Skocz do zawartości

Polecane posty

w pierwszej by wymyślać nowe sposoby na egzekucje potworów i zaliczać piękne skillshoty

Mi się to szybko taka zabawa znudziła tongue_prosty.gif.

Thief: The Dark Project w wersji oryginalnej, tj. nie Gold i po angielsku do tego - bez tych trzech nowych misji jest dużo lepsza i nie wkurza. Generalnie kolejne części są lepsze, ale klimat stoi na wysokim poziomie, no i gra naprawdę wciąga. Świetna produkcja.

Ale po angielsku to już mi się tekstów czytać nie chciało, miks archaicznego polskiego i angielskiego to było to :D.

Edytowano przez Revanchist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem dość ciekawą i trudną jak na dzisiejsze realia Syndicate, a także zaliczyłem proste i przyjemne Spec Ops The Line. Bardzo poważnie myślę nad zakupem Max Payne'a 3, ale póki co muszę zadowolić się powtórnym przechodzeniem F1 2011 z wgranymi modami na 2012 sezon i symulatorem ciężarówki SCANIA. Fajna gra z gatunku: bez kierownicy nie podchodź :P Na Xboxie czeka PGR 4 i Duke Nukem Forever dorwany przeze mnie w folii za mniej niż 20 złotych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się w końcu skusiłem wydać trochę złociszy na Assasin`s Creed i ... warto było gram już kilka godzin i naprawde fajna , wciągająca gra a grafika ? cud , miód i orzeszki biggrin_prosty.gif i ten styl assasynów ;p jak pogram trochę dłużej to napiszę coś więcej ale coś czuje że trza ukroić budżet na kartę graficzną i kupić kolejną odsłonę ^^

@Edit Acha i przeszłem drugi raz S.T.A.L.K.E.R CoP tytuł wgniata w ziemię może nie fabułą(choć też jest imo dobra) , ale innowacjami , misjami i w ogóle no wszystkim biggrin_prosty.gif najlepsza część ;p

@Edit 2 : ogólnie AC z tego co zauważyłem jest troche monotonne , ale cały czas ide z fabułą do przodu i coraz bardziej mnie wciąga. Dlatego na kilka godzin starczy i odpalam Strongholda Crusadera i spróbuje przejść jakąś misje w kampanii bodajże będzie teraz chyba 3 saladynów vs ja pzdr.

Edytowano przez karoliuss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] i Duke Nukem Forever dorwany przeze mnie w folii za mniej niż 20 złotych ;)

Mówisz o promocji z Gram.pl, w której można było wyrwać Duke Nukem Forever w wersji na konsolę Xbox 360 w cenie 19 zł :trollface: ? Również zakupiłem i ciągle stoi zafoliowana na półce. Trzeba się będzie kiedyś zabrać za tego "Diuka"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie przeszedłem całego Serious Sama 3 (nie powiem - gra robiła nie raz ze mnie takiego nerwusa że godzinę po przejściu jeszcze miałem nerwy biggrin_prosty.gif ). Na razie będę grał w TF2, w PayDaya oraz w Borderlandsa ze znajomymi.

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Assasin`s Creed 1 i powiem że ta gra mnie baaardzo pozytywnie zaskoczyła a szczególnie końcówka oceniam 8,5/10 biggrin_prosty.gif teraz pogram w Dead Island i przymierzam się do kupna AC 2 ale to pewnie za tydzień lub 2 smile_prosty2.gif

@Edit : chyba jednak będę już musiał zamawiać tego assasina tongue_prosty.gif gram trochę w Dead Island lecz gra mnie jakoś nie przekonuje przeważnie po 1h grania wyłączam bo nie mam ochoty dłużej grać.Kilka zastrzeżeń :

- Nie mam pojęcia po co twórcy dodali możliwość jeżdżenia samochodem skoro jak dla mnie jest idiotyczny i do bani ;/

- broń psuje się po kilkunastu uderzeniach co jest beznadziejne i nieprzemyślane :C. Wyobrażacie sobie walnąć kogoś z 10 razy głowę (załóżmy zombiaka gdyby istniały w rly) z łopaty lub łoma albo rury ? raczej by się przedmiotom nic nie stało a o głowa zombiaka należała by już do przeszłości.

- a teraz .. najbardziej IRYTUJĄCE jest to że gdy podnoszę czasami broń to mi sięautomatycznie zmienia i muszę grzebać w inv. 60zł wywalone w błoto imo zobaczymy jak będzie dalej , ale jeżeli nic się nie zmieni względem broni to chyba odpuszczam.

Edit: zapomniałbym o tym że nadodatek nasze postacie praktycznie nic nie mówią , tylko w tedy gdy bierzemy / lub nie jakieś zadania a NPC to telepatyczni jasnowidzowie którzy odrazu wiedzą czego chcemy czy coś dla nich mamy itp ^^ bardzo kiepsko ze strony Techlandu oj kiepsko

Edytowano przez karoliuss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...