Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Teraz tylko na Fifę Street, którą zainteresowałem się po zapowiedziach w CDA i przez trailery, genialne swoją drogą. W dalszej przyszłości nadal Max Payne 3 i w bardzo dalekiej - Fifa 13, nowy Need For Speed ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grand Theft Auto V

Thief 4 (o ile kiedyś wyjdzie)

Borderlands 2

Homefront 2 (będzie od Cryteka, to może wyjdzie coś ciekawego)

Kolejny Battlefield

Counter Strike Global Offensive- Za csem nie przepadam ale tej części dam szansę(dałem szansę też Sourcowi ale według mnie był kiepski)

Half life 3

Torchlight 2

Diabolo 3 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne Fable (ale nie Journey tylko pełnoprawną czwórkę), Torchlighta 2, kolejne The Elder Scrolls (za pięć lat :D), Assassin' s Creed 3, Kingdoms of Amalur: Reckoning, GTA V (mam nadzieję że wyjdzie w tym roku), Bully 2 (oby Rockstar zajął się tym po premierze Maksa Payne' a 3), Far Cry 3 (oby był chociaż w połowie tak dobry jak część pierwsza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jest tylko jedna gra na którą warto czekać. Cała reszta to zapchaj-dziury na rynku. :trollface:

BIOSHOCK INFINITE

Na to strasznie czekam. Po za tym większość gier które już wymieniliście, no może po za sportówkami, wyścigami i tym beznadziejnym, nisko budżetowym Starcraftem 2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym beznadziejnym, nisko budżetowym Starcraftem 2...

CriX, od kiedy zostałeś trollem :)?

Ten rok jest dziwny, bo praktycznie żadna gra mnie nie interesuje. Będę miał czas zapoznać się z ubiegłorocznymi hitami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najbliższych to Hitman: Absolution i South Park The Game. A poza tym to czekam na jakieś konkretne informacje od id Software na temat Quake'a 5 i Doom'a 4. Powoli zaczyna się tworzyć drugi Blizzard. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że kocham wcielać się w postać pani komandor czekam, czekam i czekam z niecierpliwością na Mass Effect 3.

Swoją drogą biję się w pierś, że nie zamówiłam kolekcjonerki. Taki żywot, cóż.

Czekam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pierwszy kwartał to nowy Risen i Mass Effect 3. Bardzo ucieszyła mnie również zapowiedź nowej Amnesii. Do nowego Hitmana podchodzę umiarkowanie. Aha może w końcu VALVE ujawni się z Half-Life 3 :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako moja RODZYNKA to S.T.A.L.K.E.R. rzecz chyba jasna klimatem nic mi nie pobije tej gierki i jestem z nia zwiazany bardzo emocjonalnie:D

Ja jak kolega powyżej wspomnial po krotce ... HL3:( (minuta ciszy) ...

Naturalnie wyczekuje ME3 czy tego chce czy nie:) W dalszej kolejnosci jest Risen i Starcraft.

Gdzieś tam jakaś część mnie czeka na Maxa i GTA.

Co do FARCRY-a to sam nie wiem ale chyba bardziej jestem jako nie wyczekujacy przynajmniej po tym co do tej pory zobaczylem:)

Pozytywnie nastawiony jestem natomiast do Lary i Agenta 47.

Co dalej ... ah tak TokiTori 2 to jest emmm "pogodna" gierka:p spodobala mi sie i polecam kazdemu.

Metro z tym swoim klimacikiem <mniam>

ah no i Raymanik

Reszta to juz dla mnie w sumie takie mity:

Mechwarrior - no comment

Gothic - uroczony\zaszczycony "ręką" prawowitych właścicieli naszych drogich panów i pań z PIRANHA BYTES:D

To to kolejne UFO co to mialo\ma byc takie "cudowne" jak pierwowzór. (awykonalne ale tak czy siak ciekawy jestem)

Co nie dodalem widoczenie nie jest takie ciekawe lub zapomnialem:P

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo III - Przy Diablo II zmarnowałem mnóstwo życia i liczę na to że Diablo III zabierze mi go jeszcze więcej :)

Darksiders II - Jedynka jest przegenialna i niesamowita, mistrzostwo i tyle!

The Binding of Isaac - Wrath of the Lamb DLC - Przy podstawce spędziłem 50 godzin+ a z dlc da mnóstwo contentu: Nowe Bossy, Achievementsy, Itemki, Przeciwnicy, nowa postać Samson, jaram się!

Pokemon VI generation albo Remake Ruby/Sephire/Emerald - Pokemonki :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...