Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam, jestem starym wyjadaczem wszelakich serii gier strategicznych firmy Paradox. W mojej kolekcji są Europa Universalis 1, 2, 3, Hearts of Iron 1, 2, 3 i Crusader Kings 1 i 2. Niestety po EU3, która mi wybitnie nie podeszła, mam teraz wątpliwości, czy warto kupić EU4, osobie która uwielbia EU2...

Oglądałem filmiki z gry, nawet zainstalowałem sobie demo, ale nadal nie jestem przekonany do tej gry.

Proszę o poradę, pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar razem z kolegą pograć sobie na lanie w 2 osoby może jak możliwości sprzętowe pozwolą to w więcej osoby. Jako że wstęp mam za sobą chcę napisać w jakie gramy lub graliśmy:

Minecraft (jak się nie ma pomysłu na rozgrywkę to w pewnym momencie muli)

Splinter Cell Chaos Theory (ciekawa, wymagająca myślenia gra aczkolwiek trudna)

Rainbow Six Vegas 2(jedną z ciekawych opcji w tej grze to była możliwość grania własną postacią z własnym ubiorem, sprzętem itd)

SWAT 4 (mi się podobała ale kolega za bardzo się denerwował)

Rome Total War (mimo że ciężko mnie było przekonać do strategii okazała się świetną gra, a zwłaszcza te epickie bitwy)

NFS U2 (bardzo fajna gra)

Battlefield 2 (chyba pierwsza gra w jaką grałem z kolegą na lanie)

The Guild 2 (najbardziej z tej gry wspominam to wygnania i kary śmierci stosowane przez mojego kolegę)

Operation Flashpoint Dragon Rising(dobra gra ale niestety na obecnym sprzęcie to chyba bym mógł z tej gry jedynie filmy oglądać)

Nie interesuje nas CS bo jak to kolega powiedział nie ma pojazdów, ale tak naprawdę nie podoba nam się ogólnie ta gra.

Podsumowując szukam gier do pogrania w stylu powyższych gier, ale nie odrzucę też innych propozycji.

Mój konfig

Procesor Intel Core i5 M520 2,40GHz

Pamięć RAM 4GB

Karta graficzna zintegrowana (niestety)

Windows 7 64-bit

Jeśli chodzi o komputer kolegi to jest lepszy.

Bardzo proszę o pomoc oraz z góry dziękuje za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem... F:NV nadal nie grywalne...

Proponuję zajrzeć na tą stronę na początek:

http://www.nexusmods.com/newvegas/?

Jeśli nie wiesz, w co wsadzić ręce, to od razu skieruj się do najpopularniejszych modów:

http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/top/?

Nie zapomnij też zainstalować sobie NMM:

http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/modmanager/?

Niezwykle upraszcza instalowanie modów i ułatwia zarządzanie nimi.

Aha, jeśli korzystasz z jakiegoś zczytywacza czasu gry (np. RAPTR), to go wyłącz, bo powoduje freezy przy wczytywaniu się menu zaraz po uruchomieniu gry. Nie każdemu tak się dzieje, ale mnie i kolegę to męczyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still, thx sprawdzę.

PonyLuna nie do końca wie co pisze albo trolluje.

Doskonale wiem co piszę, bo mam tę grę i piszę co widzę...

A ja grałem jakiś rok temu i nie napotkałem żadnych większych błędów, a nie modowałem gry. Edytowano przez skrufi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę niesamowite. Serio, jesteśmy Ci niezmiernie wdzięczni za podzielenie się tą informacją.

Wiesz, z grami opartymi na Gamebryo, w którym mieszali ludzie z Bethesdy, to różnie bywa. Na ogół są straszne problemy bez modów i nieoficjalnych patchy. To, że Tobie zadziałało bez problemów absolutnie o niczym nie świadczy. Ba, nawet nie wiem, po co w ogóle o tym wspominasz, bo ma się to nijak do poruszanego tematu.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wieloletni fan Call of Duty polecam... Battlefronta. Black Ops 3 nie jest zly i tez go posiadam, ale to w Battlefroncie poki co lepiej sie bawie. A ze akurat nowa czesc Gwiezdnych Wojen kilka dni temu miala premiere, to i tym lepsza okazja jest zeby pobiegac jako imperialny zolnierz po lokacjach znanych z sagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...