Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Nie wiem o co chodzi Ci z grafika, bo Sims 3 wygladaja calkiem spoko. Jak nie szkoda Ci kasy i chcesz wywalic pieniadze na gre, ktora jest okrojona wzgledem poprzedniczek, to smialo. Jednak i tak uwazam, ze lepiej zrobisz kupujac poprzedniczke z jakimis dodatkami niz gola czworke, tym bardziej ze jak sam napisales wczesniej do czynienia z seria nie miales.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowal mnie ostatnio far cry 4, jak myślicie dobra gra wyjdzie ?

Mógłbym pomyśleć o preorderze tylko czy warto ....

A tak na marginesie znacie jakieś dobre hack n slashe z pierwszej lub trzeciej osoby ?

Lub strzelanki z elementami rpg i otwartym światem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brox

Jesli grales w FC3, to wiesz, czego sie spodziewac. Po gameplayach i zapowiedziach widac, ze FC4 to to samo co wczesniej, z craftingiem, odbijaniem lokacji, zadaniami pobocznymi, lataniem itd, tyle ze w nowej lokalizacji (i ze sloniami ;)). Jesli poprzednia odslona Ci sie podobala, to i w tej nowej pewnie bedziesz sie dobrze bawil.

Co do reszty Twojego pytania, to ciekawymi h&s sa Bastion, Torchlighty, Van Helsing, Path of Exile no i seria Dungeon Siege. Ze strzelanek to do glowy przychodza mi tylko Stalkery, Dead Island no i mod DayZ do ARMA 2.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, mam trudny dylemat. Mogę kupić dwie gry z trzech: Batman Arkham Origin, NBA 2k14 i Dragon Ball Raging Blast 2. Decyzja jest trudna, ponieważ te gry reprezentują odmienne gatunki gier. Co wy byście zrobili na moim miejscu?

PS. Wszystkie gry w edycji na XBOX360, ale to nieistotne :P

Edytowano przez colososkosmos258
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, kieruję tutaj pytanie raczej do płci pięknej (jednak faceci myślę też mogą dodać swoje trzy grosze). Otóż moja luba narzeka na nużące wieczory. A więc żeby się bidulka nie nudziła to rzuciłem jej pomysł spróbowania swoich sił w graniu. Obiecałem że jej coś znajdę, jednakże przeliczyłem się z moją widzą na temat gier. Okazało się że te poszukiwania nie będą takie łatwe gdyż gry które podobają się mi mogą nie przypaść do jej gustu bądź będą zbyt wymagające (zarówno dla niej jak i jej komputera). Tak więc może jesteście w stanie coś mi doradzić? Najważniejsze jest to żeby gra w ogóle działała na jej starym pudle. Nie znam dokładnych parametrów oprócz tego że jest to Windows XP. Wiem natomiast że jej brat gra na nim w gry typu Mount&Blade:Ogniem i Mieczem oraz COD4. Tak więc tytuł musi mieć co najmniej z 6 lat. Pytałem ją czy w coś kiedyś grała to mówiła że tylko w Simsy (chyba standard) no i brat dawał jej pograć w któregoś Drivera oraz GTA:SA (i mówiła że się jej podobało). Myślałem o jakimś RPG'u tylko jakoś nie mam pomysłu co mogłoby być fajne. Oprócz tego do głowy przychodzi mi jeszcze Trine oraz Beyond Good&Evil. Może wy coś macie ciekawego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ colososkosmos258

Nie rozważałbym nawet kupna dragon balla. Nie słyszałem jeszcze, żeby jakaś gra z tego uniwersum komuś wyszła i była lepsza niż przeciętna. Tak więc pozostają 2 inne gry, które są solidne i grywalne. Jakbyś chciał dowodów, to oceny z Metacritic:

Dragon Ball Raging Blast 2 - 57

Batman Arkham Origin - 74

NBA 2k14 - 87

Tak więc...

@Fiend

Black&white? Gra stara, grywalna. Powiedzmy, że można się opiekować zwierzakiem. Grafika brzyka jak noc, ale jeśli Twojej kobiecie to nie przeszkadza...

Edytowano przez Orzechonek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo kobiety takie są biggrin_prosty.gif Chciałbym też spróbować ją zarazić trochę graniem tak więc ten pierwszy tytuł musi być bombą biggrin_prosty.gif

Hmm w sumie Wormsy mogą być wporzo, ale raczej to będzie zabawa na dwóch a nie na samotny wieczór. Bo zapomniałem napisać że to wyłącznie dla niej, nie że mieszkamy razem i nie mamy w co grać biggrin_prosty.gif W Morku mogą ją przerazić wszelkie kreaturki hasające po łąkach no i poza tym jest momentami skomplikowany i trudny. A może znacie jakieś przygodówki lub hack'n'slashe?

@Tesu

No właśnie Mass Effect to jest tytuł idealny ale ciekawe jak z płynnością :/ Natomiast Prince of Persia na padzie wydaje się być ciekawą propozycją, ale wszystko zależy od jej pudła :D

Edytowano przez Fiend
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raymany jakieś?

Powiem, że pewnie na Twoim miejscu szukałbym w dziale gier Indie. Tam można znaleźć ciekawe fabuły niewymagające mega kompa.

http://uk.ign.com/ar...-of-2013?page=1

Nie wiem jakie wymagania ma wolf among us, ale podobno wciągająca przygodówka.

Edytowano przez Orzechonek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiend

Z przygodowek dobre sa trylogia Runaway, The Book od Unwritten Tales oraz tytuly od Telltale. Z hack&slashy to moze Bastion albo Torchlight? Pilecam tez logiczne World of Goo. Z ckliwych historyjek, w ktore mozna grac w dwie osoby na jednym padzie niezle jest Brothers: A Tale of Two Sons (czy jak tam ten tytul brzmi). No i wspomniane wyzej Raymany tez daja rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie:

Jakie gry tak od od wakacji polecalibyście kupic ?

Tak, żeby były to gry z otwartym światem, licze raczej na długie godziny grania.

Myślałem nad shadow of mordor lub moze poczekać na DA:I lub FC4 ?

Doradzi ktoś ? :)

PS:Komp powinien raczej udźwignąć wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brox

Wasteland 2, ktory starcza na ponad 70 godzin. Do tego nadchodzace Dragon Age: Inquisition, Far Cry 4 oraz wspomniane w poscie wyzej GTA V. Jest jeszcze AC Unity, chociaz nie orientuje sie, ile czasu zajmie w nim przejscie glownej fabuly z wiekszoscia zadan pobocznych. Wymaksowanie Black Flag zajelo mi 65 godzin niespiesznej gry, wiec zakladam, ze Unity tez zapewni rozrywke na ponad 50 godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dirnis

Tylko ze Kingdom Come: Deliverance ma date premiery okreslona luzno jako 2015 i nie wiadomo, czy nie bedzie opoznien. Gra wciaz jest w fazie produkcji i nie ma oficjalnej daty premiery, wiec bez sensu byloby czekanie na nia juz w tej chwili. Developerzy zazwyczaj nie maja w zwyczaju czekac z ujawnieniem dokladnej daty premiery swojej gry na kilka tygodni przed jej trafieniem do sprzedazy, prawda? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...