battle for Wesnoth (wersja 1.10.2) i przeszedłem kilka pierwszych misji głównej kampanii z Konradem.

Parę tygodni temu młóciłem The Elder Scrolls III (Morrowind i dodatki) jako powrót do gry od kilku lat, zamierzam przetestować jakąs ściągniętą teksturke. Po drodze - dla odświeżenia okresu dziecieństwa - odpaliłem także Heroes of Might and Magic IV.

Jakimś cudem, odnotowuję wyraźny wzrost mojego skilla w TES III oraz HoM&M IV. Dopiero kończę Wątek Głowny Morka (2 z 4 zdobytych Nerevaryjczykow) i szefostwo Gildii Złodziei, a już 28. level postaci bez celowego nabijania go. W HoM&M IV biję rekordy leveli bohaterów na zwykłych mapach (37. poziom).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zakupiłem Indie Gala 9 i pomykam w Broken Sworda - do tej pory grałem tylko w na poły zręcznościową trzecią część, a teraz wreszcie mam okazję poznać początek historii. Krótko mówiąc - gra jest świetna, choć prosta jak na przygodówkę, bo jeszcze nie byłem ani razu mocno sfrustrowany, co u mnie normalne w kontakcie z tym gatunkiem :-D.

Poza tym dorwałem za 22 zł Battlefielda 3 i młócę, ostrząc zęby na dodatki (ale to dopiero zimą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...