Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Osobiscie czekam na:

Diablo 3 - kazdy fan rpg powinien czekac na ta gierkie to zaszczyt moc w nia grac :cool:

Dragon Age Origins - jezeli chcecie wczuc sie w role bohatera to zagrajcie ponoc ma byc hitem roku :cool:

Divinity 2 - ciekawa gierka fantasy przemiany w smoka moga byc ciekawe :cool:

Modern Warfare 2 - pierwsza czesc przeszedlem i bylem zachwycony za strzelankami az tak bardzo nie przepadam ale wciagnela mnie 1 cz i czekam na 2 :cool:

na co wy czekacie z niecierpliwoscia?? :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Borderlands. Zapowiada się... nie wiem jak to nazwac. Ciekawa grafika, niczym z najnowszego PoP, interesujące realia oraz tony generowanego losowo uzbrojenia, więc kolekcjonerzy tacy jak ja raczej nie będą mieli problemów z zaspokajaniem swego hobby :tongue:

Disciples 3 także zapowiada się świetnie. Grając w "dwójce" zapamiętałem klimat dużo mroczniejszy od tego z Heroes 3, przy niezwykle podobnych zasadach. Świetny był system awansu jednostek. Teraz czas na "trójkę", szkoda tylko, że (podobno) wypada armia nieumarłych - zostały demony. Cóż, pozostaje mi liczyc na dodatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen. Chcę w końcu nową grę action cRPG z b. dobrą fabułą oraz niekażualową.

Arcania. Coraz mniej w świetle coraz nowszych njusów, ale kupno w każdym razie ma zapewnione.

Diablo 3. Jak wyżej.

Kolejną grę twórców Far Cry i Crysis (na moim skromnym sprzęcie za 1300zł chodzi na troszkę powyżej medium detalach!)

Następny dodatek do WoW.

Warcraft 4.

Planescape Torment II
Głośne i zdecydowane NIE! W dzisiejszych czasach, gdyby je robiło

1) BioWare: dostalibyśmy kopię Mass Effect.

2) bethesda: chcę się ciąć myśląc o horrorach, jakie by się dokonały. Zagajam niesamowicie ambitną rozmowę kwestią "rumors", a mój rozmówca miażdzy mnie ripostą w stylu "I see many odd creatures here, in Sigil. Strange place."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Wolfenstein. Nad Return to Castle Wolfenstein, a później Enemy Territory spędziłem masę godzin. Zapowiedzi i trailery nastrajają mnie bardzo optymistycznie - świetny klimat i oldschoolowy gameplay to to, co Khubasy lubią najbardziej. Poza tym na pewno The Old Republic, czyli jedyne MMO które jest w stanie przebic World of Warcraft.

Do tego dochodzą pewniaki - Modern Warfare 2, Bioshock 2, RAGE (chociaż to raczej z sentymentu dla ID Software), Starcraft II.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na:

Assasin's Creed II

Modern Warfare 2

Risen

Arcania: A Gothic Tale

Lost Planet 2

Battlefield: Bad Company 2

i jeszcze długo wymieniać. Najbardziej jednak czekam na grę,która pojawi się dopiero (chyba) za trzy lata mianowicie GTA V :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam wszystkich, ponieważ to mój pierwszy post także Witam wszystkich xP

Czekam na:

Rice

Arcania: A Gothic Tale

Battlefield: Bad Company 2

Modern Warfare 2

Call of Juarez: Więzy Krwi

Borderlands

Oraz po trochu na:

Diablo III

Starcraft II

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, jestem tak zacofana w kwestii zapowiedzi i nadchodzących nowości, że w zasadzie jedyne tytuły, o których da się powiedzieć na pewno, że nie mogę się ich doczekać, to Dragon Age: Origins i Diablo III. Co wieści o innych grach, jakie wywołałyby u mnie ślinotok, gdybym tylko o owych usłyszała - pozostaję w błogiej nieświadomości. No, ale dowiedzenie się o nich około ich premiery będzie przecież w sam raz. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej? Dear Lord, oczywiscie, ze na nowego Starcrafta! Po tym, co pokazal stary (do dzisiaj zagrywaja sie w niego tysiace osob) mam szczera nadzieje, ze nastepca okaze sie godny. Oczywiscie mam pewna obawe, ze bedzie to odgrzewany kotlet, ale nawet jesli, to zjem go ze smakiem, bo taki kotlet mozna jesc w nieskonczonosc ;P

Nagromadzenie sliny w jamie gebowej budzi u mnie rowniez mysl o nowym Gothicu, choc z drugiej strony po tym, co zaprezentowala trojka i ZB nie mozna patrzec w przyszlosc bez pewnej dozy strachu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku będzie to z pewnością:

The Old Republic - wciąż oczekuję produkcji, która zdetronizuje WoWa, a mmo robione przez bioware w połączeniu z gwiezdnowojnnymi klimatami może być mieszanką nadzwyczaj wybuchową (oby to konkurencja ucierpiała przy jej eksplozji).

Diablo III - głównie z sentymentu, nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w hack'n'slash, ale przy poprzednich odsłonach spędziłem tyle czasu, że grzechem byłoby nie przetestować najnowszej części.

Risen - wszystkie części Gothica robione przez piranie pochłonęły mnie bez reszty, co w praktyce oznacza, że każda zrobiona przez nich gra była udana. No i jak po takim stwierdzeniu można przejść obojętnie obok Risen'a...

Arcania: A Gothic Tale (Gothic 4) - grę robią już zupełnie inni ludzie, dlatego też moja chęć zagrania przeplata się z obawami. Jaka by jednak owa gra nie była, będę chciał poznać losy występujących we wcześniejszych częściach bohaterów (tak wiem - to będzie już inny bezimienny, ale stare postacie też mają się pojawić).

I to by było na tyle.

EDIT: Pater, powiedz proszę, że źle cię zrozumiałem, i że wcale nie nazwałeś Planescape'a hack'n'slashem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen-musi być dobry

Mafia II-żeby tylko miała klimat poprzedniczki i już będziemy mieli hit

CoJ Więzy Krwi-zaostrzyłem sobie apetyt po przeczytaniu recki i wiem że to będzie jeden z najlepszych Fpsów tego roku

Diablo III-niedawno dopiero wzięła mnie chęć na hack'n'slashe,gram między innymi w Sacred i Planescape Torment,więc mam nadzieję że to będzie naprawdę dobra gierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najbardziej czekam na Dragon Age: Origins, The Elder Scrolls V [z tego co pisali 2010/11r.], Diablo III [oczywiście jeśli te dwie ostatnie wyjdą na konsole (PS3), bo mój pecet tego nie uciągnie :D]. Temat jest o grach PC'towych, ale w/w tytuły są multiplatformowe, więc pozwoliłem sobie je zamieścić.

Z gier PC...hmm...Disciplesy III może.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo III- Jeśli będzie to gra jak każdy inny tytuł Blizza to sie nie ma o co martwić :) zresztą D1 i D2 zawsze w jakiś sposób były obecne w moim życiu wiec na 3 tym bardziej czekam

Discipes III- z kumplami zarywaliśmy noce przy graniu na wielu graczy.

Generals 2- podobno coś tam się rusza w tym kierunku mam nadzieje że wypali :)

Majesty 2- Jedynka była fajna aż niedawno zainstalowałem. takie pytanie apropo ktoś ukończył dodatek ??;]

God Of War III- czyli klasyka z ps2 która wciąga bez reszty :] kto grał wie o czym mówie kto nie zagrał musi to zrobić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo jest tytułów na które czekam... i to mnie nieco przeraża, ale co tam - żyje się tylko raz, a pieniądze są po to by je wydawać :wink:

FUEL (już niedługo - mam nadzieję, że grywalnością dorówna GRID'owi)

DIRT 2 (jw.)

ANNO 1404 - demko bardzo mi się spodobało

MAJESTY 2 - części pierwsza przypadła mi do gustu, poza tym brakuje mi jakiegoś nowego "średniowiecznego" RTS'a

WOLFENSTEIN - Return to Castle W. był świetny (zresztą dziadziuś WOLFESTEIN 3D też niczego sobie), zatem liczę, że kolejny "WOLF" nie splami serii.

MAFIA 2 - zapowiada się nieźle, poza tym "jedynka" jest kapitalna

TALES OF MONKEY ISLAND - kolejna część mistrzyni gatunku gier przygodowych - dalszy komentarz zbędny.

SECRET OF MONKEY ISLAND - SPECIAL EDITION - remake części pierwszej o przygodach Guybrush'a Threepwood'a

SAM & MAX SEASON 2

STREET FIGHTER IV - w końcu jakaś bijatyka na PC; ot taki sentyment do serii

RUSE, STARCRAFT 2, DIABLO 3 - koszty nie mają znaczenia

Poza tym jeszcze chciałbym zagrać w CALL OD DUTY MODERN WARFARE 2, ALIEN Vs PREDATOR 2, SW: OLD REPUBLIC i SW: THE CLONE WARS

Natomiast ze sfery marzeń, strasznie by mnie ucieszył kolejny COMMAND&CONQUER, HALF-LIFE i TOTAL WAR.

Jeśli chodzi o rozczarowania to nasuwa mi się jeden tytuł: "EMPIRE: TOTAL WAR". Moim zdaniem, od strony technicznej, to najgorszy "Total War". Poza tym waga rozczarowania jest tym większa, że ta seria zawsze prezentowała na prawdę wysoki, poziom zarówno od strony technicznej jak i tematycznej. Dodatkowo "Total War" jest jedną z moich ulubionych serii, czekałem na "Empire" ze świerzbiącymi paluchami. Nie spodziewałem się, że Creative Assembly wypuści takiego gniota, przecież to jest żałosne, że fani w/w tytułu czekają na kolejny patch niczym więzień na amnestię...

Oczywiście sam pomysł gry świetny - XVIIIw., powszechne zastosowanie broni palnej, nowe trendy w filozofii, kulturze itp. Jednak te argumenty bledną przy powalającym działaniu tej gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...