Skocz do zawartości

Polecane posty

No to niezle ludziska pogrywacie, zazdroszczę. Ja dopiero ostatnio od przeszło dwóch lat mam ciut więcej czasu żeby coś pograć, więc od maja zaczęłem nieregularnie z przerwami (jedna nawet niemal miesięczna) grać w Drakensanga. Jedynkę skończyłem w zeszłym tygodniu, teraz w miarę regularnie jak narazie dwójka i tak już koło połowy jestem. Ehh porządna cRPG porządna, dawno mnie coś tak nie wciągnęło (ale też nie dawałem żadnej grze szans). A w najbliższej przyszłości z racji dość sporej ilości wolnego czasu (jak na mnie) planuje Icewinda I (raz przeszedłem, ale bez dodatku no i teraz właśnie ten dodatek chcę nadrobić razem z całością gierki), później czeka jeszcze diamentowa edycja Neverwintera 1 (podobnie jak Icewind, przeszedłem ale bez dodatków). Jak się z tym w miarę szybko uwinę to albo DA 1 (dwójka została mi skutecznie wybita z głowy) albo Baldur's Gate EE (choć to zależy od recenzji jakie gierka będzie miała i ile rzeczywiście nowości zaproponuje, bo póki co 20 $ nie uśmiecha mi się dawać za wiekową dosyć gierkę, do której nowy wydawca jak obiecuje dodano ok. 15h nowego materiału).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsuł mi się komputer i siedzę na zastępczym netbooku ("net-", nie "note-" -.-) i ciężko jest znaleść na niego jakąś działającą grą. Kilka dni temu udało mi się odnaleść stareeeego Planescape'a: Tormenta. Fajowa giera, ogólnie RPGi to moj ulubiony gatunek gier a Planescape należy przecież do tych legendarnych. Zaskakuje fabułą i niektórymi rozwiązaniami, do tego różni się nieco od innych "erpegów" ale ogólnie jest naprawdę dobry. Dodatkowo grafika na małym ekranie laptopa nie wygląda nawet tak źle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie zaliczyłem Deus Ex: Human Revolution, Battlefield 3, Call of Duty: Modern Warfare 3, Assassin's Creed: Brotherhood oraz obydwie części Wiedźmina. Obecnie zabieram się za Metro 2033, Gothic 3, Just Cause 2 i Saints Row 2. Do listopadowych urodzin raczej się wyrobię, wtedy to zakupię Darksiders 2 i Dead Island.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tak w przerwie między jednym questem w wieśku a drugim zaliczyłem Drivera: San Francisco. Nie licząc tego, że główny wątek jest do zrobienia w 2-3 wieczory, a grafika nie każdego może powalić (mi nie przeszkadzała, bo świeżo zmieniłem swojego 10-cio letniego rzęcha na coś nowego, więc mi się wszystko podoba xD) to przyznam, że nie wiem, czemu tak dużo można spotkać umiarkowanych recenzji - kapitalny i rzadko wykorzystywany w jakimkolwiek gatunku oniryczny świat (i tu się muszę twórcom pokłonić za odrobienie lekcji i przygotowanie się do tematu), świetny klimat i fabuła, przywodzące na myśl kultowe kino z lat 80-90 z policyjnymi herosami, kapitalny OST, fajne przerywniki filmowe, wymagający (ale zręcznościowy) model jazdy, dużo licencjonowanych aut i dużo smaczków i fajnie prowadzonych dialogów - długo będę ten tytuł pamiętał, pomimo, że zagrałem w niego przez przypadek i niejako rzutem na taśmę.

No, wracam do Wyzimy....

Edytowano przez wh1sky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Splinter Cell Chaos Theory. Jakoś tak mnie naszło na powrót do tej cześć SC :P OStatnio przeszedłem Alan Wake PC. Cały czas grywam również w symulatory cieżarówek (jestem ich wielkim fanem). Po przejściu SC planuje zagrać w Just Cause 2 bądź przejść jeszcze raz L.A Noire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...