Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Czekam najbardziej na Borderlands 2. Nie mogę już się doczekać tych wielogodzinnych Coop'ów.

Spędziłem przy "jedynce" wiele więcej czasu od czasu we wszystkich innych grach. Mam nadzieję, że druga odsłona zabierze mi go jeszcze więcej. Chociaż, pewnie trochę sobie jeszcze poczekam, bo data premiery, z tego co mi wiadomo, jest jeszcze nie jest do końca ustalona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najbardziej czekam na Rayman Origins, potem na Risen 2, jeśli chodzi o gry, które faktycznie wyjdą. Gdzieś tam z łezką utęsknienia jednak po cichu marzy mi się Kotor 3, a nie mmo za abonament... Chciałbym też zobaczyć DiRT 4, któremu będzie bliżej do DiRT niż do DiRT 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na kontynuację najlepszego cyklu postapo, czyli serii S.T.A.L.K.E.R.

Coś nie wierzę w plotki, żeby twórcy się wycofali. Ile było już tych bujd przy okazji pierwszej część to sama redakcja CD-Action wie najlepiej (do dziś mam w pamięci reckę SoCa z CDA sprzed kilku laty).

No i jeszcze czekam na mod Lost Alpha ulepszający pierwszą część o elementy wycięte w finalnej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amnesia: Machine for Pigs. W sumie i tak nie miałem zamiaru spać większą część tego roku.

Command & Conquer Generals 2. Tak wiem. Command & Conquer 4 ssał, Red Alert 3 był raczej przeciętny. Co nie zmienia faktu, że cykl C&C ma w moim sercu miejsce od drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych i nic się w tej sytuacji nie zmieniło. Spieprzyli raz, drugi, w końcu zrobią dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na GTA V i jestem niemalże pewien, że się nie zawiodę. W końcu to Rockstar, co nie ?

Oczekuję też Diablo III, Lary Croft, Mass Effect 3. No i Risena 2, choć najbardziej marzy mi się Gothic od Piranha Bytes :rolleyes: .

PS Dołączam Assassin's Creed 3 - zapowiada się sporo zmian, a po za tym uwielbiam tą serię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle czekam na najnowszą część telenoweli czyli CoD tym razem od Treyarch, mam nadzieje, że po beznadziejnym MW3 dostane coś lepszego.

No i oczywiście w tym roku wychodzi nowa część ulubionej serii gimnazjów czyli GTA V. Mam nadzieje tylko, że Rockstar nie pójdzie w kierunku SA tylko będzie to GTA IV w LA, bo nie chce mi się znowu pakować na siłowni "mojej" postaci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...