Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Grałem w EA MMA i całkiem przyjemna była, więc jeśli zaopatrzysz się w nią to raczej powinieneś się dobrze bawić. No ale czytając po necie (bo samemu nie grałem) UFC jest podobno lepsza. Przede wszystkim ma licencje na tę najsławniejszą amerykańską federację, wraz z zawodnikami. I myślę że ona będzie lepszym wyborem.

Co ciekawe po upadku THQ prawa przejęło właśnie EA, ale ich pierwsza odsłona wyszła jedynie na nową generację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,po ograniu crysisa i zabieraniu się powoli do red dead redemption naszła mnie ochota na rpga.

Szukam czegoś w stylu half fantasy ?

Nie wiem czy istnieje takie stwierdzenie chodzi mi o nie taki całkiem czarny świat i nie taki całkiem biały.

Najlepiej kontrastowy tu jest super tam jest źle itp

Najchętniej wziąłbym klimaty słowiańskie, aczkolwiek nie ma to tu tak dużego znaczenia.

Z klimatów słowiańskich to znam tylko naszego kochanego Wiedźmaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, doradźcie mi mam spory dylemat, otóż mam do wyboru kupno Far Cry 4 już teraz, lub poczekanie na premiery AC Syndicate na PC i Fallouta 4. I właśnie tutaj rodzi się moje pytanie, czy warto kupować Far Cry 4 czy też lepiej wybrać coś z tych dwóch listopadowych nowości ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli grales w Far Cry 3, to czworka jest praktycznie tym samym z kosmetycznymi zmianami. Wiecej, ale niekoniecznie lepiej tego samego. Moim zdaniem lepiej jest zainteresowac sie Falloutem 4 i ewentualnie AC Syndicate (choc tutaj bym sie wstrzymal do momentu ukazania sie przynajmniej kilkunastu recenzji, bo choc miejsce i czas akcji nowego Asasyna jest ciekawe, to po wtopie jaka okazalo sie byc Unity lepiej nie rzucac sie w ciemno na kolejna odslone serii).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nietypowe ale szukam jakieś fajnej gry do grania we dwóch na jednym sprzęcie i najlepiej aby wykorzystywała tylko zintegrowanego Intel HD 4600, żeby laptop za szybko nie tracił na baterii. Możecie też polecić jakąś grę dla jednej osoby i także te same wymagania. Dobrze gdyby nie trzeba do tego myszki, a starczyła klawiatura i touchpad.

@Bale

Ja przeciwnie do kolegi, singla nie grałem ale w multi jest wiele zabawy jeśli masz z kim grać.

Edytowano przez ANONIMOWY321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun Ostatnio jak byłem w Empikach i Mediach to cena była 80-100 zł, na necie znalazłem za 55, wiec 4 dyszki to dobra cena moim zdaniem. A długość gry pojedynczego przejścia może nie jest specjalna, ok 10 godzin, ale masz 3 klasy którymi się dość różnie gra i new game +

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...