Skocz do zawartości

Polecane posty

Zresztą narazie sezon ogórków i nie ma w co grać.

Masz do wyboru cały przekrój gier PC z ostatnich kilkudziesięciu lat (trzydziestu bodajże?), na pewno w którąś z nich nie grałeś :P.

Obecnie od czasu do czasu odpalam sobie Brood Wara i gram w taką mapkę DotA Invasion 2.9, świetnie zrealizowaną zresztą, zapraszam do gry w mutli. No i szykuję się do Thief: Deadly Shadows, bo ostatnio mam serdecznie dość gier Star Wars, które znam od dawna, w tym KotOR-ów :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 3 - końcówka w żadnej części tej serii jeszcze mnie nie zawiodła, tak samo jest więc i tutaj - cholernie satysfakcjonujący finał. Nie powiem, żeby Hardened narobił mi apetytu na Veterana, ale może liznę kampanię jeszcze raz, na nieco lżejszym poziomie trudności. Pobawię się też pewnie w lokalnej hordzie, mutli zaś nigdy nie było dla mnie.

Fez - długo walczyłem, w końcu kupiłem. Nie żałuję i jednocześnie polecam wszystkim niezdecydowanym - warto! :)

Deadlight - tytuł kupił mnie ciężkim klimatem, oprawą graficzną, podejściem do walki z zombiakami jak i monologami głównego bohatera. Do końca jeszcze co prawda daleko, ale na chwilę obecną śmiało dopisuję tą produkcję do listy perełek cyfrowej dystrybucji.

Spec Ops: The Line - w zasadzie zdarłem tylko folię, tytuł czeka na właściwą dla przedstawionej w nim historii dawkę czasu. Oby jak najprędzej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie pogrywam jakoś specjalnie dużo, co udało mi się poprzez odstawienie produkcji MMO, ale parę godzinek dziennie spędzam na przyjemnej zabawie z: Diablo II, którego postanowiłem nigdy nie opuszczać, z Max Payne, gdyż w świetną część trzecią pogrywać niestety nie mogę to zaspokajam się jeszcze lepszymi poprzednimi dwoma częściami. Miewam też niedługie przygody, z PURE, o tak na odstresowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno dostałem do dziewczyny NBA 2K12 i teraz ją katujęwink_prosty.gif (NBA, nie dziewczynę;p)

w przerwach między meczami zwiedzam wyspę OAHU w TDU i morduję innych przywoływaczy w LoLu;)

A nakręcony premierą Darksiders 2, ponownie wziąłem w obroty Wojnęwink_prosty.gif

A z wyżej wspomnianą dziewczyną czarujemy w Lego HP 5-7 ^^

Edytowano przez Strusiek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strusiek

Tylko pozazdroscic takiej dziewczyny :)

Ja tam z kolei ciagle mecze Battlefielda 3, czasem pogrywajac chwilke w pierwsze GTA. Terrarie porzucilem po 6h uznajac, ze to za bardzo uzaleznia, FM'a chwilowo mam dosyc. Po ukonczeniu Bioshocka 2, ktory wywarl na mnie naprawde dobre wrazenie, w ogole nie mam pomyslu na jakas dobra gre w singlu. Od GTA IV odszedlem po kilku godzinach gry, Metro 2033 przestalo mnie do siebie przyciagac po 4h, no i tak ciagle mysle nad tym co tu sprobowac ukonczyc poki jeszcze wakacje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie zacząłem grać w Amnesię z uwagi na to, że większość ludzi chwali tą grę za dobry klimat i straszne momenty - jak to będzie rzeczywiście wyglądać to się przekonamy :P Dodatkowo pełniaki z najnowszego numeru czyli Sam Fiser i Brick Force, ale nie wiem czy z tym drugim tytułem dłużej posiedzę ze względu na prostą i nużącą rozgrywkę - chyba, że w trybie budowania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Darksiders to pokonałem właśnie

Stykesa. tego węża, ale nie tego na samym początku, zaraz po "zdobyciu" Pożogi (tego konia), tylko tego dalej, który ma żelazną maskę i wpierw trzeba ją rozbić.Dodatkowo są tam też mniejsze wężyki. Ten Stykes jest praktycznie od razu po odsłonięciu kolejnej kryjówki Vulgrima.

Daleko mam do końca ? Chodzi mi o to, czy do premiery jest szansa zdążyć grając tak 2H dziennie

Edytowano przez hydro9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...