Skocz do zawartości

Polecane posty

Zacząłem Hitmana Krwawą Forsę super gierca ukończyłem już z 10 raz Operation Flashpoint Platynowa Edycja jak i Alien Shooter 2 i Zoombie Shooter mam plan zabrania się za Colina 04 nie śkończonego z powodu popsucia się dawno stacjonarnego na amen jak i Seriii Medal of Honor tych pierwszych części

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Assassins Creed: Brotherhood - nadrabiam zaległości przed premierą AC3, jeszcze muszę gdzieś wyhaczyć Revelations ;) Mam nadzieje, że wyrobię się do końca roku z tymi dwoma grami. Powoli też podchodzę do Skyrima, który wcześniej mnie nieco odrzucił, ale za drugim podejściem wrażenia mam kompletnie inne ;) Tylko czekam na nową kartę graficzną i będę mógł szaleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa, nie mam pamięci do nazwisk. Chodziło mi o twórcę Another World, "przejęzyczyłem" się.

No! I żeby mi się to więcej nie powtórzyło :P.

A tak na serio to choć Eric Chahi jest jedną z moich ulubionych postaci wśród twórców gier komputerowych, to jakoś From Dust mnie nie kręciło. Spróbowałem demka i nie wciągnęło mnie...

Za to Star Wars: The Old Republic wreszcie tak. Jedi Consular ma póki co najciekawszą kampanię, chociaż powiem szczerze, że te fabułki i historyjki, które BioWare upchało do TOR-a są płyciutkie i głupiutkie, a napotykane postacie albo koszmarnie szablonowe albo wściekle irytujące. A jakichś fajnych dialogów brak :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny post w tym temacie, czyli kolejne posumowanie zakupów i aktualnie ogrywanych tytułów.

Najpierw trochę o wyprzedaży Steam, w stosunku do świątecznej to na tej za wiele nowych gier nie nabyłem, kupiłem jedynie Space Marine Collection i sporo dodatków do Railworks, ale i tak na całe promocje poszło ponad 200zł (ach ten zakupowy szał) mimo to jestem zadowolony i czekam na następną bo najbardziej żałuję przegapienia Deus Ex-a i paczki Take on Helicopters.

Nowych edycji pudełkowych również niewiele przybyło, w zasadzie tylko nowy Race Injection i jakieś drobnostki z hipermarketowego kosza, powodem takiego stanu rzeczy jest "klęska urodzaju" (masa gier kupionych dawny temu, których porządnie nie ograłem) i przerzucenie się na dystrybucję cyfrową. Aktualnie co ciekawe mimo dużej ilości czasu nie mam za bardzo ochoty na granie, ostatnio zaliczyłem Afterfall z CDA, teraz przechodzę New Begining, poza tym stałe pozycje czyli DCS, IŁ2, Total War.

Po sieci tylko czasem pyknę w BC2 i Shoguna.

Jeśli o konsolę chodzi to po awarii wysłużonego białego xboxa nabyłem Slima i jestem zadowolony.

Ponadto w zestawie był Duke Nukem Forever i pakiet gier Indie (Limbo i inne), dodatkowo dostałem jeszcze kod na ściągnięcie Halo Reach i Fable III. Doliczyć do tego trzeba jeszcze ponowne przechodzenie już posiadanych gier, i naprawdę nie wiem kiedy ja się z tym wyrobię.

Z planowanych do zakupu w tym roku to nowe GOW i Forza Horizon co do Forzy to mam nadzieję że przy okazji premiery nowej części pojawi się 4 GOTY.

Edytowano przez nano360
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej przerwie wróciłem do Tribes: Ascend i znowu mam radochę ze ślizgania, latania i strzelania. Nadal gram tylko i wyłącznie jako Soldier, bo inne klasy jakoś nie odpowiadają mojemu stylowi gry. Ale z drugiej strony ta "monoklasowość" sprawia, że wyrobiłem sobie jako takiego skilla w używaniu Spinfusora. No i Soldier sprawdza się w każdej sytuacji, co jest jego wielką zaletą. Nawet jako capper.

Inną grą, w którą namiętnie gram jest Path of Exile. Mój Marauder ma już 46 poziom i jestem na trzecim poziomie trudności. Na początku gra nie jest bardzo przekonująca, ale jak już podlevelujemy postać, to robi się fajnie. Zaczynam się łapać na tym, że farmię itemy, których pewnie nigdy nie użyję (szczególnie biorąc pod uwagę zapowiadany wipe, który ma nastąpić z przejściem do open bety), dla samej przyjemności jaka płynie z ich farmienia. Nie grałem w Diablo 3 i mając taką grę jak PoE chyba już nawet nie chcę. Gra ma spory potencjał i na pewno spędzę z nią jeszcze wiele czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możesz powiedzieć, jak bardzo Path Of Exile jest podobny do Diablo / Torchlight i kiedy będzie miała miejsce premiera? Ta gra jest chyba w jakimś cieniu, bo prawie nic o niej nie słychać.

Jeżeli chodzi o ostatnią wyprzedaż na Steam, to wpadło z niej kilka gier do biblioteki, ale zagrywam się narazie tylko we dwie, czyli Torchlight i Borderlands - Game of The Year Edition. Obie cudowne.

Mam jeszcze jedna grę rozgrzebaną, klasyka RPG, czyli Icewind Dale II. Już tak dawno w niego nie grałem, że zapomniałem fabułę... Oby tylko starczyło mi chęci i silnej woli... :trollface:

Ach, i jak wspomniał powyżej nano360, również liczę na Forza Motorsport 4 w wersji ze wszystkimi wydanymi DLC, która prawdopodobnie zostanie wydana po ukazaniu się części piątej. Nawet pomimo tego, że podstawkę już posiadam :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możesz powiedzieć, jak bardzo Path Of Exile jest podobny do Diablo

W Diablo 3 nie grałem, ale do poprzednich odsłon jest bardzo podobna. Żeby lubić tę grę, trzeba lubić grind. Obszary po których poruszamy się w grze są sporych rozmiarów i ilość przeciwników może na początku odstraszać i może wkraść się monotonia. Nie jest to na szczęście tak absurdalne, jak to miało miejsce np. w Loki. I tak jak mówię, gdy już się wkręcimy i rozwiniemy postać, to przebijanie się przez hordy wrogów daje frajdę i zbieranie loota jest przyjemne. Na wyższych poziomach trudności rzadkie przedmioty trafiają się często, więc jest w czym wybierać, a jak uda się zdobyć unique to już szaleństwo :P (mi wypadł dopiero jeden a gram już 50 godzin.) Obszary resetują się po około 15 minutach od ich opuszczenia, co czasem jest uciążliwe (zwłaszcza, gdy chcemy iść na chwilę afk).

Gra posiada sporo ciekawych rozwiązań:

- mikstury lecznicze/many/dodające buffy regenerują się, gdy zabijamy wrogów przez co cały czas nosimy przy sobie tylko 5 flaszek, które nie zajmują miejsca w ekwipunku

- drzewko (albo jak to ktoś określił "las") rozwoju postaci jest ogromne i wybieramy w nim tylko skille pasywne

- wszystkie skille aktywne (atak/przyzywanie itp.) są zamknięte w kryształach, które wkładamy w broń/pancerz tak jak w Diablo II/Torchlight i levelują one razem z naszą postacią.

- zbroje/bronie/flaszki możemy ulepszać

- w grze nie zbieramy złota. Za walutę służą rożnego rodzaju kryształy i scrolle

Na szybką premierę gry bym nie liczył. Na razie dostępne są tylko 2 akty, a w otwartej becie, która ma nastąpić w połowie sierpnia mają być 3. Niestety nie jest to gra dużego studia, przez co prace nad nią nie będą toczyły się tak szybko jakby można tego chcieć, ale nieustannie widać efekty pracy i liczne poprawki. Trzeba po prostu czasu.

Najważniejsze jest i tak to, że gra jest darmowa ? nic tylko grać.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted: Złota Otchłań - coś pięknego. Brakuje jej nieco pompy znanej z "dużych" odsłon, ale nadrabia to wszystkim innym, co dla serii charakterystyczne, jak i paroma rozwiązaniami for Vita only - wskazywanie ścieżki dla Nate'a miziając ekran, tworzenie odrysów z węgla, wspinanie się przy wykorzystaniu tylnego ekranu dotykowego, przemieszczenie się po notatniku czy patent z robieniem zdjęć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Need for speed The Run,ale w multi,ech przydałby się jakiś mi partner do zespołu aby dokopać innym,oczywiście rodak ;)

Niedługo zacznę przygodę z szóstą częścią Hirołsów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Bulletstorm i Batman Arkham Asylum, świetne gry, wracam do nich codziennie, w pierwszej by wymyślać nowe sposoby na egzekucje potworów i zaliczać piękne skillshoty. W Batmanie kończę odkrywanie zagadek i znajdowanie trofeów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeszedłem OKAMI naprawdę gra jest świetna i miałem do tego szczęście przejść jej kontynuację czyli OKAMIDEN dzięki znajomemu który posiada DSa z tą grą i muszę przyznać że ta konsolka jest naprawdę fajna ekran dotykowy z rysikiem daje sporo frajdy a jeżeli chodzi o samą grę jest to godna kontynuacja Okami. A tak to trochę pogrywam w World of Warcraft i zaczynam swoją przygodę z JAK & Dexter to tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...