Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Czekam na:

1. Kolejną część Legacy of Kain! Koniecznie z Razielkiem :wub:

2. Najdłuższą Podróż 3 - która zakończy wszystkie wątki otwarte w DreamFall

3. Syberie 3 - choć obawiam się, że nie będzie juz tak dobra jak poprzedniczki :(

4. Darkness Within 3 - poprzednie części bardzo mnie wciągnęły i liczę, że jeszcze kiedyś przyjdzie mi się wcielić w postać detektywa Howarda. Ludzie ze schiami wymiataja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? Czekam na:

*Trine 2 - jedyneczka mnie urzekła. Super grafika.

*Tomb Raider - jeszcze dłuuugo, ale jest na co czekać.

*Skyrim - główny wątek mi wisi, chcę otwarty świat i tętniące życiem miasta!

*Heroes VI - zawsze warto spróbować.

*World of Goo 2 - tak, wiem, że to niemożliwe. Ale ja wierzę.

*Sacred 3 - o ile wogóle wyjdzie.

*LEGO Harry Potter 5-7

*Dragon Age III

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość graczy tak i ja również czekam na niektóre tytuły i już zacieram ręce na myśl o nich.. :)

Oto lista:

1. Heroes 6 - piątka wraz z dodatkiem "dzikie hordy" była jak dla mnie bardzo fajna a z tego co czytałem o szóstce to też zapowiada się ciekawie..

2. Darksiders 2 - jedynka była wręcz zabójcza z niecierpliwością czekam na kolejną cześć..

3. Mass Effect 3 - no cóż tu dużo mówić.. Przeszedłem 1, przeszedłem 2 i mam wielką ochotę zobaczyć co stało się dalej...

4. Guild Wars 2 - nie miałem z tym wcześniej kontaktu ale w 2 bym pograł po tym jak przeczytałem tekst o niej w cda.. :)

5. Sacred 3 - jak wyjdzie będzie super..

I to tyle narazie.. :P:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie czekam na niewiele gier, a większość z nich jest całkowicie, albo częściowo typu RPG.

- Risen 2. Jestem fanem Piranha Bytes. Tworzy bardzo dobre gry actionrpg. Kreuje świat, do którego potrafię się wciągnąć. Tak było z serią Gothic (od I do III), tak było z Risenem i mam nadzieję, że tak będzie z sequelem do Risena. Z trailera dowiedziałem się o dostępności w grze pistoletów. Ciekaw jestem jak to wykonają.

- Heroes VI. Seria Heroes of Might and Magic jest po prostu świetna. Gram dobrze w III i V, oraz wspominam dobrze I i II (może nawet wrócę do pierwszych części). Po przeczytaniu artykułu w sierpniowym numerze CD-Action jestem negatywnie nastawiony do gry. Uproszczenie rozgrywki, brzydkie miasta i mniej surowców? Problemy duże i trywialne, ale problemy. Przeczuwam jednak, że końcowy produkt mi się spodoba.

-Nowa część Pokemon Myster Dungeon. Kto chce niech się śmieje, ale tę serię również uwielbiam i chociaż sequela nie zapowiedziano liczę na niego. Seria ma dobrą, prostą (wręcz dziecięcą) fabułę i wiem, że sequel mnie nie zawiedzie.

Można powiedzieć, że czekam na TES V: Skyrim, ale nie śpieszy mi się do grania w niego. Uwielbiam Morrowinda, ale Oblivion mnie nie wciągnął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3 - dzięki Ci CDA za danie jedynki na cover'a.

Prototype 2 - strasznie podoba mi się to GTA z domieszką horroru i S-Fi. I ta siekanina, miodzio.

Assassin's Creed Revelations - grałem w każdą część, oprócz tej połączonej z Facebook'iem (nie trawię takich portali, nie używam i jest mi z tym dobrze), a tam jeszcze więcej możliwości pozbawienia życia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lista życzeń w 2. połowie 2011 roku zaczyna się na "N". Podjarałem się lekko trailerami z Need For Speed The Run i jak co roku pojadę do sklepu po swój egzemplarz. W pre-ordery się nie bawię, bo rok temu nie za dobrze na NFS HP wyszedłem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że z trzeciego Diablo zrobili w zasadzie MMO, mam w czterech literach ten tytuł (przynajmniej na chwilę obecną). Jedyne na co trochę czekam z mainstreamowych produkcji to Skyrim, ale jako że wymaga steama chyba se daruję zakup. Czekam tylko aż pojawi się kilka niszowych produkcji w rodzaju Age of Decadence.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...