Skocz do zawartości

Polecane posty

@zecik - to ja chyba maniak jestem, bo biegam zawsze po zakamarkach... w związku z tym wszystkie gry zajmują mi przynajmniej dwa razy więcej czasu niż normalnym ludziom, hihi. Oczywiście te, które dają taka możliwość.

Aktulanie idę sobie przez "The Walking Dead", ekspię wściekle w WoWie i wcinam placki w "The Misadventures of P.B. Winterbottom". Ostatni tytuł to już któryś raz przerabiam - genialna gierka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio natchnęło mnie, żeby pograć sobie w jakieś horroryicon_wink.gif . Więc przeszedłem w jedną noc Slendera, SCP-087. Prawie zszedłem z tego świata przez strach, ale stwierdzam, że jeszcze mi małoicon_biggrin.gif . W tą samą noc zainstalowałem sobie Amnezje: Mroczny Obłęd... no i teraz strach do kibla w nocy iśćicon_biggrin.gif .

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną postacią 50 poziom w Borderlands 2. Drugą postacią gdzieś pod koniec pierwszego przechodzenia gry. Odrobina przerwy z Borderem.

Dwa razy pod rząd ukończyłem jeszcze Dishonored. Na zabijakę i po cichaczu. Jeszcze parę misji trzeba powtórzyć do osiągnięć. Ogólnie rzecz ujmując, najwięcej czasu pomiędzy tymi dwoma tytułami czas spędzam. Odruchowo rzadko w Diablo 3 i jeszcze rzadziej w Max Payne 3, chociaż nie mam już sił do robienia platynowych odznak w każdej z misji za punkty i czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KwiatekCompany

Skoro lubisz takie gry, to polecam Cry of Fear, mod do Half-Life, właśnie oglądam streama i muszę się dowiedzieć skąd to sobie załatwić.

Dzięki, muszę sobie kupić. Oglądałem gameplay i muszę przyznać, że naprawdę bardzo fajneicon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram w men of war polecam fajna gra tylko trzeba dużo myśleć a teraz bęn de grał w Aecania gothic 4 polecam men of war company of hiros a najlepszą gre strategicznom w jakom grałem na świecie to Twierdze Krzyzowiez

będę*, Arcania*, heroes*, strategiczną*, jaką*, Krzyżowiec*. Chcesz pisać - naucz się to robić.

Ale schodzę z tematu. Co do gier, to stawiam swoje pierwsze (i kolejne) kroki w Lol-u, czasem w nocy odpalając Penumbra przebudzenie. Nie za dużo tego, ale i czasu nie ma tyle co kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...