Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Hej chciałbym prosić Was o pomoc. Wiem że niedługo ma wyjść diablo 3 a troszkę później Guild Wars 2. I mam dylemat która z tych gier będzie lepsza i na którą zbierać(albo jeśli pojawi się D3 to czy kupować czy czekać na GW :P) Niewiele wiem o multi w obydwu grach. W GW1 nigdy nie grałem, za to Diablo 2 bardzo mi się podobało, ale na singlu bo multi to wg mnie porażka.

W GW2 z tego co wyczytałem multi może być podobny jak w 1 a z tego co przeczytałem o 1 nie spodobał mi się multi z kopią świata dla każdego. Zdecydowanie wolę światy typu wow gdzie wszędzie spotkać można innych graczy online. Ale GW2 wydaje się bardziej rozbudowany od diablo jak choćby te bajeczne zapowiedzi o walce wodnej i podziemnej. Czy choćby dynamic events choć tutaj nie rozumiem ich działania jeśli każdy miałby swoją kopię świata?

Co do diablo 3 to jedynie co widziałem i wiem o jego multi to filmik z areny na youtubie(bardzo podpasowała mi szybkość akcji). Nie wiem jak wyglądać będzie expienie w multi, mam nadzieję że nie tak jak w 2 czyli 10 gier tristram w 20 minut a najlepsze itemy i runy to po prostu ubijanie w kółko jednego bossa...

Bardzo prosiłbym o wasze subiektywne bądź obiektywne opinie na temat tych gier(tyle ile o nich wiemy). Bardziej interesują mnie kwestie multi :) Jeśli ktoś ma na ten temat jakieś info to będę wdzięczny za podzielenie się nimi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższej przyszłości na pewno:

- RAGE (robi to id, ludzie od Quake'a, więc udać się musi!)

- TES V: Skryim (bolą uproszczenia, ale ta seria to cud i objawienie, przy której można siedzieć miesiącami ;))

- Diablo III (pytanie: kto nie czeka?)

- Mass Effect 3

- Borderlands 2

W dalszej:

- Half Life 3 (w trzeci epizod nie wierzę)

- Black Mesa Source [Mod] (o ile kiedykolwiek wyjdzie)

- Mirrors Edge 2

Jak widać same sequele, mogłem również coś pominąć. Ponadto nie czekam na BF3 ani MW3 - zwyczajnie preferuję grę po singlu.

Naturalnie nie znaczy to, że oczekuję wyłącznie na jakieś kontynuacje. Chętnie poznaję nowe historie, więc okaże się, co przyniesie branża. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Diablo III (pytanie: kto nie czeka?)

-podnosi rękę- Z ostatnich kilkunastu lat działalności Blizzard polubiłem tylko ich RTS-y. Wątpię, że jeszcze bardziej nastawione na rozgrywkę sieciową niż poprzednicy Diablo 3 mi się spodoba.

Ja w tym roku czekam już praktycznie na same konsolowe exy (Gears 3, Forza 4, Uncharted 3). Skyrim wygląda mało zachęcająco, a BF3 i CoD2011 mi zbrzydły jeszcze przed premierą. Jeśli miałbym wymienić multiplatformy, z którymi faktycznie wiążę jakieś nadzieje to musiałbym sięgnąć do przyszłego roku. Tam czeka już:

- Bioshock Infinite

- Max Payne 3

- Nowy Tomb Raider

Z gier wyłącznie PCtowych największe oczekiwania mam wobec ArmA3 i Starcraft 2: Heart of the Swarm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. Jagged Alliance nowe. Na to czekam. Większość forumowiczów i czytelników pewnie nie grała w tą starą grę ale ja ją doskonale pamiętam. Świetna turówka. Mam nadzieję, że nowa część w lepszej oprawie nie straci nic z klimatu.

W grudniu jeszcze nowego FMa muszę mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rok: Saints Row 3,Batman Arkham City, Rage ,NFS The Run

Przyszły rok: DIABLO III, MAX PAYNE 3,Borderlands 2,Starcraft 2 Heart of The Swarm, Darksiders II, Metro Last Light, Bioshock Infinite.

Daleka przyszłość WIEDŹMIN 3, nowa gra od BLIZZA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni głównie Hard Reset, bo mnie jakoś tak naszło na strzelaniny niewymagające zastosowania mózgu, poza tym Captain Blood, bo czekam od dawna i liczę na tą grę, a podobno jest już skończona, Lord of the Rings: War in North, bo dobrych action-RPG nigdy za wiele, Mass Effect 3, bo chcę mieć tą serię z głowy, oraz, jak zawsze, Jade Empire 2 (Kurde, muszą to w końcu zrobić, MUSZĄ!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej czekam na Batmana Arkham City. Ostatnio naszło mnie coś na strzlelaniny ----> Battlefield 3.

Zagrałbym również w najnowszą FIFĘ. :laugh: TO GRY NA KTÓRE CZEKAM/ZAGRAŁBYM W 2011 ROKU.

EDIT: A w niedalekiej przyszłości czekam zdecydowanie na GTA V. ----> W "czwórkę" nie grałem, a już myślę o "piątce". :laugh:

( Ale nadrobię, na pewno w niedalekiej przyszłości zagram/kupię GTA 4. Tylko nie wiem jeszcze na jaką platformę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej czekam na:

Assassin's Creed Revelations - przeszedłem jedynkę, dwójkę i Brotherhood. Ukończenie oficjalnej trzeciej części trylogii uważam za obowiązek dla siebie :) Poza tym, chcę poznać zwieńczenie historii Desmonda i Templariuszy.

Prototype 2 - już jedynka była grą dla mnie bardzo dobrą. Po zmianach silnika, dodaniu kilku fajowych elementów, gra ta chyba będzie perfekcyjna w swoim gatunku.

Mass Effect 3 - zwieńczenie historii o Żniwiarzach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku najbardziej interesują mnie: Saints Row: The Third (ależ będzie grywalność i zabawa :laugh:) oraz TES V: Skyrim (mam nadzieję, że się nie zawiodę...). No i jeszcze Trine 2 (byłbym zapomniał, a to przecież perełka wśród gier). Inne, oczywiste tytuły to Diablo III oraz ostatnie części serii Mass Effect i Assassin's Creed. Czekam już od dawna na Thief 4, ale chyba nic z tego nie będzie... :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...