Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Wyczekuje cierpliwie na Diablo III i aktualnie jedyne MMO, które może mnie do siebie przekonać: Guild Wars 2. A sięgając wzrokiem nieco dalej... Call of Duty Black Ops 2 (bo taką prawdopodobnie będzie nosiła nazwę, najnowsza odsłona CoD-a)

@Bolow: To była 120% ultra-subiektywna opinia, chyba z naciskiem położona na okazanie totalnego braku szacunku ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie należałam do osób, które czekają na grę. Popełniłam jeden preorder w życiu - Europa Universalis II w 2001 roku. Później zawsze kupowałam starsze gry. Wolałam poczekać, żeby nie tracić pieniędzy. Zabawne, że w 2001 roku nowa gra kosztowała stówę i dzisiaj też kosztuje stówę.

Od kilku lat jednak czekam. Niecierpliwie. Na Diablo III. Całą resztę mogę kupić "później".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Rayman Origins, Risen 2 i Fifę 13. Mam też nadzieję, że w tym roku pojawi się jakaś zupełnie nowa gra (nie żaden odgrzewany kotlet typu Tomb Raider, który może być dobry, ale toż to nietypowy reboot serii), która naprawdę sporo namiesza w plebiscytach na grę roku. Coś pokroju Batmana AA 2 lata temu- przemyślana gra, na którą z początku mało kto się nastawiał. Tak czy inaczej sam fakt, że Rayman się jednak pojawi na PC cieszy, a Fifa... parę poprawek i taka sama grywalność jak w 12 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jest tych gier, na które czekam, jednakże z tych, które mają się ukazać w najbliższym czasie najbardziej oczekuję następujących: Mass Effect 3, Street Fighter X Tekken, Soul Calibur V oraz Yesterday.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Euro Truck Simulator 2. Ta gra zapowiada się fantastycznie(wierząc CD Action). Grałem w pierwszą wersję i niebyła najlepsza, szybko się nudziła. Grałem też w German Truck Simulator i muszę przyznać, że był on lepszy od ETS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - ciekawe co wyjdzie z tego projektu.

Jeżeli chodzi o "German Truck Simulator", to wyszedł do niego dodatek "Austria", a do "Euro Truck Simulator" wydali rozszerzenie "Wielka Brytania". Jeżeli chodzi o mnie, to grałem tylko w "podstawkę".

Cieszę się z tego, że w drugiej części mają być licencjonowane ciężarówki, a nie jakieś firmy "krzak".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej na Mass Effecta 3 oraz Torchlight II (PC) oraz to już na X360: KoA:Reckoning, Wiedźmin 2 Mroczna Edycja :wink: , FIFA Street, I Am Alive, Alan Wake American Nightmares i Star Wars Kinect

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to chyba ( jak z resztą wiele osób) na Mass Effect'a 3. A poza perypetiami Sheparda to Ninja Gaiden III, Bioshock Infinite ( w tym roku? oby...) i ewentualnie Torchlight II .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej listy doszedł jeszcze Rayman Origins, ostatnio lubię zagrać w takie "lekkie" gry jak Angry Birds czy Trine, Limbo itp. Na trine 2 nie muszę czekać, ale chcę zagrać, lecz funduszy brak. Tylko szkoda, że Rayman dopiero pod koniec marca. A no i jeszcze Alan Wake na PC, jestem bardzo ciekaw tejże gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3, najważniejsza premiera w 2012 :), mam wielkimi oczekiwania, jako że seria się kończy liczę na bardzo dużo, przede wszystkim na porządne zwieńczenie historii. Co dalej, Prey 2 mimo że nie będzie "portali" i gra w gruncie rzeczy będzie miała mało wspólnego z jedynką (którą uważam z jedną z najlepszych FPS w jakie grałem) to jednak z wielką chęcią kupię. Dishonored mimo że mało kto wie że taka gra nawet powstaje :), to warto poczytać zapowiedzi po zapowiada się wyśmienicie w szczególności jak ktoś lubi klimat steampunku.

I oczywiście Risen 2 :), zaraz obok ME 3 najlepszy cRPG w 2012 roku, może jeszcze Kingdoms of Amalur: Reckoning premiera na dniach więc zobaczymy.

Plus jeszcze przyglądam się mniejszym grom Shank 2 i Journey, z tej drugiej szykuje się mały diament :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjdzie, bo Batman nie będzie miał z kim walczyć. ;]

Jeżeli to jest to o czym myślę, to miej świadomość, że za ostro zaspoilowałeś ;] W każdym razie i tak będę na Batmana czekał, bo kto powiedział, że musi walczyć akurat z

Jokerem

xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...