Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Nie no Tesu nie przesadzaj. Ja z kolei jako wieloletni fan Battlefieldów polecę nowego CoDa. Słowo klucz w przypadku Battlefronta - nijakie. Po paru godzinach się nudzi i nie da się z tym nic zrobić. Tyle, że ja w nowego CoDa nie grałem (Tesu chyba też nie), w Battlefronta już tak. Mam rozegrane w nim z 14 - 16h i najzwyczajniej w świecie nie chce mi się do niego wracać. Black Opsy 3 ogram przez święta to się podzielę wrażeniami i wydam ostateczny werdykt, ale coś czuję, że Battlefront się nie obroni.

EDIT: Ups nie doczytałem poprzedniego posta. Jednak Tesu ograł BO3, zwracam honor. Zasugerowałem się tym, że pisałeś kiedyś, że nie będziesz kupował, bo po AW nie chcesz wracać do egzoszkieletów :)

Edytowano przez MayoneS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MayonesS

Ja z kolei nabilem w Battlefroncie juz prawie 60h i wciaz nie mam go dosc. Owszem, bronie mam wszystkie odblokowane, dodatki rowniez, ale gram w niego dla tych filmowych wymian ognia z blasterow, bo najzwyczajniej w swiecie daja mi sporo funu. A ze zazwyczaj idzie mi tez w nim calkiem niezle, to tym lepiej mi sie w niego gra. Black Opsa 3 nie planowalem kupowac, ale dostalem juz jako prezent swiateczny, a darowanemu koniowi... U siebie na kompie nie mam go jeszcze co prawda zainstalowanego, ale korzystam z tego, ze w pracy w pokoju uciech nowy Blops jest dostepny i na przerwach sobie w niego pykam.

Nie moge sie tez zgodzic z okreslaniem Battlefronta slowem "nijaki" - dla mnie to taki odpowiednik COD w realiach Star Warsow, przemawia do mnie zdecydowanie bardziej niz wymyslone na nowa i osadzone w przyszlosci klimaty z Ghosts, AW czy Blops 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry z otwartym światem. Ważne by można było kupić ją na Steamie.

Gry, w które grałem lub mi się nie podobają:

-seria Wiedźmina,

-seria Far Cry'a,

-GTA IV/V,

-Watch_Dogs,

-DayZ,

-seria TES,

-The Forest,

-H1Z1,

-Just Cause 2,

-Fallouty,

-Saints Rów 2, 3,

-Sacred 2,

-M&B.

Obojętny jest mi gatunek. Wolałbym grę singleplayerową, chociaż multiplayer mi nie będzie bardzo przeszkadzał.

Myślałem nad Mad Maxem, czy jest warty uwagi?

Edytowano przez Happy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mad Maxa nie grałem, ale warty uwagi na pewno jest Mount & Blade. Dobrym RPGiem z otwartym światem jest też Divinity II. Można dostać na steamie antologię (trzy części w tym wspomniane Divinity II). Ja zakupiłem na promocji za 20 zł. Może Sacred 2? Też fajny, też otwarty świat. Ewentualnie Tomb Raider, albo Batman Arkham City. Mógłbyś jeszcze pomyśleć nad serią Assasin's Creed. To tyle ode mnie. Sporo tego, ale może ci się spodoba coś ? smile_prosty.gif

EDIT: Jak coś, to sprecyzuj co ci się nie podoba z wymienionych przez ciebie pozycji, może łatwiej będzie ci coś polecić smile_prosty.gif

Edytowano przez R4G3ST3K
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o AC, Sacredzie 2 i M&B (w nie też grałem smile_prosty.gif), w AC grałem od "jedynki" do "czwórki" pomijając Liberation. Czy warto kupywać AC Pack na Steamie (AC:Rogue i Unity) jesli bedzie na zniżce świątecznej?

EDIT: Nie zbyt pasują mi klimaty super bohaterów, a do Tomb Raidera nigdy mnie nie ciągnęło.

Edytowano przez Happy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lemiru: Grałem w sr 2 (którego nie polubiłem) i sr3 (bardzo mi się podobało).

Czy czwórka poza dodaniem supermocy + nowej fabuły, wprowadza cos bardziej ciekawego? Pytam, ponieważ nie chciałbym się szybko znudzić. Chciałbym żeby to nie była gra którą odłożę po 10-15 h.

EDIT: SR 4 jest teraz za około 4,50 na steamie.

EDIT 2: A co myślicie o pre-orderowaniu The Division?

Edytowano przez Happy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Happy

Pre-orderowanie tytulu, ktory ma miec swoja premiere za ponad trzy miesiace, o ktorym wciaz nie wszystko wiadomo i ktory nie jest kolejna odslona sprawdzonej serii, ale zupelnie nowa marka, jest moim zdaniem slabym pomyslem. Watch Dogs (tez od Ubi) takze mialo byc super-hiper-swietnym nowym tytulem, a po premierze okazalo sie, ze finalna gra niezbyt odpowiadala zapowiedziom przedpremierowym. Generalnie lepiej jest poczekac do pierwszych kilku recenzji niz kupowac kota w worku, jakim obecnie The Division jest.

@DDzu

Serie Trine, Torchlight, Divinity: Original Sin, Dungeon Defenders, Orcs Must Die, Spiral Knights no i oczywiscie Diablo 3 umozliwiaja gre w co-opie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Happy Co do pre-ordera podpisuję się pod tym co powiedział Tesu. Pre-order nie ma sensu, płacisz pełną cenę za niewiadomo co, a w zamian dostajesz jakieś szitowe dodatki, w rodzaju skórki do broni czy innej bezużytecznej pierdoly.

A z Saint's Row miałem podobnie do ciebie - od 2 się odbiłem, 3 bardzo mi się podobała, a 4 to teraz jedna z moich ulubionych gier. Po prostu jest bardzo przyjemna i daje sporo funu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę może coś ciekawego będzie na świątecznych zniżkach na Steamie.

A co z Just Cause 3? Grał ktoś?

A co do The Division - nie długo ma być zamknięta beta, więc może dowiemy się nieco więcej o tym.

Dzięki.

EDIT: A co z MGS V Phantom Pain? Nigdy nie grałem w poprzednie tytuły. Czy są one silnie powiązane fabularnie?

Edytowano przez Happy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czekać na promocję Shovel Knighta (w którego BARDZO chcę zagrać), czy lepiej kupić na razie Freedom Planet za 9,5 ojro? Może jakąś inną platformówkę w tym stylu znacie?

EDIT: Nieważne, właśnie pokazała mi się informacja o przecenionym Shovel Knightcie. :) Problem sam się rozwiązał.

@Happy MGS jest powiązany, ale z tego co wiem to raz, że wszystko jest ładnie wytłumaczone w zdobywanych nagraniach, a 2 że fabuła gry opowiada o czymś jakby oddzielnym. Możesz ewentualnie przeczytać jakieś streszczenia fabuły, ale powinieneś dać sobie bez nich radę :) Jak coś więcej o tej grze chcesz usłyszeć to odsyłam do recenzji Quaza:

I arhn.eu:

Edytowano przez R4G3ST3K
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu Dzięki za odpowiedź, Torchlight'a i Diablo 3 już ze znajomym ograłem (powinienem o tym wspomnieć... :/ my bad ), jakoś nie jesteśmy przekonani do takich gier ala tower defence (Dungeon Defenders, Orc Must Die), gotów jestem zaryzykować Spiral Knights (ponieważ F2P), interesujące jest Divinity: Original Sin, a także ta seria Trine (przy tym pochłonęła mnie ciekawość, bo takie 2,5 D nie graliśmy jeszcze).

Jeszcze się podpytam: Czy warto zainteresować się Blood Knights? I co powiecie na Lara Croft and the Temple of Osiris? Grałem w Lara Croft and the Guardian of Light ze znajomym (szczerze mówiąc, zbugowany coop dał nam ubaw po pachy, ale nigdy nie były to bugi uniemożliwiające kontynuowanie rozgrywki), ale porównując oceny tych "Larów Croftów" zastanawiam się czy warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś spoko gierki typu survival.

Wolałbym te nastawione na single z multi jako dodatkiem.

Tak przeszukując internet spodobała mi się Subnautica tylko podobno twórcy opuścili ją trochę (prawda to ?)

Jestem otwarty też na inne propozycje i prosiłbym o mini reckę Dont starve: Shipwrecked.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto, a jeśli masz znajomych to tym bardziej. Świetna gierka. :)

@majorpol Rocketa rozumiem, że masz? Ja dla zabicia czasu gram w Cities: Skylines albo w piątą Cywilizację. Ostatnio też wciągnął mnie SW:KOTOR, ale to już chyba nie ta kategoria gier.

@Brox Dying Light.

Edytowano przez Glockens
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje,wypróbuje gry bo słyszałem o nich a nigdy impulsu nie miałem, żeby w nie zagrać.

Teraz został tylko problem tej subnautic'i, podoba mi się środowisko w którym się tam poruszamy.

Grał ktoś i potwierdzi lub zaprzeczy obawy jakoby gra była porzucona przez twórców ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...