Jump to content
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Recommended Posts

Nie jestem pewien, czy to dobry temat, ale mam pytanie co do gry Battlefield 3 na PS3. Czy warto jeszcze to kupować? W sensie, czy multiplayer żyje?

@Heisen

Nadal gra cała masa ludzi, przynajmniej na mapach z podstawki, bo DLC nie posiadałem.

Czy warto kupować? Na chwilę obecną większy sens ma zakup 4, najlepiej na PC, bądż jedną z nowszych konsol.

Co do PS3, wziąść można, ale pod warunkiem, iż zadowala cię gra na niskich detalach, w 30 fps i do max 24 graczy.

Mój PC się nie nadaje na BF3, nowszej konsoli nie posiadam, dlatego zadowalam się PS3 smile_prosty.gif Jeśli tak wygląda sytuacja z BF3 na tą konsolę, rozważę to.

Kolejne pytanie, tym razem co do Watch_Dogs. Czy poza całą tą aferą z grafiką z zapowiedzi a aktualną po wydaniu gry, gra jest warta czegokolwiek? W grę również wchodzi wersja PS3 i się zastanawiam, czy odkupić BF3 w dobrej okazji cenowej, czy Watch_Dogs.

Edited by Heisen

Nie wiem jak wygląda to na PS3 ale jestem posiadaczem wersji na PS4 i mimo słabszej grafiki jestem zdania, że gra jest dobra. Minusem jest kiepski model jazdy ale nadrabia to fajny system multiplayer i wątek fabularny

Dzięki za odpowiedź, skończyło się na kupnie Hitman: Absolution z PlayStation Store (przecena jest no).

Witam szukam jakiegoś dobrego rpga heroic fantasy.

Grafika może być lekko animowana, ale nie za bardzo.

Otwarty świat mile widziany.

Fabuła nie musi być zbytnio skomplikowana.

Lokacje chciałbym by były przyjemne dla oka.

I to wszystko.

Battlefield 3 czy Battlefield 4 ? Chodzi mi tylko o multiplayer gdzie gra więcej ludzi ? I czy są cziterzy ?

Edited by Bale

@Brox

Zobacz sobie Kingdoms of Amalur: Reckoning. Świat bardzo duży, fabuła nie za bardzo rozbudowana, ładne widoczki i różnorodne lokacje. No i bardzo efektowna walka.

@Bale

BF 4 jest nowszy, więc łatwiej będzie pograć, ale w BF 3 spokojnie nadal ludzie grają. Jednak zdecdowanie lepiej brać "czwórkę".

Edited by Pawcio334

KoA wciaga bardzo przez pierwsze kilkadziesiat (!) godzin. Niestety, w grzee jest zdecydowanie widoczny przerost ilości nad jakoscia.

Ja mam pytanie o DLC do Dragon Age Origin. Jakie maja znaczny wplyw na kolejne czesci gry? Chodzi mi o import sejwow itp.

Jeszcze chcialbym sie spytać czy znacie jakies fajne jrpg na pc? Nigdy nie grałem a chcialbym dac temu gatunkowi szanse.

Witam. Chciałbym pograć w jakieś dobre mmo. Jednak potrzebuje tam dwóch rzeczy. Po pierwsze system walki, który byłby zręcznościowy. Może nawet oparty na klikaniu. Coś jak w DMC (wiem, że mmo nie dochodzą do tego poziomu ale jedyne porównanie jakie przychodzi mi do głowy). Druga rzecz to możliwość posiadania tam czegoś na czym można latać. Smoki, gryfy, latające dywany. Jeśli ktoś ma pomysł to proszę napisać. Z góry dziękuję :)

Latać lub szybować można w AION, a jeśli chodzi o dynamiczną walkę to TERA i Neverwinter Online. To takie przykłady na szybko.

Też przy Neverwinter spędziłem najwięcej czasu...

Z tym lataniem to dałeś trudny wymóg i ciężko będzie cokolwiek dobrać. Uznajesz survivale jako MMO? Jak tak to w ARK: Survival Evolved można oswoić pterodaktyla i na nim latać :) Tyle, że to early access z (podobno) kiepską optymalizacją.

Co do walki to jeszcze z The Elder Scrolls Online jest nawet niezła, ale już nic innego sobie nie przypominam, bo cała reszta ma walkę polegającą na statystyce, czyli nudną.

Hmm. ARK ma mój brat, także też chwilkę tam pograłem. Natomiast TES też jest już trochę zużyte. A Dragon Prophet? Być może ktoś grał?

Posiadam Left 4 dead 2 w wersji steamowej z darmowego gifta valve. Teraz w promocji jest jedynka, zależy mi na innych mapach, ale podobno jakieś zostały przeniesione do dwójki. Czy opłaca się kupować lefta 1 jak się ma dwójkę?

Moim zdaniem sie nie oplaca. Niewiele juz osob gra w jedynke, wiec nie ma wielkiego sensu inwestowac w ten tytul.

EDIT:

Wlasnie sprawdzilem steamowe statsy: w L4D gra obecnie niecaly tysiac osob, w L4D2 ponad 18 tysiecy. Roznica w bazie aktywnych graczy jest spora.

Edited by Tesu

The Incredible Adventures of Van Helsing za 2.74 euro na Steamie - widzę wysokie oceny dla tej gry, ale czy faktycznie jest się czym zachwycać? Zrewolucjonizował H'n'S?

Czy zrewolucjonizował nie wiem, ale grałam w toto kilka godzin i było całkiem przyjemnie, za niecałe trzy ojro można wziąć.

• Upvote 1

Witam, szukam gry, w której mógłbym pokierować starymi motocyklami np. Indian 741 czy nawet jakiś stary Harley. Chodzi tu o zabytkowe motocykle. Nie musi być to gra stricte związania z wyścigami etc.

Ciężko będzie coś znaleźć. Z motocyklami gier parę jest (np Moto GP), tyle że zwykle to są szlifierki. Znalazłem tylko RIDE. Według opisu, oprócz szczigaczy oferuje także "motocykle historyczne", ale nie wiem o jakie dokładnie chodzi.

Coś może znalazłoby się jedynie w jakiś nieznanych, pół-amatorskich produkcjach, ale na jakość bym się nie nastawiał w takich tworach. Ewentualnie zostają ci mody do większych produkcji. Myślę że do np. GTA znajdziesz odpowiednie modyfikacje dodające motocykle jakie chcesz.

Na Humble Bundle jest dostępne za jednego dolca StarMade (m.in) i stąd pytanie czy ktoś grał i co może powiedzieć? Wiem ogólniki - sanbox w kosmosie.

Witam , poszukuję jakiegoś sandboxa o tematyce zbliżonej do serii GTA, Saints Row oraz do Sleeping Dogs.

Czyli, czy jest jeszcze coś w co nie grałem/ przeoczyłem? Na GTA V mam nieco za słaby proxcesor chyba ;p

No na pewno Watch Dogs. Mimo posiadania gry jeszcze w nią nie grałem, ale po reckach i gameplayach widać ewidentnie, że to typowe GTA, ale z dodanymi elementami hakerskimi. Trochę inne klimaty masz w Far Cry`u, ale gra też świetna. Typowego sandboxa może tam nie ma, ale fabularnie seria wymiata - mowa oczywiście o Mafii.

• Upvote 1

@Chromu

Szukasz gry z otwartym światem, nie sandboxa. Sandbox to np minecraft lub terraria.

Watch Dogs (chociaż możliwe, że Ci też nie ruszy)

Just Cause 2 (świetny wygrzew)

Far Cry

Crysis