Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

hmmm... S.T.A.L.K.E.R. 2. może być ciekawy ale... mimo że poprzednie części były całkiem fajne to jakoś bardzo nie oczekuje na dwójke. :tongue: już sie nie moge doczekać GTA V , CS:GO, WoW: Mists of Pandaria, kolejnego starcrafta oraz MoHa. reszta jest mi obojętna ;P

a właśnie zapomniałbym jeszcze o Guild Wars II ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak kolega wyżej, czekam na OMD2. Mogę dodać jeszcze od siebie King's Bounty: Warriors of the North, Metro: Last Light, Darksiders 2 i Alana Wake'a PC w edycji pudełkowej. Z tych niezapowiedzianych to zacieram rączki na Wiedźmina 3, HoMM 7 (dziwnie to brzmi :)), nowego Total Wara i Battlefielda, czyli jak wydać - kolejne części sprawdzonych serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej oczekuję : Diablo III (alem oryginalny !), Baldur's Gate Edycja Rozszerzona, Risen 2, S.T.A.L.K.E.R 2, Demons Souls na PC, Metro: Last Night, ArmA 3, Europa Universalis i Hearts of Iron 4 :wub:, Magna Mundi w Polskim Wydaniu.

Noo to chyba tyle. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę na razie pod uwagę tylko gry, które powinny się ukazać w niedługim czasie. Jakoś ostatnio specjalnie parcia na wydawanie kasy nie mam, ale na pewno nie przepuszczę tych dwóch tytułów:

- King's Bounty: Warriors of the North!!!

- Alan Wake na PC!!!

Całą resztę świetnych produkcji i tak pewnie zafunduje nam CDA :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest parę gier dla których warto żyć, Diablo 3 i nie zmienia się nic :laugh:

Poza Diablo czekam jeszcze na:

Expansion do The Binding of Isaac: Wrath of The Lamb który zadebiutuje 28 maja!

Pokemon Conquest bo może być ciekawa gra w sumie.

Pokemon Black2/White2 - Kochane Pokemonki niech będzie ich jeszcze więcej!

No i pograłbym jeszcze w Maxa 3 i Darksiders 2 i chyba tyle co mnie jara narazie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby następny Warcraft(RTS) miał szansę ujrzeć światło dzienne w ciągu najbliższych 5 lat(conajmniej). Zamieć skupia się teraz na SC poza tym wydaję mi się, że to zdjęcie co wyciekło z planem na najbliższe ileśtam lat to nie była podpucha.

Niestety(albo i stety bo na tym zdjęciu rozkład jazdy zapowiadał się ciekawie. Cóż to może być ten Titan hm?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na następujące gry - w tym roku to:

Spec Ops: The Line (nie to, że zapowiada się jakaś super giera, ale lubię serię Spec Ops, choć trochę rozmieniono tę markę na drobne, a poza tym produkcja zapowiada się sympatyczna)

Far Cry 3 (Vaas ma szansę stać się jednym z najciekawszych czarnych charakterów w grach, oby samo FC3 okazało się przynajmniej przyzwoitą strzelanką, którą ukończę choć raz z przyjemnością)

Mechwarrior Tactics

Mechwarrior Online (że za darmo, to mnie nawet zaciekawiło, ale przez silnik graficzny pewnie nie będzie sensu w to grać u mnie)

Tomb Raider (ale po znakomitym Guardian of Light nowa odsłona TR lekko mieć u mnie nie będzie :P)

Poza tym w przyszłości szykuje się jeszcze więcej ciekawych produkcji:

StarCraft II: Heart of the Swarm i reszta towarzycha (StarCraft II: Legacy ofthe Void, Blizzard DOTA, StarCraft Universe, szkoda, że na Battle Tanks dla SC2 nie ma co liczyć)

Thief 4

Beyond Good & Evil 2

Prey 2

openOutcast

To chyba tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prędzej pisałem na jakie czekam :tongue: , ale część z nich wyszłam, jak to u mnie w zwyczaju czekam na masę gier :laugh: . Więc uwzględnię tylko dwie najważniejsze :

Beyond Good & Evil 2- kontynuację najbardziej niedocenionej gry

Diablo 3- zapowiada się extra, choć w poprzedniczki nie grałem, bo jestem z pokolenia młodych graczy :laugh: .

No i wyróżnienie dla Borleands2 :cool:

Czekałem, też bardzo gorąco na Dishnored, ale teraz mi przeszło :sad: , co nie znaczy, że nie zagram :tongue:

Musiałem, edytować, ale dałem ciała : OCZYWIŚCIE CRYSIS 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-The last of us

-Bioshock infinite

-Diablo 3

Te gry wciągneły mnie swoim klimatem i czekam na nie z utęsknieniem :wink: , jednak nie tak samo jak na Portala 2 który od pierwszych informacji jaki będzie, wciągnął mnie, dzięki czemu szybko poznałam Half-Life'a, Team Fortressa 2 i inne gry VALVe =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Age of Empires IV ma ktoś może jakieś informacje? Wiem tylko że po skończeniu jakiejś gry w 2009 mieli się wziąć do pracy ale nic do tej pory nie słyszałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz do listy doszedł nowy Rayman, FIFA 13, i ciekawość z COD BO II. No, no Call of Duty nieliniowe... Oczywiście w Diablo III też zagram. Również czekam na jakiś dodatek do Heroes VI. Oraz, czekam na Risena 2, bo jak na razie nie mam kaski na zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...