Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

Dnia 11.05.2017 o 17:17, JamesVoo napisał:

Kupiłem sobie stacje multimedialna GMS 7731 do samochodu 

Jak się montuje takie cudo? Z tego co pamiętam masz Accorda czyli podłączenie będzie podobne co w Civicu :)

A wygląda spoko, może bym sobie kupił :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt - sam nie montowałem, tylko mi robił to serwis w którym kupiłem stacje.
Ogólnie u mnie nie było problemu, bo miałem coś takiego

 

maxresdefault.jpg



Więc tylko mi to wyciągnęli i zamontowali GMSa.
Normalnie wystarczy abyś miał miejsce 2DIN, czyli w dużym skrócie wielkość normalnego radia razy dwa.
Do tego, w zależności od tego jakie masz nagłośnienie, albo będzie potrzebny wzmacniacz, albo podłączenie na czysto. Sam mam fabryczne nagłośnienie Bose, także też nie było z tym problemu.
Powiem szczerze, że bardzo polecam.
Gra świetnie, a wysyłam przez Bluetooth muzykę z Androida, no i jest miód.
Jakościowo, jak puszczasz z pendrive muzykę równie dobrze, czysty Spotify odpalony na stacji już mnie lekko rozczarowuje, ale to z tego co widziałem i słyszałem, wystarczy się pobawić EQ i nie ma problemu. Mnie się nie chciało.
I stacja jest postawiona na Androidzie, także Yanosik, czy inne nawigacje swobodnie chodzą

A i jakość rozmów na fabrycznie dołączonym mikrofonie też bardzo dobrze
Mam obok lusterka środkowego podwieszony i wszystko ładnie zbiera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nevya napisał:

Za praktycznie ostatnie pieniądze kupiłam sobie perfumy na lato. To są bardzo ładne perfumy. Zacieszam siedząc z nosem w nadgarstku :wub:

to sobie tak posiedzisz, skoro na inne aktywności już cię nie stać xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowlem sobie kilka rzeczy: 

Spoiler

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Co prawda polowe z nich mam juz dawno przeczytana, ale albo nie mialem wlasnego egzemplarza, albo nie mialem w polskim przekladzie, albo nie mialem w formie wydania zbiorczego.

A na dokladke wzialem sobie jeszcze to:

Spoiler

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Bedzie co robic na bezrobociu! :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze wydawnictwo z serii Thorgal zakupione. Obawiałem się co do tego komiksu, bo zmienił się gość, który odpowiada za całą serie, ale zupełnie niepotrzebnie. Większość wątków w "Szkarłatnym ogniu"jest zapleciona z nowymi, jak i starymi czasami. W sumie nie będę się zbytnio produkował. Polecam fanom takiej odmiany lektury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...