Jump to content

Abramerlin

Forumowicze
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Abramerlin

 • Rank
  Ork
 • Birthday 06/13/1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  Książki, gry, muzyka

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Przygodówki
 1. Czy zna ktoś jakiś porządny i godny polecenia blog o paladynie (najlepiej protection)? Sam szukałem, ale żaden nie był dobrym źródłem informacji o tej klasie.
 2. Mam 9 postaci na serwerze Darkspear i 1 na Ghostlands. Czy mogę poprosić Blizzard o przeniesienie tej postaci do innych?
 3. Co się stało z filmem WarCraft? Nic ostatnio o nim nie słyszałem, a jestem go bardzo ciekawy.
 4. Nadchodzący dodatek coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Pandareni to już nie tylko grubiutkie miśki. Nowy system talentów jest znacznie lepszy od obecnego w którym jest zazwyczaj jedno dobre ustawienie, a wisienką na torcie jest oblężenie Orgrimmaru przez obie frakcje. Wie ktoś może ile do tej pory WoW zarobił?
 5. Zamierzam wrócić do WoW'a. Mam dwa pytania związane z Transmogrification. 1. Czy jeśli zmienię wygląd swojego ekwipunku, a potem wymienię jakiś przedmiot to czy będę musiał znowv zmieniać wygląd? 2. Czy podczas zmieniania wyglądu te przedmioty się niszczą?
 6. Abramerlin

  League of Legends v.3

  Mnie zawsze dziwiły Wasze opowieści o złych Rosjanach, co piszą cały czas cyrylicą, trollują, feedują i rzucają mięsem. Większość wschodnich sąsiadów jaką spotkałem była opanowana i starała się grać jak najlepiej. Najgorsi zdecydowanie są Polacy i Grecy, którzy naprawdę potrafią zepsuć dobry humor i zniechęcić do dalszej gry.
 7. Abramerlin

  Najtrudniejszy boss w grach

  Najwięcej kłopotów sprawił mi Kościej z pierwszego wieśka(strasznie szybki i wytrzymały). Jeszcze problemy miałem z czołgiem w ostatniej misji kampanii rosyjskiej w Call of Duty 2 na weteranie(szybki, celny, a gdy tylko udało mi się podejść od razu mnie rozjeżdżał.
 8. Dla mnie niezniszczalną grą jest StarCraft i dodatek Brood War. Ma ona niezwykły klimat, świetną fabułę, ścieżkę dźwiękową. Dodatkowo cały czas można znaleźć chętnych do gry multiplayer.
 9. Zdecydowanie najlepszy numer ostatnich kilkunastu miesięcy .
 10. Abramerlin

  Przecieki do CD-Action numer 04/2012

  Skoczki białych zaczynają na polach b1 i g1, skoczki czarnych na b8 i g8.
 11. Abramerlin

  League of Legends v.3

  Tylko, że ja nie mam kupionych tych postaci.
 12. Abramerlin

  League of Legends v.3

  Co myślicie o quintach SpellVamp na Rumble? Zazwyczaj gram na flat AP albo movement speed, ale się zastanawiam czy byłyby one przydatne. EDIT Przed chwilą przydarzyła mi się dziwna sytuacja. Miałem około 850IP, wszedłem do sklepu i liczba punktów zwiększyła się o 2000IP .
 13. Abramerlin

  League of Legends v.3

  @Santus Faustus I Ja gram Rumble na tym buildzie http://solomid.net/guides.php?g=14065. Riot ma niechęć do supportów po tym meczu
 14. Abramerlin

  League of Legends v.3

  Według LoL Wiki (Link) następnym championem ma być właśnie support więc nie mogę się już doczekać.
 15. Abramerlin

  League of Legends v.3

  Czy też macie problemy z wejściem na serwer dzisiaj? Ja próbuje się wbić od rana i nie mogę cały czas pojawia się komunikat "The server is currently busy. Please try again later.".
×