Skocz do zawartości

Polecane posty

Max Payne 3 Singleplayer (którego jeszcze o dziwo nie ukończyłem) i MP, Battlefield Bad Company 2 MP, drugi raz przechodzę Risen 2. Mam zamiar zacząć Borderlands GOTY. Przyda się save do dwójki.

Może coś z promocji Premium games zakupię to będzie ewentualnie Fallout 3 GOTY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Przed chwilą ukończyłem Deus Ex HE. Widziałem 4 zakończenia. Grałem nie zabijając nikogo i prawie udało mi się zrobić osiągnięcie... Niestety przez jakiś bug umarła postać uśpiona strzałką, i z raz zabiłem kogoś rozwalając ścianę :3 Trudno. Biorę się za ukończenie Portal 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram ze znajomym w DDO i muszę wam to szczerze polecić, ciekawie zrobiony Non target w świecie Forgotten Realms. Początek jest dość wolny i przed 4 lvlem(1lvl= 6 rang; 4lvl=24 rangi czyli tka jakby 24 lvl w zwyczajnym mmo) raczej nudny. Dopieszczenie postaci bardzo mocno opiera się na statystykach itemków i poszczególnych atrybutach. Gra zarówno dla dużej grupy jak i do gry solo. Lokacje poza miastami są w 100% instancjonowane(f.ex. GW 1)

"Poza tym uważam, iż Kartagina powinna zostać zburzona."

Edytowano przez Mumia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem w Alan'a Wake'a - na szczęście nie kupiłem, tylko pożyczyłem od znajomego, którego kręcą horrory w grach - przyznaję, że jest niezła swoim klimatem, ale nic poza tym mnie nie wkręciło. Doszedłem do jakiegoś domku i później musiałem uciekać, a i w końcu przestałem grać. Jak dla mnie ta gra przechodzi się praktycznie sama, ponieważ świat jest zamknięty, a mnie nie podobają się takie gry. Alan jest postacią mdłą, niby odczuwa strach, ale świeci zjawom po ślepiach i strzela, i ucieka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko i nic. Lone Survivor, Half-Life 2, Serious Sam HD: TFE i TSE, Serious Sam 3: BFE, Legend of Grimrock, Trine 2, Darksiders, Counter-Strike: Global Offensive, Blacklight: Retribution, Zombie Driver, Stacking, Puzzzle Agent, PAYDAY: The Heist, Dungeon Defenders, Alan Wake i wszystkie części Commandosa. Te gry ostatnio mi doszły, nie wiem na co się zdecydować. oO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji wakacji gram w kilka gier jednocześnie, na co pozwala czas, mianowicie powrót po kilkunastu tygodniach do niesamowitego Skyrima, który znów wciąga mnie jak bagno. Na dodatek pogrywam na poziomie Mrocznym w Wieśka 2, rozpoczołem swą przygodę z serią Total War za pośrednicwtem Shoguna 2 (ten klimat feudalnej Japonii!). Z multi to męczę StarCrafta 2 no i jak zwykle League of Legends. Diablo 3 przestaje coraz bardziej cieszyć, więc jeśli koledzy do gry nie zaproszą, to sam wymiekam...

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po (kolejnej) cholernie długiej przerwie z forum i grami wgl. Przyrzekłęm sobie , że nie kupię żądnej nowej gry dopóki nie skończę chociaż większośći ;) Niestety mam zły nawyk zaczynania gier i i ch nie kończenia , becnie lecą :

- Gothic 1 ( wciąż kosi klimatem , jednakże strasznie zbugowana)

- HOMM 5 (czas robi swoje)

- Legacy of Kain : Defiance ( wspaniała gierka , pamięta ktoś?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo III na chwilę obecną mi się znudziło, Dark Messiah przeszedłem do połowy i jakoś mnie gra mocno nie wciągnęła - stwierdziłem, ze jeszcze nigdy nie przeszedłem Fallouta 3 (tak, tak, kupiłem i nie przeszedłem, zdarza się), więc dzisiaj postanowiłem go sobie zainstalować i katować przez kilka tygodni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix

Nadal gram w Monster Hunter Freedom Unite na PSP. Kurde, ta gra wciąga...

Na piecyku przeszedłem Portala 2 w singlu i co-opie (po dwa razy o_O) i do teraz nadal siedzę w edytorze poziomów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodzę po raz n-ty Mass Effect(Mam zamiar przejść wszystkie części jedną postacią, po raz pierwszy, bo zawsze tworzyłem nową, z braku sejwów) oraz Fallout: New Vegas, jakoś nigdy tego skończyć nie mogłem, coś zawsze sprawiało, że przestawałem grać. Teraz gram również pierwszy raz w tybie Hardcore i jest bardzo przyjemnie. Dodatkowo pogrywam w Pes 12 i Bf3.

Edytowano przez Roberto171
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...