Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Na chwilę obecną Skyrim i Rage. Ten drugi nawet kręci mnie bardziej, a to dlatego, że stylistycznie to "Fallout + Mad Max + Hollywood" :laugh:, a na dodatek jest powrotem Carmacka na szerokie wody elektronicznej rozrywki. No i jako posiadacz konsoli nie odczuwam lekkiego rozczarowania, połączonego z rosnącą zazdrością... Tak, PC-towy BF3, na ciebie patrzę :angry:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zapowiedzianych gier czekam na najnowszego BF-a i Darksiders 2. HoMM6 zdecydowałem sobie odpuścić, bo trzeba przyznać, że w tym momencie gra wypada słabo. Poza tym czekam na nową odsłonę naszego produktu eksportowego-Wiedźmina 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili czekam na... Deus Ex Human Revolution. Wiem, ze gra miala juz swoja premiere, ale chociaz ciezko w to uwierzyc, to wszystkie egzemplarze wersji PC zostaly w zamieszkiwanej przeze mnie stolicy wyprzedane. Bez problemu mozna nabyc nowego Deusa na Xboxa360 i PS3, ale ja sie uparlem, by tak jak dawno temu w pierwsza czesc Deus Ex, zagrac takze i w najnowsza odslone serii na PC. Dlatego obecnie czekam na te wlasnie gre najbardziej, a dni do jej kolejnej dostawy ciagna sie w nieskonczonosc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...