Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Nigdy nie grałem w DS I ani II (wiem - hańba mi). Natomiast w III już tak i mi się podobało. Ale... grałem na padzie. Pod pada gra jest świetnie zoptymalizowana. Nie wiem, jak będzie na tandemie myszor + klawiatura. Sama gra jest dynamiczna i potrafi przykuć do ekranu. 9 zł bym nie żałował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o najlepsze symulatory, to czy Shift 2 jest chociaż blisko czołówki? Grałem na elitarnym modelu jazdy, było ok. Za to system zniszczeń jest, według mnie, beznadziejny. A jeśli nie Shift, to co rządzi w temacie najrealistyczniejszych, najlepszych ścigałek? :) Może warto z zakupem symulatora poczekać do premiery Project Cars, zobaczyć co z tego cuda wyjdzie i wtedy zdecydować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vvierno98

Sprawdź Outlast, bardzo klimatyczna gierka, momentami idzie się też nieźle wystraszyć. Oprócz tego radzę sprawdzić serię The Walking Dead, nie jest to co prawda horror, ale gierka broni się niezłą historią, fajnym światem i wyborami. Do głowy przychodzi mi jeszcze Condemned Criminal Origins, ale grałem w to tylko chwilę, więc nie wiem czy warto się tym zainteresować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vvierno98 Nie kupuj, po prostu już się nie opłaca. Gra jest niemalże martwa, w zenicie gra ok. 1000 osób, z czego większość to kochani "cziterzy". W każdej innej dostępnej grze z serii CoD gra więcej ludzi i "cziterów" raczej nie uświadczysz (pomijam tu MW3; np. w Ghosts nie trafiłem na żadnego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - szukam strzelanki utrzymanej w klimacie około cyberpunkowym (naj idealniej jakby ktoś zrobił grę z tego komiksu: http://www.blastwave...p?p=comic&nro=1 ).

Coś jak fallout, tylko bardziej strzelane.

Jak coś jak Fallout (w sensie, postapokaliptyczny świat) to tylko Metro 2033 i Metro LL przychodzą mi na myśl. Z tym, że tam mamy zamknięty świat. Ale są to pierwsze tytuły jakie przyszły mi na myśl po zerknięciu na komiks, który wskazałeś.

Edytowano przez Gorbovsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że warto. Poznasz całą historię Ezio (z tego co pamiętam w trójce są do niej odniesienia), a poza tym zobaczysz przepiękny Konstantynopol w Revelations. Co prawda, jeśli wziąłbyś B. i R. od razu po dwójce mogłoby być Ci ciężko z przejściem wszystkiego od razu (zrobiłam coś podobnego w wakacje, o tak, było ciężko...) także polecam robić przerwy pomiędzy częściami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem w UFC (polecam biggrin_prosty.gif) na ps4 i naszła mnie ochota na jakieś fajne bijatyki, niestety w grę wchodzi tylko pc, co jest wartego uwagi ?

PS: Możliwość gry w dwie osoby przy jednym pc must have :D

Edytowano przez kry7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kry7

Ostatnio sporo gier z tego gatunku ukazuję się na PC, polecam zacząć od Mortal Kombat Komplete Edition - szczególnie po dwóch aktualizacjach naprawiono rwącą się animację, poza tym walki stały się po łatkach bardziej dynamiczne i trudniejsze na średnim poziomie trudności. Poza tym rzuć okiem na serię Street Fighter (ostatnia odsłona to Ultra Street Fighter), dwie ostatnie odsłony Naruto Shippudden Ultimate Ninja Storm, mam tu na myśli gry Full Burst oraz Ninja Revolution, Injustice: Gods Among Us, BlazBlue: Calamity Trigger, Skullgirls, Guilty Gear Isuka i Guilty Gear X2 #Reload, The King of Fighters XIII.

A warto wiedzieć, że w 2015 pojawi się na PC po raz pierwsze bijatyka z serii Dragon Ball: Xenoverse, Mortal Kombat X, zaś internet huczy od plotek na temat blaszakowej edycji Tekken 7.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...