Skocz do zawartości

Polecane posty

Gram obecnie w Crysis Warhead,jestem już chyba w połowie gry,świetna gra więcej rozpierduchy niż w podstawce,potem zaczne grać w Stalkera Zew Prypeci którego zamówiłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zaprzestałem granie w Seriousa Sama 3 (głównie ze względu na to że w tak dynamicznej grze przycięcia bardzo przeszkadzają) i zaczynam granie w Borderlands (niestety bez DLC ale to się kiedyś zakupi biggrin_prosty.gif). Oczywiście są gry w które gram okazyjnie - Payday,Dungeon Defenders i TF2

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Uncharted: Golden Abyss [PSV] - zakupiłem ostatnio Vitę i po prostu nie wyobrażam sobie zacząć z nią przygody z jakimkolwiek innym tytułem. No, może poza Wipeoutem ;)

-Prince of Persia [Xbox360] - miłość życia mego, najlepszy i najbardziej magiczny PoP jaki ujrzał światło dzienne. Wielokrotnie wymęczony na PC, ale zawsze chciałem zagrać w niego z padem, na TV, wygodnie zanużony w fotelu. Marzenia się spełniają! :)

-Halo ODST [Xbox360] - pamiętam, kiedy pierwszy raz odpaliłem ten tytuł, jakoś zaraz po zakupie i podłączeniu XKlocka. Pomyślałem wtedy: "co za syf" i czym prędzej przeskoczyłem na Alana Wake'a. Teraz, po roku od zakupu konsoli, postanowiłem wrócić - i naprawdę odkyrwam tą grę na nowo.

-Halo 3 [Xbox360] - Halo 4 na horyzoncie a ja nie ograłem jeszcze trzeciej części flagowego tytułu ze stajni Microsfotu. Innymi słowy- nadrabiam zaległości.

-Wipeout HD [PS3] - a jakoś tak mnie wzięło - może i to przez wspomnianego wcześniej 2048 i postanowiłem strzelić sobie mały trening. Zresztą - przez brak czasu nigdy go nie ukończyłem, a dodatek Fury został ledwo dotknięty.

-Max Payne 3 [PS3] - kończę na Hardzie i wiem, że zacznę jeszcze raz. Nie potrafię odkleić się od tej gry - w każdym jej elemencie czuć mistrzowski kunszt Rockstara. Dalej nie mogę pojąć, w jaki to sposób udaje im się kreślić tak wyraziste i zapadające w pamięci postacie, a narracja przebiła wszystko, czego po tym tytule oczekiwałem. Chylę czoła Rockstar.

-Gears of War 3 [Xbox360] - dzień bez Hordy to dzień stracony ;)

-Forza Motorsport IV [Xbox360]

-The Elder Scrolls Skyrim [PC] - w zasadzie to leży i czeka na właściwą jemu porcję czasu - wierzę, że kiedyś ją otrzyma.

-Ghost Recon: Future Soldier - niby przechodzę jeszcze raz, niby maksuję poziomy i odblokowuję elementy broni, niby gram w multi. Szkoda, że czasu brak. I szkoda, bo chęci są - kampania jest naprawdę spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecenie gram w Jedi Academy na multi oraz od czasu do czasu w Alone In The Dark, który niedawno przyszedł (nie wiem, dlaczego ludzie tak czepiają się tej gry).

Skorzystałem też z Summer Sale na Steamie i zakupiłem Fallouta 3 GOTY, Audiosurfa (świetna gra!) oraz Mount & Blade With Fire and Sword.

Jako, iż są wakacje zabrałem się także za coś dłuższego - Morrowinda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pewnego czasu gram w Skyrima. Jestem rozczarowany. Liczyłem na dobrą grę pod względem fabularnym, niestety się zawiodłem. Teraz włączam ją tylko po to, aby nie czuć, że 140 zł wyrzuciłem w błoto.

Ponadto już od kilku lat gram w League of Legends i poza trollowatą społecznością jest świetnie. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beeep] zbita. Fallout 3 ukończony, mimo, że próbowałem robić questy poboczne i tak granie zajęło mi około czterech dni. Szkoda, bo fajnie się grało.

Teraz się zastanawiam nad zainstalowaniem ponownie Wiedźmina dwójki, albo Lionheart - jeden z pierwszych RPG w które grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie kończę PoP: Zapomniane piaski. Gra jest warta uwagi, dla tych którzy lubili zdobywać pieczęcie asasynów w ACII. Ja lubiłem więc i gra mi się spodobała. Wydaję mi się, że właśnie jeden element z serii o asasynach był genezą gry. Bo praktycznie cały czas się spinamy, skakamy, jakieś łamigłówki... itp. To jedna rzecz, a druga - gra jest całkowicie liniowa, cały czas jesteśmy prowadzeni za rączkę, i nawet to czasami mnie denerwuje. Jeśli chodzi o moce to jest fajnie, szczególnie zamrażanie wody a dalsze moce juz troche naciagne. Teraz czas na Max Payne 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze wzgledu wakacji (czyli SSS+wolnyczas) postanowilem ze skoncze wreszcie choc 33% tego co nakupowalem pol roku temu i teraz (lista poniżej), udalo mi sie tylko Shogun 2, GTA4, Super Meat Boya, TES: Skyrim, Bulletstorm i seria Mass Effect (bez 3)

A pozostalo do przejscia:

Crysis 2, Deus Ex:HR+DLC, Two Worlds II+DLC, Trine 2, Wiedzmin (1), Fable 1 i 3, Metro 2033, Mafia II, K&L 2:Dog Days, Shank 1 i 2, Borderlands, Civilization V, Shift 2:Unleashed, Fallout 3 GOTY, Fallout NV Ultimate Edition, Alan Wake, Bastion, Batman Arkham Asylum GOTY, Dungeon Siege III, Just Cause 2, Legend of Grimrock, Shoot Many Robots, Warhammer 40000: Dawn of War 2 i dotego dojdzie Need for Speed: Hot Pursuit oraz Splinter Cell: Conviction :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qweas123, jak chcesz przejść te gry to musisz zrezygnować z jedzenia, picia, spania i... chodzenie do WCconfused_prosty.gif

Ja osobiście powróciłem teraz do Bad Company 2 + Vietnam i pykam w te tytuły przez neta. W międzyczasie jeszcze Medieval 2. W najbliższej przyszłości chyba wrócę do Mount & Blade'a i jak pobiorę (legalnie z Origin) MOH-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozpocząłem swoją przygodę z 'Darksiders' (na PS3) i zapowiada się na wiele godzin utrzymanych w dobrej młócce. Póki co ciężko cokolwiek powiedzieć po niespełna 1,5 godziny spędzonych z grą. Poza tym kontynuuje trend nabijania trofeów na moim niedawno zakupionym PS3 i przeszedłem tym samym 'Motorstorm: Apokalipsę'. Teraz koncentruję się na wbiciu w niej platyny, ale będzie to bardzo czasochłonne.

Na X360 wreszcie ukończyłem 'Grand Theft Auto IV' i teraz pykam sobie okazyjnie i dobijam te i tamte acziki. Przyjemny sanbox zły nie jest, sjur? :>

Tymczasem PC to kolejne przejście 'Call of Duty: Black Ops', tym razem na weteranie. Trzeba w końcu wbić jakieś osiągnięcia, cu? :> Rozgrywka momentami doprowadza mnie do szału swoim przegiętym poziomem trudności, ale nie poddaję się. Poza tym rekreacyjnie w multi 'Assassin's Creed: Brotherhood' - z każdym meczem odnajduję się z tych subtelnych podchodach.

Ale to wszystko to nic w obliczu dzisiejszych, ostatnich już przed premierą, testów beta gry 'Guild Wars 2'! Będzie się działo :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...