Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja dzisiaj zakupiłem od jakiegoś typa w szkole Bioshocka za UWAGA cenę 8zł ^^^ jakoś nigdy przedtem nie chciałem kupić tego tytułu , ale za taką cenę ? fakt trochę rys się znajdzie lecz gra prawidłowo się zainstalowała więc jeżeli mi się spodoba to kupię drugą część. Pod wieczór trochę pogram bo jutro biorę sobię "bezpłatny urlop" od szkoły xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ja wydałem ok 60zł na obie części BioShock'a i za cholere się nie moge do tego przekonać...

Miałem wcześniej zacząć, ale podobno nudno samemu więc szukałem kogoś do towarzystwa i jutro prawdopodobnie zaczynam z kumplem Borderlands. Ostatnio zacząłem pogrywać w Obliviona (drugie podejście). Ostro katuje także Test Drive Unlimited, a w przerwach pogrywam w McPixel'a rozpacz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem sobie pogrywać w Black Mesę i o ile w oryginał nigdy nie grałem ze względu na nie dzisiejszą już grafikę (wiem, że bluźnie, nie tylko otoczką się liczy, ale grywalność - to jednak brakowało mi jakiegoś impulsu żeby ją poznać) to dzięki reedycji mogę to zrobić bez bólu serca, za co autorom moda należą się wielkie brawa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno, gdy udało mi się odkupić PS2 od znajomej siostry (bo u niej się kurzył) udało mi się w końcu zagrać w pewne gry, w które chciałem zagrać od dawna:

-Jak and Daxter: Precursor Legacy

-Jak II: Renegade

-Jak 3

-i pierwszy Killzone

Aktualnie gram... (albo może raczej tworzę swoje poziomy) w LittleBigPlanet na PSP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever - całkiem dobra gra, nie wiem czemu tyle ludzi się czepia. Może grafika nie zachwyca ale oldschool pełną gębą :)

na przemian z

Counter Strike GO - ciężko się przestawić w sumie z map 1.6, ale ogólnie na +

i

Uncharted 3: Oszustwo Drake - Ahh... te multi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie odlozyc Counter-Strike: Source - nienawidze tej gry... wink_prosty.gif

A teraz pogrywam w:

- Star Wars Movie Battles II

- Kingdoms of Amalur: Reckoning

- Mass Effect - Znowu przechodze cala trylogie od nowa

- Deus Ex: Human Revolution

- Team Fortress 2 - Czasami

- Mount & Blade: Warband

Na kompie mam kilka gierek, do ktorych wracam raz na jakis czas. Zastanawiam sie, czy nie kupic sobie Endless Space - bardzo sie zainteresowalem ta gra.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Krótka? Ja mam już ponad 19h a jeszcze jej nie skończyłem? 10h - to jest krótka gra... No chyba że robi ktoś speed run - wtedy to i Baldurs Gate robi się w kilka minut.

Kończę:

Call of Cthulhu.

Dishonored

Gram:

Borderlands 2

Guild Wars 2

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Krótka? Ja mam już ponad 19h a jeszcze jej nie skończyłem? 10h - to jest krótka gra... No chyba że robi ktoś speed run - wtedy to i Baldurs Gate robi się w kilka minut.

tak, bo widizsz ja gram tak zeby przejsc gre na dwa razy, roznymi stylami, a nie jak maniak odkrywac wszytko i wchodzic wszedzie ;) wole za drugim podejsciem miec jeszcze inne smaczki i taktyki :) i nie wiem czy speed run czy nie, po prostu chodzilem gdzie chcialem, uzywalem w sumie jednej max dwoch drog jesli pierwsza nie wyszla ;) a jest ich naprawde mnostwo na niektorych lokacjach, i ogolnie im wiecej odkrywasz na kazdym poziomie tym gra latwiejsza bo masz wiecej run i pieniedzy ;p ja gralem na tym przedostatnim poziomie i teraz wezme sie za najtrudniejszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę Dishonored. Na dysku mam Black Mesa. Po za tym w Borderlands 2 jest już Gaige więc, mimo że gry jeszcze nie ukończyłem - zaczynam od nowa właśnie nią (Zero mało mi się podoba, skoro w jedynce grałem też zabójcą...). Oczywiście gram też na zamianę w GW 2 - może wreszcie skończę linię fabularną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...