Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Z dozą niecierpliwości wyczekuję Half-Life 2: Episode Three - Valve udowodnij, że jeśli już liczysz do trzech to z klasą :]

Kolejną część Mirror's Edge - świetny pomysł, ogromny potencjał i mnóstwo możliwości.

Fable: The Journey - bo po prostu mam ogromny sentyment do serii.

No One Lives Forever 3 - wciąż mam nadzieję TnT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 4. Nie ma jeszcze żadnych zapowiedzi, ale w końcu musi powstać, nie? Z tego co pamiętam, Bethesda ma licencję na jeszcze jeden tytuł z tej serii (oprócz gry MMO). Najlepiej, żeby pomógł jej Obsidian, choć nie nalegam. Jak dla mnie może to być nawet "Skyrim z laserami". Odkąd zagrałem w TESV, nie mogę przestać myśleć o łażeniu po lepszych wizualnie niż w F3/NV ruinach i pustkowiach z uzi w jednej ręce i...uzi...w drugiej. Dual wield FTW.

Z tych bardziej realnych, to Mass Effect 3. Nie jest to w żadnym wypadku moja ulubiona seria, ale żadna inna gra zapowiedziana na rok 2012 mnie nie interesuje. No, może za wyjątkiem South Park: The Game, ale tylko pod warunkiem, że będzie miała klimat pierwszych sezonów, bo te nowe odcinki są żenujące. Gdyby jeszcze Kucharz żył, ech, marzenia.

A, i byłbym zapomniał. Carmageddon: Reincarnation :) Oby była rzeczywiście reinkarnacją pierwowzoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3. Nic innego się w tym roku nie liczy. Może Max Payne 3 i GTA V, ale na kompie raczej nie, bo Rockstar jak zwykle spieprzy optymalizację. BioShock: Infinite też zapowiada się ciekawie, aczkolwiek wolałbym Rapture. Far Cry 3 i South Park RPG może być fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na erpega na podstawie Gry o Tron. *grin* Co prawda troszkę szkoda, że nie można stworzyć własnej postaci, ale znając wyobraźnię niektórych graczy, to może wyjść na dobre.

Doczekać się nie mogę, aż zobaczę, jak wypadli bracia Clegane. <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista jest imponująca:

- The Darkness II

- Darksiders II

- Hitman Absolutiom

- Syndicate

- Risen 2

- Enemy Front

- Borderlands 2

- Game Of Thrones RPG

- Max Payne 3

- Street Fighter X Tekken

- Spec Ops The Line

- The Witness

- Dishonored

- KoA Reckoning

- Prototype 2

- Rocksmith

- Far Cry 3

- Sniper Ghost Warrior 2

- Aliens Colonial Marines

- Carrier Command Gaea Missions

- Alan Wake

- Diablo III

- Test Drive Ferrari

- South Park RPG

Marzyłbym jeszcze o jakimś dodatku do Skyrima i pecetowej wersji Dark Souls. Lista mnie przeraża, bo kiedy znajdę czas, by ograć wszystko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem gier, obecny rok, na pewno nie będzie gorszy od poprzedniego. Lista prezentuje się następująco:

1.Diablo III czyli moim zdaniem gra w pierwszej trójce gier roku.

2.Mass Effect 3. Kto grał, ten wie co to za wielkie rpgi.

3.Max Payne 3. Czyli powrót do korzeni? Bynajmniej nie. Inna aranżacja, inne przedstawienie fabuły, inny klimat. Czekam.

4.GTA 5. Wiadomo, Rockstar raczej nigdy nikogo nie zawiódł. I nic więcej w tym temacie do powiedzenia nie mam.

5.Borderlands 2. Część pierwsza była świetna. Po prostu.

6.Hitman Absolution. Żadnej części nie zaliczyłem. Ale każdą uważam za wielką grę. Może z tą częścią będzie inaczej.

7.Far cry 3. Jedynka powalała grafiką i grywalnością. Dwójka mnie nie powaliła. Liczę na powrót zachwytu. :)

Moje 7 głównych gier które najpewniej zaliczę lub też bardzo blisko się im przyjrzę. Czy wyjdą? Czas pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, aktualnie to najbardziej na GTA V, bo dawno nie grałem w otwarte GTA, o czwórce tego powiedzieć nie można. Czekam na nowego DiRT'a. Możliwe dodatki do Heroesa VI. Diablo III bo dawno nie gralem w porządnego "henkslesza". Na Risen 2 bo od Gothica 3 nie ma dobrego cRPG które przypadłoby mi do gustu (Skyrim mnie znudził).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam nadzieję, że w FIFA 13 poprawią błędy, a szczególnie ten kiedy przeciwnik podaje górą a my trzymamy przycisk odbioru to zamiast zawodnik lecieć w stronę futbolówki, to leci to zawodnika który "będzie miał asystę". Po prostu kiedy piłka jest w powietrzu to ten przycisk jest nieaktywny. W każdym bądź razie u mnie, w każdym bądź razie w singlu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekam na żaden konkretny tytuł, mam tylko nadzieję, że Id Software wyjdzie z dołka i stworzy coś naprawdę mistrzowskiego na miarę Doom`a czy Quake`a, People Can Fly stanie się słynnym studiem, bo są lepsi od jakiś Cryteków, Infinity Wardów, Monolithów i tego typu shitów , a Epic wyrzuci w końcu Unreal Engine IV, który wyznaczy nową generację grafiki w grach, bo powoli mam już dość zastoju graficznego i ciągłego klepania gier na UE3 lub silnikach będących jego kalką (najczęściej słabą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...