Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Jego mama (moja siostra) nie chce żeby grał w zbyt dorosłe gry. Myślałem o serii LEGO ale nie wiem czy to nie będzie zbyt infantylne dla niego.

I dobrze, że nie chce dla niego zbyt dorosłych gier :) Mój brat ma 7 lat i naprawdę uwielbia gry LEGO. Z tego co zauważyłem, to najlepszym wyborem byłoby coś z serii LEGO Star Wars lub LEGO MARVEL. Zależy od tego co lubi, ale te wydają się być dosyć uniwersalne jeśli chodzi o gusta. Możesz też spróbować Harrego Pottera Lata 1-4. Ale chyba najlepszym wyborem byłyby Star Warsy The Complete Saga lub LEGO Star Wars III.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować wcześniejsze dodatki do Starcrafta 2 ?

Oczywiście, że warto. Starcraft II to trylogia fabularna, a każda część opowiada losy innych frakcji które są ze sobą ściśle powiązane. Wings of Liberty (podstawka) to pierwsza część i opowiada historię Jima Raynora. Heart of the Swarm to bezpośrednia kontynuacja (wymaga podstawki) i opowiada losy Sary Kerrigan. Legacy of the Void to protosi, ale szczegółów nie znam bo jeszcze nie kupiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Revanek2s Moim zdaniem The Crew jest ciekawsze. Większa mapa, więcej do roboty, off-road. A NFSy dawno się wypaliły.

Jak chcesz jakieś wyścigi to może lepiej zainwestuj w Humble Bundle Codemasters? Za 5.60 $ (ok 21 zł) masz GRID 2, GRID Autosport, DIRT Showdown plus parę innych gier.

A humble bundle moze kupic za psc?

I czy warto aktualnie kupić Titanfalla? Ludzie jeszcze w niego grają?

Edytowano przez Revanek2s
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie Black Friday mozna bylo dorwac Mad Maxa za ok 45 pln. Mi Szalony Max zajal 26h ale w drugiej czesci kompletnie olalem misje poboczne bo sa dosyc schematyczne i przestaly mnie po czasie bawic. Co do New Order jest za 31,48 zł na Ubishopie, wiec jesli nie straszny Ci Uplay to mozesz go tam kupic :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a jakie gry polecalibyście na mój komputer Intel Core 2 Quad Q9550 2,83GHz, Nvidia Geforce gtx260 896 MB i 4 GB RAM??? Najlepiej gry w stylu GTA V i JUST CAUSE (Saints Row i Just Cuase 1 i 2 już mam także te odpadają). Mogą być też gry RPG z wyjątkiem wiedźminów i risen bo te też mam :) Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@justmike83

Może Mafia: The City of Lost Heaven i Mafia II? W miastach nie ma co prawda za wiele do roboty, ale warto zapoznać się z tymi grami ze względu na niezłą historię i gangsterski klimat. Jedynka trochę się już zestarzała, ale grało mi się w nią zdecydowanie lepiej niż w dwójkę i od tej części radziłbym zacząć.

Jeśli chodzi o RPG, to ostatnio grywam w pierwszego Dragon Age i mogę polecić z czystym sumieniem, fabuła jest co prawda dość klasyczna, ale urozmaicają ja wybory i romanse, a mechanika rozgrywki stoi na przyzwoitym poziomie (choć chciałoby się, aby walki wyglądały nieco inaczej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goliat, k0mp0t Dzięki :) No właśnie zastanawiałem się nad Sleeping Dogs i niby demo mnie wciągnęło ale bałem się zaryzykować dalej :) Może nie potrzebnie :) Mafię przeszedłem (obie części). Dragon Age mam pierwszą część na origin tak samo jak Jade Empire. A tak na poważnie to chyba czas zmienić kompa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glockens GTA IV mam z głowy i działała. Może nie na ultra ale też nie na najniższych :) Powiem szczerze, że liczyłem na podobną akcję z GTA V ale skoro nie to trudno :) A można gdzieś jeszcze dostać FALLOUT 1 i 2?????? A morrowind to widziałem chyba całą kolekcję the elder scrolls. W każdym razie dzięki za porady :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R4G3ST3K mówisz o Divinity II a jedynka??? Też dobra??? Ja się długo zamierzałem na to i chyba wreszcie muszę zakupić smile_prosty.gif Co do FALLOUTA 1 i 2 to to ojro mnie przeraża no chyba, ze na Allegro coś znajde ale muszę konto założyć. Kurcze kiedyś było na CDA i żałuję, że wtedy nie kupiłem :P

Edytowano przez justmike83
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Wasteland 2 i do dzisiaj nie mogę się za nią porządnie zabrać :( Pograłem z 2 godzinki i jakoś przestałem. W trakcie zacząłem grać w okarynę i do teraz nie mogę się zmotywować do gry. Jeśli lubisz klimaty post apo to będzie dobra, ale do hardkorowych nie należy. Tylko trochę trzeba w statystykach i zdolnościach grzebać. Jak to w RPGach. Systyem walki turowej naprawdę daje sporo satysfakcji. Dialogi są ciekawe. W nowego CoDa tylko chwilę grałem, ale to dalej CoD. Tylko że z parkourem. Można pograć, ale Titanfalla nie pobije. Także zastanów się co wolisz. Grę w multi czy klimaty post apokalipsy.

Właśnie mi chodzi o to, że Divine Divinity źle działa na nowych kompach. smile_prosty.gif Chyba że masz też zintegrowaną kartę graficzną. Bez tego to trzeba się trochę postarać, by ta dość wiekowa gra chciała chodzić z prędkością większą niż 10 fpsów.

U mnie na GTX 960 od Palita i I5 4460 działa bardzo dobrze. Nic nie grzebałem. Skończę Divinity II i czas się za to zabrać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...