Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Po wyjściu Wieśka 3 nie czekam w tym roku już na żadną grę, ale jestem ciekawy jakie oceny zbierze Star Wars: Battlefront. W 2016 liczę na premierę nowego Mass Effecta i oczywiście Mafii 3, ale na te gry bądź co bądź bedę już musiał dokonać upgrade'u kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolie po wyjściu Wieśka na szczęście nadal mam gry, na które czekam z niecierpliwością. Deus Ex Mankind Divided oraz Tides of Numenera. Staram się nie kupować gier na premierze, ale tutaj zastanawiam się może nawet nad preorderem. Z uwagą śledzę także losy Fallouta 4, ale on musi wyraźnie stanieć, bo 200 zł za PCtową grę na premierze to dla mnie zdecydowanie za dużo confused_prosty.gif Dodatkowo jestem ciekaw XCOM 2 oraz ostatniego dodatku do StarCrafta.

Myślałem, że tych gier jest mniej, ale jak teraz myślę i wymieniam to jednak trochę się tego uzbierało tongue_prosty.gif A starałem się wymieniać gry, które swoje premiery mają w tym roku lub na początku przyszłego, a jest przecież jeszcze np. nowy Mass Effect..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiele osób czekam na Fallouta 4. Jak kolega wyżej XCOM 2. Z gier mniej popularnych czekam na GRIP. Duchowego następcę gier Rollcage. Dawno temu było w CD-Action demko Rollcage Stage 2, które niesamowicie mi się podobało. Jakiś czas temu przypomniałem sobie o tej grze ale niestety próżno było szukać jej na steamie. Na szczęście trafiłem na ten projekt, który mam nadzieje już niedługo będzie dostępny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie oczekuję na Divinity: Grzech Pierworodny w edycji rozszerzonej.

Chciałbym zapytać czy wiadomo coś odnośnie PCtowej wersji pudełkowej edycji rozszerzonej? Jestem posiadaczem podstawki i nie ukrywam, że pobieranie dodatkowej zawartości (a zapewne będzie ona sporo ważyła) przy słabym łączu internetowym trochę mnie nie urządza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam (na razie) tylko na gradaptację Attack On Titan - ten gameplay z Gamescon

Na wersję PC raczej nie ma co liczyć, nie? Ja najbardziej czekam teraz na drugi dodatek do wiedźmina, i mimo braku Wii U, czekam na nową zeldę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wybiegam w przyszłość bowiem, namiętnie czekam na miesiąc Marzec gdzie z dniem 18 Marca wyjdzie w butach Uncharted 4: Kres złodzieja, dodatkowo zapomniałam o grze, która po prostu bawiła mnie widząc na Yt. Jak inni nią grają a mnie na nią nie było stać... Czyli Far Cry Primal ( FPS) PC.. Plus gry z " I Kwartału "

1. Deus Ex: Mankind Divided czy chociażby FinaFantasy VI (RPG) tongue_prosty.gif

I Także poczekam sobie do 24 Maja na Mirror's Edge : Catalyst tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najbardziej czekam na dodatek do Wiedźmina 3 Dziki Gon czyli Krew i Wino i wiąże sobie z nim dość spore nadzieję.

Na drugim miejscu jest Rise of the Tomb Raider, na którego czekam i trochę jestem zły że wersja PC będzie dopiero w Kwietniewu 2016.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...