Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@erte666 Mimo wszystko możesz spróbować przeboleć uniwersum SW i zagrać w KotOR-a, bo gra jest świetna, a fabularnie dzieje się 4000 lat przed filmami, więc ich znajomość jest nie potrzebna.

Do Gothica podobny jest polski Two Worlds, nowszy niż 2005 i niedoskonały, ale może okaże się warty spróbowania.

@PonyLuna W numerze 4/2015 (241). BO1 jest najwolniejszą częścią w multi. Wydaje mi się że jest sporo camperów, musisz poruszać się bardziej uważnie i mniej sprintować. Ma swój klimat i urok.

BO2 to mój ulubiony COD obok 4. Rozgrywka przyśpieszyła, raczej nie ma broni sporo lepszej od innych, i świetny design map, przez co camperzy mają ciężkie życie.

W BO3 grałem tylko przez darmowy weekend na Steamie i moim zdaniem jest po prostu za szybko. Załatwisz 2, koniec magazynka to prawie pewne że ci trzeci wyskoczy i cię załatwi. Trochę ratuje tryb hardcore, bo robi się wolniej, ale nie sądzę żebym spędził tyle czasu przy nim co przy poprzednikach

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowicze mam pytanie znacie jakieś fajne gry na słaby komputer (niestety na mój). Najlepiej by było jak w wymaganiach było tak 2 giga ram i na karcie graficznej NividiaGeForce 6300, no i tak na Dual cora :D najlepszy procesor świata ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi jak to jest z tym KOTORem. Chciałem kupić tę grę, ponieważ jest teraz po 3 euro na Steam, ale interesuje mnie kwestia spolszczenia. Czy na wersji steamowej można takowe zainstalować ? Czy może, jednak lepiej polować gdzieś na wersje non-steam ?

Edytowano przez maxyman42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szuk Ja osobiście polecałbym polować na jakiejś indyki :) Jak lubisz stylistykę NESa i SNESa to dobrym wyborem byłyby Shovel Knight lub Freedom Planet (o ile stylistykla cię nie odrzuci). Super Meat Boy też ma niskie wymagania i wyrwiesz za 1,39 ojro do 4 stycznia :) Może Mount and Blade? Albo Divine Divinity/Beyond Divinity?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxyman42 grałem w wersji Steam z pobranym fanowskim spolszczeniem. Działa. Tyle tylko, że aby samego KOTOR'a uruchomić to trzeba się czasami dużo namęczyć, ale warto.

@Szuk wspomniany KOTOR, możesz też Heroes 3, Settlersów (1-4), Empire Earth, GTA 3, VC, SA, pierwsza Mafia, Max Payne 1 i 2.

@Frankie mecze są fajne i emocjonujące, ale w moim odczuciu gra nie ma tego czegoś i po prostu mnie odrzuciła. A to dziwne bo lubię klimat II WŚ.

Edytowano przez Glockens
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...