Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Ja to najbardziej czekam (i się nie doczekam) na Enemy Territory 2. Z ET spędziłem wieeeele miłych godzin przez dobrych kilka lat, ale na kontynuacje raczej nie ma co liczyć.

A tak poza tym to oczekuję niecierpliwie zwieńczenia trylogii Mass Effect, nowego Battlefield, Dead Island, no i trochę na Rage :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gier, które naprawdę chciałbym jak najszybciej zobaczyć na swojej półce, mogę wymienić:

1. Batman: Arkham City - Jedynkę przeszedłem trzy razy i stwierdzam, że jest to gra mistrzowska. Chcę kontynuację!!! :biggrin:

2. Assassin's Creed: Revelations - Jako że jestem fanem serii, to i tej produkcji nie mogę ominąć. Powinienem jeszcze tylko dokupić pierwszą część, w którą co prawda grałem i ukończyłem, ale gierkę pożyczył mi kumpel.

3. Trine 2 - Pierwsza część mnie urzekła, zarobiła również dzięki mojemu portfelowi, a więc z niecierpliwością wyczekuję kontynuacji. I oby się znów udał świetny co-op :smile:

Na PC to chyba tyle. Moja wyczekiwana trójka na podium. Nad resztą gier na razie nie myślę, ponieważ: po pierwsze, mój komputer już nie ten co dawniej i chociaż gry ruszają na wysokich, to wiem, że niedługo już tak różowo nie będzie. A z tego też powodu kupiłem PS3 (i to po drugie), a więc będę się teraz starał głównie uzupełniać kolekcję o produkcje konsolowe. Jakby co, tutaj lista (i to nie znaczy, że od razu kupię wszystkie z wymienionych gier, tylko po prostu te mnie w ogóle interesują), a obok tych najważniejszych znaczek :ok::

- 50 Cent: Blood on the Sand

- Battlefield 1943

- Battlefield: Bad Company :ok:

- Castlevania: Lords of Shadow :ok:

- Demon's Souls

- Enslaved: Odyssey to the West :ok:

- Fight Night Champion

- Heavy Rain :ok:

- InFamous :ok:

- InFamous 2 :ok:

- Just Cause 2 :ok:

- Killzone 2 :ok:

- Killzone 3 :ok:

- L.A. Noire :ok:

- MAG

- NHL 11 (lub poprzednie)

- Red Dead Redemption :ok:

- RDR: Undead Nightmare :ok:

- Resistance: Fall of Man :ok:

- Resistance 2 :ok:

- Resistance 3 :ok:

- (Super) Street Fighter 4

- Uncharted: Drake's Fortune :ok:

- Uncharted 2: Among Thieves :ok:

- Uncharted 3: Drake's Deception :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z niecierpliwością czekam na:

- Wiedźmina 3 (ale bardziej na update komputera żeby 2 poszła ładnie...)

- Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu (Wolę polski tytuł, dla mnie najbardziej oczekiwana gra roku, jeśli będzie połączeniem realizmu z poprzedniej części, świetnej kampanii, która jest nowością i oby okazała się dobra z fajną linią fabularną a nie po prostu walką na mapach z MP z botami... No i ładnej grafiki na minimalnych/średnich bo raczej tylko na takich gra mi pójdzie, chyba że będzie dobrze zoptymalizowana)

- Red Orchestra 2: Rising Storm (Dodatek bardziej chyba niż podstawka mnie porusza. Uwielbiam walki na Pacyfiku w czasie II Wojny, a że gier traktujących o tym jest jak na lekarstwo powitam ją z otwartymi ramionami o ile będzie darmowa albo tania)

- Battlefield 3 (Seria Battlefield jest porządna, trzeba przyznać. Ma większe zaufanie u mnie niż Cod, z którym dzieją się złe rzeczy. Płacenie za patch z kilkoma mapkami, brak odświeżenia serii, no i dużo innych błędów. Zatem czekam, bo gra zapowiada się bardzo dobrze szczególnie grafika i animacje na polu walki. No i slinik zniszczeń)

- Lego Władca Pierścieni (Wiem, tej gry w ogóle nie zapowiedziano, ale czułbym się fajnie, z możliwością zobaczenia świata mistrza Tolkiena w wersji lego i z tym fajnym humorem właściwym dla klocków)

To chyba tyle, z tych ważniejszych. Mam tylko gorącą nadzieję, że Bohaterowie Stalingradu będą grą świetną, choć nie podoba mi się kilka rozwiązań twórców (i cena :( myślałem że będzie podobna do 1 części, albo w okolicach 50, 60 zł).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- FM 2012 bo 10 wg mnie był genialny, a 11 jakoś do siebie nie przekonał.

- SW TOR- bo to w końcu MMO o Jedi;D no i mógłbym zacząć w końcu grać w jakieś MMO nie po wydaniu 5464412524 dodatków gdy wszyscy znają już wszystko i się nim nudzą.

- Darksiders 2- usłyszałem o tym projekcie z zapowiedzi CDA, nie grałem jeszcze w jedynkę, ale jeśli ta, no na razie nie, ale wkrótce mam nadzieje, seria jest tak dobra, to ja bardzo czekam na dwójkę:)

EDIT: @tymikolo: dzięki, uchronileś mnie od popełnienia grzechu ciężkiego, no oczywiście żłe na Arkham City też czekam, tak samo zaliczyłem Azyl i byl genialny wg mnie.

BTW Joker to mój idol, w końcu zamiast zła, bezinteresownie można czynić i dobro:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo: SKYRIM.

To w zasadzie tytuł, na który czekam najbardziej i on sam wystarczy. Na upartego można jeszcze powiedzieć, że czekam na FF XIV oraz Arcanię na PS3, chętnie też spróbuję SW:TOR.

Tak naprawdę jednak czekam na wielką grę RPG. Taką, która będzie na kilometr śmierdziała tym najszlachetniejszym, papierowym RPG, grę ogromną i oferującą graczowi ogromne możliwości. Grę o ogromnym, nie widzianym jeszcze rozmachu. Czekam na arcydzieło gatunku.

Najlepiej w oparciu o WFRP - za taką grę oddałbym duszę bez gadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością ostatni numer CD-A zmienił wielce moje oczekiwania w temacie nadchodzących tytułów. Rzecz jasna zawsze na pierwszym miejscu, mego osobistego rankingu niezmiennie pozostanie trzecia część wyśmienitego "Diabełka". Jeszcze tydzień temu (aż dziw) była to jedyna produkcja, na którą czekałem. Po zakończonej lekturze aktualnego "Akszyna" do mej skromnej listy z pewnością dopisać mogę: Carrier Command: Gaea Mission oraz jako wielki fan gier MMO - Guild Wars 2. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam dużych wymagań. Nie chcę gwiazdki z nieba, ani jednorożca. Od kilku lat czekam na jakąkolwiek informację o rozpoczęciu prac nad Jedi Knight IV.

Gram w JK2 od 2002 roku i boli mnie polityka LucasArts. Wolą wypuszczać zrąbane gry typu LEGO i oparte na Nowej Trylogii zamiast odświeżyć takie nieśmiertelne tytuły jak właśnie Jedi Knight, Rogue Squadron, X-Wing Alliance.

Także moje pierwsze życzenie to JK IV. Drugie, nieco skromniejsze, to ten sam styl walki na miecze świetlne, co w JK2 i JA.

Czy chcę tak wiele?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Red Orchestra 2 - już niedługo! :wub:

- Torchlight 2 - już niedługo! :wub:

- GR: Future Soldier

- Borderlands 2

- Modern Warfare 3

- Battlefield 3 (tyle że to ma mało wspólnego z BF'em, bardziej z BC, no ale trudno ;p)

- DE: Human Revolution

- M&M Heroes VI - mam dziwne przeczucie, że gra będzie tak samo skopana, jak Disciples III

- Dead Island

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...