Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Ja również nie widzę sensu proszenia o bana poza jedną sytuacją - kiedy naprawdę nie możesz/nie powinieneś odwiedzać forum a nie masz wystarczającej 'siły woli' by odpuścić. Powody? Bo ja wiem... studia, matura, praca, temu podobne. W przeciwnym wypadku co za problem przestać udzielać się w miejscu, które już nas nie interesuje? Przecież ban do tego niepotrzebny.

No chyba, że ktoś chce wywrzeć wrażenie typu 'Patrzcie! Odchodzę stąd! Niech wam będzie przykro i głupio!'. Na coś takiego mogę po pierwsze zaśmiać się, a po drugie stwierdzić, że takie przypadki też już się zdarzały. A co tym osiągnęli? Nic poza pokazaniem, że nikt już o nich nie pamięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem, ale od czasu do czasu pojawiają się takie prośby.

Niektórzy w ten sposób demonstrują swoje niezadowolenie wobec decyzji moderatorów i otaczającego ich świata. Takich foch. Niektórzy proszą o kasację postów, a potem wracają, tylko po to, by pozbyć się %. Najlepsze w tym, że taką osobę bardzo łatwo namierzyć i powiązać z danymi z bazy, także nie opłaca się kombinować.

necroposting

Pojęcie szerokie.

Zamkniemy temat problemu dotyczącego gry X, ale po roku np. wychodzi patch/łatka do gry/system usuwająca dany problem. I co wtedy? Mamy patrzeć na daty? Archiwizacja tematów występuję, ale rzadko i to zazwyczaj na większą skalę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na coś takiego mogę po pierwsze zaśmiać się, a po drugie stwierdzić, że takie przypadki też już się zdarzały.

Najśmieszniejsze jest to, że osoby, które odchodziły najbardziej szumnie zwykle po jakimś czasie wracały. Jak ktoś chce odejść, bo mu się forum nie podoba zwykle przestaje pisać i go nie ma. Prośby o bana (publiczne) to zwykle wyraz dziwnie pojmowanego "buntu" i chęć zwrócenia na siebie uwagi. Zwykle kompletnie zbyteczna, bo i tak nikt się takimi pokazówkami nie przejmuje.

Czasem jeszcze są osoby, które w ten sposób chcą sobie "wyzerować" licznik ostrzeżeń. Tylko, że one prędzej czy później wpadną i zostaną im wrócone te ostrzeżenia. Może być tak, że im się uzbiera więcej i wtedy będzie ban. No i oczywiście im częściej będą wracały, tym ostrzej będą tępione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Reminded - to napisz, a nie marudzisz. Tylko pamiętaj, że nie jesteśmy Twoimi niańkami, więc dobrze się namyśl. Jeśli zdecydujesz się na usunięcie konta, potem wrócisz i znów będziesz tego chciał, to admin przestanie Cię traktować poważnie... Przynajmniej ja bym przestał.

PS - Żeby nie było tak jak z grami z gazet. Przed urlopem CiXa pisałeś, żeby ich nie zamieszczać w temacie z kolekcjami, a potem stałeś się ich wielkim miłośnikiem. Zdecyduj się na jakiś porządny autorytet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

I właśnie dlatego chcę usuwać konto. Wyjaśniłem wszystko i jakiś mod mi cały post usunął. Ze złości nie mam ochoty nikomu nic tłumaczyć. Zresztą mam naukę i nie chcę sobie zawracać głowy wchodzeniem na FA. To samo było z facebookiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany julek ale macie problemy... Myślę, że bez fotek kolekcjonerki Cartelu jakoś dożyjemy do nowego roku... Z tym "auto banem" to też niezłe jaja. Nie chcesz się tu udzielać? To nie wchodź / nie pisz.

Mam natomiast takie pytanie: czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad wewnętrznym, forumowym czatem? Wiecie, taki "shout box" jaki funkcjonuje choćby na actionmag.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany julek ale macie problemy... Myślę, że bez fotek kolekcjonerki Cartelu jakoś dożyjemy do nowego roku... Z tym "auto banem" to też niezłe jaja. Nie chcesz się tu udzielać? To nie wchodź / nie pisz.

Wyjaśniałem czemu chciałem bana, więc wpierw przeczytaj wcześniejsze posty, a potem się kłóć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reminded

To co napisałem wynikało właśnie z przeczytania wcześniejszych postów - bynajmniej nie miało być zaczątkiem kłótni a wyrażeniem własnego zdania. Poza tym nie mam w zwyczaju kłócić się o totalne bzdety. Z moje strony EOT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolwut po kiego grzyba prosić o bana? Zamiast po prostu zostawić to forum i zająć się czymś innym prosić o baniaka a potem skomleć, że chce się wrócić? IMO bezsens, a tłumaczenia, że nie mam wystarczająco silnej woli by przestać tu zaglądać i pisać są... hmm cóż, co najmniej dziwne. Skoro tak to ciekawe jak osobie, która tak mówi starcza woli by wyłączyć komputer O.o?

Ale zajrzałem tu głównie po to by zadać pytanie. Jak wszystkim wiadomo na tym forum (i nie tylko) nie wolno przeklinać. Ale czy tyczy to się tylko naszego polskiego języka czy również obcych? Przykładowo czy jeśli ktoś napisze '[beeep]' to czy jest to traktowane jak kur... (wszyscy wiedzą co dalej). Więc jak to jest?

O to cenzura działa i na to słowo? Ciekawe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...