Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Aktualnie bawimy się póki jest darmowy weekend Don't Starve.

Warface posiadamy spróbujemy ponownie się wciągnąć.

War Rock świetna gra, ale martwa od cheaterów.

I mam jeszcze jedno pytanie.

Warto kupować nowego Starcrafta?

Czy to głównie kampania czy w multi też dużo osób gra i czy jest taka chęć gra w multi jak w pamiętnym Warcrafcie 3 Frozen Throne ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Poszukuje jakiejś gry na PS4, z otwartym światem jakaś fabuła, zadania poboczne, coś do znalezienia, takie granie w weekendowe wieczory po 2 godzinki. Pomyślałem o AC Unity. Słyszałem że w wersji na PC podobna jest (była ? ) tragedia z gameplayem ale na konsolach już grało sie przyjemnie. Miał ktoś stycznosć z tym tytułem w wersji na PS4 ? Ile godzin tak mniej więcej zajmie ukończenie całej rozgrywki z jakimiś zadankami pobocznymi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chcę sobie kupić na Boże Narodzenie grę, ale mam dylemat jaką. Jestem rozdarty pomiędzy Divinity Original Sin, a MGS V The Phantom Pain. Ostatnio strasznie mnie wciągnęło Divinity II Ego Dragonic. W MGS grałem tylko w Twin Snakes na emulatorze. Też mnie strasznie wciągnęło. Nie mam pojęcia co wybrać :) Ktoś doradzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGS: Twin Snakes i MGS V to dwie całkiem różne gry. Ich gameplay różni się znacznie. Jeśli jednak podobał Ci się świat MGS i jego fabuła może spróbować ograć demo, czyli MGS: Ground Zeroes.

Moim zdaniem lepszym wyborem dla ciebie byłby Divinity, aczkolwiek polecam Wiedźmina 3, który zapewni Ci zabawy na wiele godzin (ja mam ograne około 100).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię gry strategiczno-ekonomiczne polegające na budowaniu miast, cywilizacji. Chciałbym kupić grę o tej tematyce w klimatach kosmosu. Szukam czegoś naprawdę dobrego. Lubię Cities Skylines oraz CIV 4 i w miarę Anno 2070. Zastanawiam się nad jednym z poniższych tytułów:

Galactic civilizations III

Endless space

anno 2205

Sid M. Beyond galactic CIV

Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Scorpix dla Wiedźmina 3 specjalnie nowy komputer kupiłem :) To moja ulubiona (i znienawidzona) gra, tak jak książki ze świata wiedźmina to moja ulubiona (i jeszcze bardziej znienawidzona) seria książek. Nie mam jeszcze Serc z Kamienia, ale kupię dopiero jak wyjdzie i drugi dodatek. Chodzi mi konkretnie o te dwie gry co podałem. Inne nie wchodzą w grę. A Ground Zeroes sobie najwyżej na mikołajki kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co lubisz. Battlefield jest swietny i bardziej realistyczny od wymienionych przez Ciebie tytulow, ale najlepiej gra sie w niego z kumplami, bo zgranie miedzy graczami odgrywa w produkcji DICE duzo wieksza role niz w innych strzelankach. COD to tradycyjna zrecznosciowa zabawa w berka strzelanego na krotkim dystansie, w ktorej liczy sie przede wszystkim refleks. Niby to tez jes druzynowa gra multi, ale naprawde dobry gracz jest w stanie zdominowac i wygrac dla swojej druzyny caly mecz jesli tylko reszta teamu mu w tym nie przeszkadza. Titanfall to takze szybka i czysto zrecznosciowa, ale z przyjemna modyfikacja zasad gry w postaci robotow. Ogralem je wszystkie i prawde mowiac kazdy z tych tytulow wart jest uwagi i gra sie w nie inaczej. Jesli jestes nastawiony na szybka rozwalke w krotkich, ale bardzo intensywnych meczach, to bierz COD. Jesli wolisz troche wiekszy realizm, dluzsze mecze, mnostwo broni i pojazdow, ale tez i wiecej przestojow, to wybierz BF. Natomiast jesli interesuje Cie troche parkour, dynamiczna akcja, zmiana perspektywy na pole bitwy i nie przeszkadza Ci to, ze grajac przeciw innym graczom wielu napotkanych przeciwnikow bedzie i tak botami, to bierz Titanfalla. No chyba, ze chcesz wziac tez inne tytuly pod uwage - tu warte uwagi sa m.in. bardziej realistyczne od BF produkcje typu ARMA i Red Orchestra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Titanfalla. Jest to coś świeższego od CoDa. Balans jest naprawdę niezły, a parkour przyjemny. Niestety zawartość niezbyt imponująca. Za to Season Pass i wszystkie 4 DLC są już za free, o ile się nie myle. Mecz nadal nie tak trudno znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, z racji tego, że niedługo Święta poszukuję pomysłu na prezent. Chodzi mi o gry sandboxowe, z masą rzeczy do robienia poza wątkiem głównym. To czy to będzie strzelanka czy raczej cRPG nie ma znaczenia. Fajnie by było, żeby cena nie przekroczyła 100 zł. Wiedźminy zaliczone, TES od Morrowinda do Skyrima również, seria Risen, FarCry 3. W oko wpadły mi dwa tytuły, które trochę rozczarowały: Unity i Watch Dogs. Polecacie, nie polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki może być lepszy sandbox niż GTA V? No ale jego ceny to około 150 zł. Do stówki będzie Dying Light, jeśli podobał ci się FC3 - Far Cry 4, Mad Max, Cień Mordoru, zbugowany Batman Arkham Knight, Saints Row IV, Fallout 4 (nowość więc cena 3-cyfrowa).

A co do twoich typów: Unity różni się od innych Assassynów tym, że jest bardziej zabugowany :) Po za tym to po prostu AC. Może lepiej wziąć starszego i tańszego Black Flaga?

Watch Dogs miał zrewolucionizować gaming, a wyszło przeciętnie. I to jego główny zarzut. Tak to do pogrania.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dying Light odpada, Cień Mordoru, SR II-IV, Black Flag posiadam. Jeżeli chodzi o FC4 to wolę poczekać aż spadnie z ceny. Nie uśmiecha mi się płacić za coś, co bardzo zbliżone jest do poprzedniej części. Mad Max mogę rozważyć, ale to raczej nie moje klimaty. Może przyoszczędzę trochę więcej i po prostu dopłacę do GTA lub Fallouta 4.

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perun, jak by sie dalo to bym dozbieral do GTA V bo naprawde warto! Swietna kampnia, nie wiem jak tryb multiplayer, bo w niego nie gralem, ale dla samej fabuly jak najbardziej warto kupic. Fallout 4 ma srednie receznje, ale jesli przykmnie sie oko na jego minusy to mozna czeprac satysfakcje (ciagle ja odczuwam po 27h). Co do dlugosci to wiadomo, ze F4 starczy na dluzej, nizli GTA V, no chyba ze w tej drugiej bedziesz w multi gral.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie zastanawiam się nad kupnem edycji Dragon Age Game of the year na amazonie bo jest promocja i można kupić w cenie 36 dolarów. Tylko pytanie. Czy z kluczem dostanę zarówno polską wersję?

A i patrzę nawet na amazonie w UK jest taniej bo jest to koszt 25 funtów ;/ Na polskim originie kosztuje 200 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie sa promocje, bo przez tydzien trwa wyprzedaz w zwiazku z Czarnym Piatkiem w USA. Jednak co do wersji jezykowej gry nie jestem w stanie Ci odpowiedziec. Mozliwe, ze klucz jest tylko do wersji angielskiej, przeznaczonej na rynek amerykanski/brytyjski. Najpewniej byloby wyslac maila do supportu Origina i zapytac ich o to bezposrednio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...