Skocz do zawartości

Polecane posty

Cóż ja w obecnej chwili wróciłem do przeszłości i tak przeszedłem 3 części Resident Evil naprawdę nadal świetne survival horrory ok.gif .

Powoli kończę JAK 2 Renegade wkońcu po dłuższej przerwie udało mi się skończyć Max Payne 3 i grywam w Paper Mario =]. No i zacząłem przechodzić Spec Ops The Line na razie tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodni nowy komp (po dwóch miesiącach absolutnego braku jakiegokolwiek) więc pochłaniam powoli zaległe tytuły, które odłożyłem jeszcze przy poprzednim sprzęcie, który im nie podołał. Tydzień temu "pękł" Race Driver GRID, a teraz podziwiam obrzeża Wyzimy z pierwszego Wiedźmina w maks detalach. Oprócz tego z doskoku Osmos na linuksie.

Edytowano przez wh1sky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem Max Payne 2, żeby móc się za niedługo wziąć za 3. Niestety grałem z dosyć dużymi przerwami, przez co pewnych wątków nie pamiętam, ale gra jest genialna, jak każda od Rockstara właściwie. Niedawno dałem drugą szansę DiRT 3 na PS3 (na PC mnie nie porwała) i utwierdzam się w przekonaniu, że do racerów i gier sportowych PC się nie nadaje. Nie jest to klasyczny Colin, ale gra jest świetna - grafika robi niezłe wrażenie, szczególnie na trasach zimowych lub bardziej pustynnych, Gymkhana to ciekawe i przyjemne urozmaicenie i grało się naprawdę fajnie, jedynie denerwował mnie długi loading i duża powtarzalność tras. Mimo wszystko D2 bardziej mi się podobał, choć 3 też uważam za bardzo udaną część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PCie :

SC : Chaos Theory

Cod Modern Warfare

Cod MW 2

Cod MW 3

Cod Black Ops

Cod World at War

Dark Messiah

Na PSie 2 :

Cod 2

NFS Most Wanted

Ratchet and Clank 3

Splinter Cell Double Agent

Conflict Desert Storm

Na PSP :

Loco Roco 2

Cod Road to Victory

Patapon 2

Pewnie zauważyliście, że podkreśliłem słowa Cod. Otóż to moja ulubiona seria ;d

PS : Tak, naprawdę gram w te wszystkie gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nowy komp i nadrabianie zaległości, na razie AC II poszedł w ruch, CS:GO Beta (nad pełną wersją się jeszcze zastanowię), i OMSI. Na liście oczekujących jeszcze Alan, L.A. Noire, nowy Max, Saints Row 3, a tu na horyzoncie Sleeping Dogs i inne nowe tytuły... Za niedługo rok szkolny, kiedy ja to wszystko nadrobię :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą Saints Row - The Third. Co prawda zostały mi bodajże trzy osoby do zabicia, ale misje fabularnie udało się wykonać wszystkie, łącznie z ostatnia misją, którą wykonałem na dwa sposoby. Saints Row to nie jest gra nowa, każdy wie o czym jest, także pisanie recenzji nie ma dużego sensu. Nie zmienia to jednak tego, że gra jest godna polecenia. Nie jest wymagająca, pozwala się wyluzować i bez spinania można ją na spokojnie przejść, mimo, że ostatnia misja trochę czasu wymagała na jej wykonanie. Ostatnio trochę poczytałem o produkcie THQ i nawet nie wiedziałem, że postaci Angela czy Violi były wzorowane na tak popularnych postaciach.

Teraz rozpocząłem zabawę w Fallout - New Vegas, ale znając życie szybko tego nie skończę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj przemierzam świat WoW. Będzie ciekawie :) Kolorowo i cukierkowo tam, że hoho. Mam nocną elfkę - łowczynię. Potem doczytałam, ze to "najbardziej noobowska postać", hehe, no ale to nic. Na razie mi się podoba, czy zostanę przy grze - się okaże.

Poza tym nie ma dnia bez chociaż chwili w D3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem Kampanię Podziemia w Sacred Gold. Co prawda, uważam ten dodatek za naciągany, gdyż do wielu miejsc idzie się przez zbyt zakręcone ścieżki, które w uciążliwy sposób wydłużają rozgrywkę. Końcówka też niezbyt imponująca. Cóż, podstawa lepsza. No ale, fakt faktem, Sacred Gold opuścił mój dysk po około 3-letnim pobycie.

Teraz czas na kolejnego pełniaka z CD-Action, Call of Juarez: WIęzy Krwi. Zobaczymy czy Techland będzie potrafił mnie zadowolić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie mam ambitny plan zdobycia wszystkich światełek w Prince of Persia z 2008 roku.

Pierwsze wrażenia: jeszcze żadna gra mnie tak nie zauroczyła i przyciągnęła do komputera od dawna :)

I myślę nad rozpoczęciem przygody z serią Dragon Age (choć do 2 jakoś mnie nie ciągnie ).

A poza tym wróciłem do walk na Polach Sprawiedliwości w League of Legends (chce ktoś zagrać na west?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Dragon Age 2 (czekam na trójke), a wczoraj wróciłem do Diablo II, gdyż dowiedziałem się że mogę go ściągnąć legalnie ze strony blizzarda za darmo jeśli mam oryginalny cd-key mimo, że stare płyty już nie działają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymęczyłem po raz setny Codename Panzers Faza Pierwsza, zabrałem się za Fazę Drugą ale cały mój czas teraz zaabsorbowały World of Tanks i beta War Thunder. A jak już znudzą mi się te wszystkie gry to powolutku przechodzę sobie Warhammer 40000 Dawn of War II Chaos Rising.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...