Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio skończyłem:

Darksiders(PS3)- epicka gra, świetna historia, i ta końcówka... "No. Not Alone..." trollface.gif

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad(dzisiaj ukończyłem "kampanię")- ciężko przestawić się z trybu grania w Battlefielda 3 na Hardcore, jaki serwują nam pojedynki sieciowe w RO2. Jako fan serii chyba jakoś dam radę tongue_prosty.gif

Teraz gram w MP Red Orchestra 2 i w Deus Exa(PS3). W Deusa dopiero zacząłem, ale już ta gra mi się podoba. Przypomina mi trochę Half-Life, a motyw z

własną śmiercią na początku

jest ekstra ;]

Aha, no i jeszcze raiduje sobie wieczorami w World of Warcraft :P

FOR THE ALLIANCE! :trollface:

Edytowano przez Soap1922
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w World of Tanks oraz w League of Legends. Te dwie gry jakoś odcięły mnie i zakończyłem jak na razie przygodę z Stalkerem Zew Prypeci. W wolnym czasie przelewam moje pomysły w czyny w Minecrafcie lecz do długiej rozgrywki mnie nie przekonuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie - przeszedłem Ghost Recon Future Soldier, która jest naprawdę świetnym TPS-em (a jakich trochę brakuje na PCtach), mimo że singiel jest nieźle najeżony skryptami, ale multi, trzeba przyznać, świetne, dobrze rozbudowane, do tego przemyślane tryby i gameplay - nie tak jak m. in. takim Homefroncie....

Teraz przechodzę sagę Baldur's Gate (już kończę jedynkę, wciąga jak cholera, a dodatek daje ostro po jaj...ee..popalić smile_prosty.gif), potem dobiorę się za sagę Icewind Dale, no i na przemian z Baldurem najnowszy Deus Ex (nic chyba nie muszę mówić?), a jak fundusze pozwolą (waiting 4 Dark Souls & Borderlands), to dobiorę się za DLC, podobnoż świetnie, The Missing Link.

A na codzień - lamię w World of Tanks. No i w Battlefield 3. Ale w tym ostatnim idzie najgorzej :)

Edytowano przez AlcatrazX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie prócz tego co pisałem wcześniej zacząłem (kilka dni temu) Call fo Cthulu. Trzeba przyznać że mimo iż gra stara to ma klimat i bywa naprawdę straszna - czyli taka jak lubię biggrin_prosty.gif Gorąco polecam tym co jeszcze nie grali.

Jak śmiesz źle napisać imię wielkiego Cthulhu?! Zgaduję, że prawidłowa nazwa gry to Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth?

Ja kupiłem niedawno DLC do Saints Row 3 i jak je przejdę to biorę się za Darkness 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj skończyłem kampanię Ghost Recon: Future Soldier i jestem z niej bardzo zadowolony, po raz już 4 ukończyłem wątek główny Skyrima (moja 3 świetna postać, jedną musiałem porzucić przez zrąbane osiągnięcia w walce -.-) i staram się zaliczyć kampanię GR:FS na najwyższym poziomie trudności + wyzwania w kampanii.

Obecnie gram w multika GR:FS :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zagrywam się w:

- Wiedźmina (co też zapewne widać w mojej sygnaturce) i jestem na bagnach (wiem wiem słabo ale cóż zrobić kiedy ma się słaby komputer i gra lubi raz na jakiś czas wywalić do Windowsa)

- Borderlands - tutaj głównie gram z kolegą w coopie głównie z tego względu że można naprawdę fajnie przejść całą grę m.in gadając przez mikro na różne tematy podczas zabijania Skagów :)

- TF2 ta gra mnie wciągnęła na tyle że mam około 250h nabitych i ciągle rośnie. Ważne jest by znaleźć dobry serwer z dobrą atmosferą a itemy,skill i godziny będą same płynęły z przyjemnością :)

-Payday The Heist - tu głównie gram ze znajomymi w coopie. Gra z AI to istna udręka - chodzą za tobą takie zombie i ani nie wezmą żadnych składników ani nic. Człowiek w tej grze jest ważniejszy od takiej sztucznej inteligencji.

I to właściwie tyle. Czekam na lepszego kompa którego prawdopodobnie dostanę na jesień ale to nic nie jest pewne - jeśli dostanę to zacznę instalować każdą grę z biblioteki - na razie jestem na etapie kolekcjonowania gier :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Alan Wake - trzeba przejść, bo już pre-order na American Nightmare złożony. Klimat świetny, nawet potrafi wystraszyć, ale walki bywają ciężkie jak cholera w tych ciemnych lasach.
  • Counter Strike: Global Offensive - lamię strasznie, ale jak już coś mi się uda zdziałać to frajda jest wielka. Ciekawa odskocznia od tych wszystkich "Sorsów".
  • The Darkness 2 - FEEED MEE THEEEIR HEARTS, JAAAACKIEEE! Jeden z moich ulubionych aktorów dubbingowych/wokalistów, Mike Patton, gra tutaj ciemność. Grzechem więc byłoby nie zagrać. Poza tym ciekawa fabuła, "quad-wielding", smaczki dla fanów Mafii czy Ojca Chrzestnego, świetny voice acting nie dają zostawić gry nieskończonej.
  • Darksiders - ciekawa siekanka TPP. Devil May Cry 3 to to nie jest, ale warto się zainteresować.
  • From Dust - jedyna strategia, która wciągnęła mnie w tym roku. Boski silnik fizyczny, aż chce się grać pomimo uciążliwej pracy kamery. Peter Molyneux wciąż jest w formie!
  • Legend of Grimrock - oldskul pełną gębą. Nie ma to jak porządny dungeon crawler. Szkoda tylko, że nie ma jakiegoś trybu turowego i wszystko zależy od zręczności. Poza tym to bardzo dopracowany tytuł. Dziwne, że nie zajmuje nawet 1GB, a ma taką piękną grafikę.
  • Half-Life - dwójka nie wessała mnie na tyle, żeby przejść ją do końca. Podczas gdy kierujemy całą drużyną zrobiło się już trochę nudno. Na szczęście z pierwszą częścią nie mam tego problemu. Świetny klimat, uczucie odosobnienia, chęć wydostania się na zewnątrz i te infantylne pomieszczenia robią swoje.
  • Saints Row: The Third - przeszedłem podstawkę i wszystkie DLC. Teraz przechodzę jeszcze raz w co-opie z Rambotrixem. Najlepszy sandbox w jakiego kiedykolwiek grałem. Czekam na czwórkę.
  • Serious Sam 3: BFE (Before First Encounter/Big Fucking Encounter) - jedna z niewielu nostalgicznych serii, która trzyma się do dziś. Trójka mnie nie zawiodła, choć jednak bardziej podobało mi się TFE.
  • Trine 2 - utknąłem w jednym miejscu. Oprawa audiowizualna jest piękna, a zagadki związane z fizyką i wodą są świetne. Czasem jednak potrafi znudzić. Warto jednak grać krótkimi seriami.
  • The Walking Dead - przeszedłem dwa, aktualnie dostępne odcinki, ale chyba skuszę się przejść je jeszcze raz podejmując inne wybory.

Poza tym czekam na pobranie Army 2 z Arrowhead i modu DayZ. W międzyczasie odpuściłem sobie (zagram później): Diablo 3, Dungeon Defenders, Fallout 2, 3 i New Vegas, GTA IV, GTA IV: EFLC, Half-Life 2, Hard Reset, Blacklight: Retribution, Tribes: Ascend, Magicka: The Stars Are Left, L.A. Noire (czekam na spolszczenie), Lara Croft and the Guardian of Light, Puzzle Agent, Stacking, Lost Planet, seria Star Wars Jedi Knight, Zombie Driver, Q.U.B.E., Wiedźmin 2 ER, Dead Space, Alone In The Dark.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie po raz drugi odświeżam sobie dodatki do GTA IV począswszy od TLaD, a skończywszy na TBoGT. Jakoś mnie znowu natchnęło na tę grę, ze względu na to, że ostatno obejrzałem pierwszy odcinek Sons of Anarchy (póki co na tym się skończyła moja przygoda z tym serialem, może się jeszcze do niego przekonam) i z chęci przetestowania spolszczenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zasiadam do Episodes From Liberty City (drugi raz TLaD, natomiast do Ballady Geja Tony'ego będę miał przyjemność zasiąść już po raz trzeci). Oprócz tego? Mass Effect 3 z którym idzie mi jak przysłowiowa "krew z nosa", Dirt 3 (w końcu cena PCtówki zeszła do jakiejś rozsądnej granicy) a w planach Deus Ex Human Revolution.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem skończyłem kampanię w Saint Row 3 wraz z bratem. Naprawdę genialna gra. Śmiechu mieliśmy co nie miara przy niej. Co w tej grze nie było? Było prawie wszystko - futurystyczne pojazdy, broń, zoombie, wojna, walka wręcz i wiele wiele innych. Na dodatek wszystko zrobione tak że człowiek nawet przez ułamek sekundy się nie nudził. Naprawdę wszystkim gorąco polecam tą część - szczególnie, że teraz można ją kupić dosłownie za grosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

From Dust - jedyna strategia, która wciągnęła mnie w tym roku. Boski silnik fizyczny, aż chce się grać pomimo uciążliwej pracy kamery. Peter Molyneux wciąż jest w formie!

Trollujesz (jeśli tak, to nawet ci wyszło, prawie się obraziłem) czy serio piszesz?

Serio. Gra ma swoje problemy techniczne, ale sama idea jest na tyle ciekawa, że strasznie wciąga. Poziomy są dosyć zróżnicowane, a woda wygląda pięknie. smile_prosty.gif Może przesadziłem, że nazwałem ten tytuł strategią, ale po prostu inne RTSy w 2012 nie przyciągnęły mojego zainteresowania.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...