Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Nie wiem jakie jest według Ciebie pierwotne znaczenie. :) Swastyka pojawiała się w wielu miejscach na naszym globie wiele tysięcy lat temu i tamte znaczenia raczej nie są zakazane na forum (no chyba, że jest tam jakieś znaczenie, które jest z natury swej złe, to wtedy można dyskutować, ale ja takiego nie znam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruczek11 -> Po pierwsze, notki widzimy tylko my i ty, więc dopóki nie będziesz trąbił na prawo i lewo o tym, co masz w swojej 'teczce', wszyscy cię będą postrzegać tylko według tego jak piszesz.

Ja nie mam nic do ukrycia - błędy zdarzają się każdemu i każdy może mieć o mnie jakieś tam zdanie. Moją kartoteką chyba nikogo nie uraziłem. No może tych, którzy wycinali moje wielgachne sygnatury :P W moim poprzednim poście chodziło mi głównie o moderatorów, którzy mogą mieć złe zdanie, jeśli będą oceniać mnie po takich notkach.

A teraz już się zamykam, a rady cioci wezmę sobie głęboko do serca :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na blogach wulgaryzmy są dopuszczalne, a tutaj nawet nie wiemy czy to jest prawdziwa osoba - nie ma podanych danych osobowych ani ewentualnego nicka. Takie słowa świadczą tylko o poziomie właściciela bloga i to powinno byc dla niego wystarczającą karą w tej sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wróciłem i jak widzę bardzo za mną tęskniliście. Mam pytanie. Czy mógłbym w dziale "O nas" założyć temat w którym użytkownicy wstawialiby jakieś fajne, zabawne zdjęcia ze sobą w roli głównej. Chodzi o taki temat z przebierankami, że się tak wyrażę... Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę pozawracać gitarę/donieść/bezczelnie nakablować/ponarzekać/ (niepotrzebne skreślć) na "interwencję" MSainta w temacie o Nichijou. Stwierdził, że ilość wideło w poście jest za duża, po czym wziął i wywalił wszystkie, uprzejmie zostawiając notkę "wstaw je sobie jako linki". Wszystko fajnie, pięknie, tylko że znalezienie tych rzeczy w znośnej jakości zajęło m trochę bardzo sporo czasu, a *dzięki* moderatorowi cały ten wysiłek a poszedł się bujać, bo nie mógł poświęcić kilku sekund i pofatygować się na skopiowanie tagów jutuba i, przykładowo, wysłanie mi ich na pw.

Serdeczne dzięki, następnym razem poproszę trochę mniej nadgorliwości i więcej poszanowania cudzej pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja jednak założę ten temat bo w czasie szkolnym raczej będzie trudno szukać chętnych na głosowanie. Tak to przynajmniej od razu będzie widać kto będzie chciał się w to bawić.

Nie, najpierw znajdź chętnych, potem założymy temat. I tych chętnych musi być raczej sporo, bo jak będzie w kółko jedna osoba pisała, to temat wyleci. Mi się on nie podoba, bo to jest forum dyskusyjne, poza tym możesz się tym pochwalić w FoS. Nie podobają mi się jednostrzałowe tematy typu top 10 ulubionych serów, pochwal się swoją kolekcją papiero toaletowego (choć tutaj możliwości dyskusji są większe) i wątpię by było wielu chętnych do proponowanego przez Ciebie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. I wie ktoś może czemu ciągle mi albo 2 razy to samo w 1 poście wyskakuje albo 2 posty się pojawiają, wcześniej tak nie miałem?

Musiałeś wysłać posta dwa razy. A wynika to pewnie z tego, że forum ostatnio chrupie, w związku z czym w wyniku opóźnień dwa razy klikasz "wyślij".

Z cenzurą nic się nie da zrobić, bo to wina osób bluzgających, a nie administracji forum. W zacytowanym wyrazie pojawił się po prostu zakazany ciąg liter :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...