Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Przed chwilą do nich napisałam. Nie wiem czy mi odpiszą. Jeśli nie to jeszcze do nich jutro zadzwonię wink_prosty.gif Ciekawe kiedy polska wersja stanieje ( przed świętami , czy po świetach...). 200 zł to całkiem sporo

Kiedy ja prosilem support Origina o polaczenie moich dwoch oddzielnych kont w jedno to poradzili sobie z tym w niecale 36 godzin. W Twoim przypadku chodzi w sumie tylko o udzielenie informacji, wiec mam nadzieje, ze okaza sie byc jeszcze bardziej sprawni. Ja tam na polska wersje nie czekam i zamowilem sobie preorder na brytyjskim Amazonie. Po pierwsze to tylko strzelanka (i to w dodatku bez kampanii single), a po drugie to po tym jak wygladala polska lokalizacja BF 3 i 4 w porownaniu do oryginalnego voice actingu wole i wybieram wersje angielska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 4, Pillars of Eternity, Divinity Original Sin, czy Wasteland 2 (wersje rozszerzone dwóch ostatnich kuszą)?

Zależy mi przedewszystkim na ciekawych npc, z którymi są jakieś nieinfantylne relacje, "rozmowy", decyzje, wybory i ciekawy świat. Lubię czasami pograć w takie gry mimo, że jestem stary i na życie towarzyskie nie narzekam. Pytanie kieduję do osób, które grały przynajmniej w kilka z wymienionych tytułów i potrafią je między sobą porównać! Wiedźmina celowo tutaj nie zamieściłem, bo raz - to inna generacja cRPG (ciekawe kiedy jakaś inna gra wejdzie na ten poziom?), a dwa - grałem w niego sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Z tych co wymieniles chyba najmniej do Twoich wymagan bedzie pasowac Fallout 4. Osobiscie skupilbym sie na Pillars of Eternity i Divinity Original Sin. Wasteland 2 tez jest bardzo fajny, aczkolwiek w moim odczuciu ta gra glownie skupia sie na walce turowej niz na aspekcie RPG, przez co blizej jest jej do Jagged Alliance niz do pierwszego Fallouta.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gralem tylko w Divinity i potwierdzam to co napisal Tesu - najblizej do spelnienia Twoich wymagan jest Pillars of Eternity. W Falloucie wypada to najgorzej, choc sa tam ciekawi NPC ale interakcje są ograniczone a dialogi średnio rozpisane. W Wastelandzie jest już ciekawiej, ale najwięcej tego i najlepiej zrealizowane jest w PoE a tam na dodatek dochodzą ciekawe misje naszych towarzyszy, gdzie poznajemy ich własne historie. Gorąco polecam.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka gra dla 7latka? Ja chce mu kupić stare dobre Wormsy jeszcze w 2D ale moja mama ma zagwozdkę.

Gra w jakieś smoki na fejsie i lego bionicle 2d. Ostatnio zagrywał się w Mini Ninjas i Trine jak mu dałem. Ale też za sprawą starszych kuzynów ogląda gameplaye z Minecrafta, FNAFa (o zgrozo!). Jego mama (moja siostra) nie chce żeby grał w zbyt dorosłe gry. Myślałem o serii LEGO ale nie wiem czy to nie będzie zbyt infantylne dla niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dla mnie i dziewczyny gry, która oferowałaby rozgrywkę dla dwóch osób przy jednym komputerze.

Ograne mamy już bijatyki (od Injustice po Mortal Kombat), przeszliśmy Brothers - A Tale of Two Sons.

Świetnie się też bawiliśmy przy The Wolf Among Us od Telltale (ostatnio zaczęliśmy TWD).

Rozważę i będę wdzięczny, za każdą grę, która oferuje te możliwości. Nie interesują mnie jednak gry z serii Heroes, FIFA oraz LEGO.

Mam na oku Shanka, Trine 2 i GRIDA 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dla mnie i dziewczyny gry, która oferowałaby rozgrywkę dla dwóch osób przy jednym komputerze.

Ograne mamy już bijatyki (od Injustice po Mortal Kombat), przeszliśmy Brothers - A Tale of Two Sons.

Świetnie się też bawiliśmy przy The Wolf Among Us od Telltale (ostatnio zaczęliśmy TWD).

Rozważę i będę wdzięczny, za każdą grę, która oferuje te możliwości. Nie interesują mnie jednak gry z serii Heroes, FIFA oraz LEGO.

Mam na oku Shanka, Trine 2 i GRIDA 2.

Rayman:Legends i Origins też są ekstra dla dwóch osób.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Revolvero Lara Croft and the Guardian of Light - całkiem fajne do coopa. Dobrze wspominam również Castle Crashers oraz BattleBlock Theater. Wspomniany przez Ciebie Trine 2 również jest całkiem przyjemną grą (tak samo jedynka). No i jak wspomniał kolega powyżej - Rayman Legends oraz Origins oferują również przyjemny tryb kooperacji, chociaż niektóre lokacje mogą być momentami frustrujące (mówie o lokacjach na czas, gdzie nie ma checkpointów), ponieważ z dwoma osobami jest większa szansa na porażkę.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Revolvero

Liero :D się grało w podstawówce, gimnazjum i liceum na informatyce... Ech te czasy

Z większych produkcji to w sumie nie wiem, może Worms: Ultimate Mayhem. Przyjemnie się w to gra na dwie osoby.

Ogólnie ciężko z poważnymi produkcjami pod dwie osoby, na jednym komputerze. Bardziej na takim X360 było by z czego wybierać, a też ze starszych produkcji bo potem twórcy zaczęli świrować z wymaganym Live i dwiema konsolami, żeby sobie pograć w głupiego Co-opa.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Revanek2s Moim zdaniem The Crew jest ciekawsze. Większa mapa, więcej do roboty, off-road. A NFSy dawno się wypaliły.

Jak chcesz jakieś wyścigi to może lepiej zainwestuj w Humble Bundle Codemasters? Za 5.60 $ (ok 21 zł) masz GRID 2, GRID Autosport, DIRT Showdown plus parę innych gier.

Edytowano przez Despero23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...