Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Kurde w sumie czekam na nowego Maxa Payne, 2 nowe Resident Evil, Ghost Recon Fortune Soldier, Hitman Rozgrzeszenie, GTA V oraz nowego Medal of Honor ale dla mnie najlepiej by było gdyby przez 2 lata (!!) nie było żadnych premier i promocji, gdyż na steam jest 200 gier z czego ukończyłem może 10-15 % w pudełkach tak samo i skąd mieć na to czas...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo, Diablo, Diablo 3! Dwójka jest niewątpliwie w trójce najlepszych gier, w jakie w życiu grałem, a beta trójki każe sądzić, że seria znów mnie oczaruje. Kolekcjonerka już zamówiona i czekamy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars 2! :D

Gra na którą czekam z niecierpliwością. Już nie mogę się odczekać, kiedy wraz ze znajomymi będę mógł przemierzyć Tyrię moim Nornem złodziejem. Oby gra spełniła oczekiwania, jakie w niej pokładam.

Ja także czekam, na Gulid Wars 2, chociaż będzie to moje pierwsze poważne MMO. Zastanawiam się, czy jednak czy na pewno zakupić ten produkt, bo często czytam informacje, że poziom trudności, będzie na wysokim poziomie. Więc nie wiem czy będę w stanie szybko się uporać ze wszystkimi opcjami, umiejętnościami itp. ja, człowiek nie grający w poprzednią część, będę mógł zaznajomić się z całą historię w możliwie krótkim czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie numerem 1 na mojej liście jest Diablo3, w dniu premiery napewno wybiorę się do sklepu żeby kupić tą grę, pieniądze są juz zarezerwowane.

Oczywiście zanim wyjdzie Diablo3 jest jeszcze jeden bardzo ważny jak dla mnie tytuł czyli Risen2.

Tego również nie mogę przegapić, gry z serii Gothic może nie są wybitne, ponadczasowe, ale mają w sobie klimat i to coś przez co zawsze wsiąkałem w nie bez opamiętania.

Z trochę mniejszym zapałem czekam na pudełkowego Alana Wake'a oraz tańszą edycję Skyrima(nigdy nie grałem w gry z tej serii i jakoś szkoda wydać mi premierowej sumy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakie gry czekam najbardziej? Na nowe odsłony FIFY, CoD-a i serii Total War. Z konkretnych gier oczekuję m.in. Maksa Payne'a 3 i (domniemanego) nowego Gothica (chwila prawdy dla Piranha Bytes...). Na daty premier innych produkcji jestem raczej obojętny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapowiedzi pierwszego DLC do Fify, to właśnie na to najbardziej czekam - Euro 2012. Poprzednia edycja z 2008 roku nie była zbytnio udana, ale wtedy nie byłem takim maniakiem Fify, więc z pewnością spodoba mi się 2012. W końcu kto by nie chciał pograć na polskich stadionach...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...