Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio zakupiłem Wieśka na promocji (2 euro to głupotą by było gdybym nie zakupił) więc jego w najbliższej przyszłości mam zamiar przejść (jednak odkładam go sobie na później). Na razie gram w Borderlandsa (też zakupionego na steamie) i szczerze jest to jedna z tych lepszych gier w jakie grałem (zwłaszcza ta możliwość grania w coopie smile_prosty.gif ). A oprócz Bordera gram sobie też od czasu do czasu dla odprężenia w TF2

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem RE 5 na najwyższym poziomie trudności, dla własnej satysfakcji. Choć problemy AI i głupia mechanika gry (przedostatnie QTE grając jako Sheva, niemożliwe do zrobienia) dość ochłodziły radość. Ale nie narzekam.

A teraz zabieram się za Prototype'a (pierwszego), coby przejść wszystko na Hard. Łącznie z Siecią Intryg i wyzwaniami na Platynkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pogrywam w risena, a właściwie go kończę, a następnie zabieram się za 2 nowe gierki czyli naszego najlepszego rodzimego rpga wiedźmina jedynkę, oraz za świetnego fps-a z elementami crpg, czytaj bioshocka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Saboteur. Bardzo fajna gierka akcji z elementami skradanki, przenosząca nas w realia okupowanego przez Niemców Paryża. Gdy Saboteura ukończę, zapewne wreszcie wezmę się za Bioshocka.

Edytowano przez Glovis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w Alan Wake. Ciekawa gra, choć ja wolę gry z widoku pierwszej osoby, ale urozmaicenie musi jakieś być :)

Jutro ściągam Portal 2 ze Steam. Jedynka mi się bardzo podobała, a dwójka jest już dosłownie za "czapkę drobnych" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządkując kilka dni temu szafkę z grami, z bardziej zakurzonego kąta wygrzebałem płytkę z Shadow Company i...momentalnie zaatakowały wspomnienia z liceum, gdy wszyscy klasowi gracze oszaleli na punkcie tego tytułu. Pomimo całej góry nowych gier. których nie zdążyłem jeszcze przetestować postanowiłem sobie Kompanię Cieni odświeżyć. Po kilku dniach namiętnego giercowania jestem gotów zaryzykować stwierdzenie, że do dziś (poza GENIALNYMI Jagged Alliance) nie ma lepszej gry o tematyce najemników. Klimat "Psów Wojny" Forsytha wylewa się z ekrany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O u mnie sporo zaległości się zebrało. Póki co przez wakacje skończyłem Wiedźmina 1 i zacząłem 2 (chociaż nastawić grafikę do płynności lekko nie jest). Podobnie sytuacja ma się teraz z Rainbow Six Vegas (1 skończona 2 zaczęta). W to co gram obecnie najlepiej widać na założonym ostatnio koncie Raptr. No i oczywiście cały czas aktywnie gdy jest z kim gram w tryb kontry w Left 4 Dead 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem Thief II: The Metal Age (po raz drugi - wspaniała gra!), a teraz... Jedi Outcast sobie odpuszczę (na multi nie ma co robić i powoli umiera, singiel przez kilka pierwszych etapów nudzi, a poza tym grałem w to kilka ładnych lat - starczy, niech odejdzie do lamusa), ale może Jedi Academy nie, bo pomimo braku klimatu kampanię ma niezłą. No i może pograłbym sobie znowu w obydwa KotOR-y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...